Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika HeniekFramuga i Wiktor_1337


Mixed*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Mixed*
Nick osoby oskarżonej:   @HeniekFramuga. @Wiktor_1337
Powód napisania skargi:  Chamskie zachowanie podczas pełnionej służby  łamanie krd podczas służby. Miałem crasha robiłem reconnecta na serwer auto stało pod DM pisałem pracownikowi żeby zostawił moje auto bo jechalem uberem ze spawna najszybciej jak to było możliwe. Dojeżdzam na miejsce a  Adept @HENIEK_18 skreca lawetą pod prąd i bez  skruchy pojechal sb dalej. Pisze pracownikowi  żeby zostawił mi autko na poboczu  a  pracownik @Wiktor_1337 stwierdzil ze sobie porobi żarty w moją strone gdzie nie jest to na miejscu podczas pełnionej słuzby SARA. Liczyłem na wyrozumiała odpowiedz z strony Pracownika lecz  dostałem taka jaką dostałem. 
Dowody:  https://streamable.com/5r9fel   https://imgur.com/a/RnRMK5w

Edytowane przez Mixed*
Dodanie ss z parkingu policyjnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabrałem auto gracza Mixed* , ponieważ stało ono bez właściciela obok dm od kilku minut.  . Zgodnie z regulaminem SARA mam pozwolenie na zabranie auta jeżeli nie jest ono używane od 3min, i te 3min nie był używany. Gracz napisał, że złamałem KRD co do końca nie jest prawdą, skręcałem lawetą która potrzebuje więcej miejsca na zrobienie zakrętu zgadza się wjechałem w auto jadące znad przeciwka lecz oddałem pieniądze kierowcy w dodatku gracz jechał dość mocno rozpędzony. Gracz napisał, że już jedzie gdy auto było już na lawecie. Gracz także okłamał pisząc "  bez  skruchy pojechal sb dalej". Gracz Wiktor_1337 nie robił sobie żadnych żartów, nawet nic nie pisał. W dodatku miałem pełne prawo na zabranie auta, ponieważ ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu. oraz ● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem przy aucie a ty mnie zwyczajnie olałes  niemiło z twojej strony Adepcik.Dodatkowo kierowca który mnie wiozl z spawna LS jechal powoli a nie byl mocno rozpędzony w momencie gdy ty sobie skrecasz na szerokośc całej ulicy przy DM. KRD nieznasz i do frakcji sie przyjmujesz?

 

Edytowane przez Mixed*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę innym tonem oraz nie stałeś przy żadnym aucie, nawet sam sobie zaprzeczasz, napisałeś, że cię wyrzuciło to jak mogłeś być przy aucie? W dodatku prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem napisałem, że jechał "Dość mocno rozpędzony" nie "Mocno rozpędzony" W dodatku znam KRD, jechałem z dozwoloną prędkością i nie skracałem zakrętu. Oto ss image.png.78ef71c0a1eef3094c25e1e3e624524d.pngimage.png.1c9d617fc0db28b5d339b97fa094173d.png Przepraszam za takie ss ale maksymalna zawartość wynosi 91kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, doświadczony budowlany z San Andreas Road Assistance

48 minut temu, Mixed* napisał:

 
. Pisze pracownikowi  żeby zostawił mi autko na poboczu  a  pracownik @Wiktor_1337 stwierdzil ze sobie porobi żarty w moją strone gdzie nie jest to na miejscu podczas pełnionej słuzby SARA. Liczyłem na wyrozumiała odpowiedz z strony Pracownika lecz  dostałem taka jaką dostałem. 
 

Wiesz nie widzę  tu jakichkolwiek żartów z mojej strony, poprosiłem @HeniekFramuga. żeby zjechal na bok  aby wyjaśnić sytuację i oddać pieniądze osobie z którą jechałeś za kolizję, lecz ostatecznie pojechgaliśmy na pp z twoim autem  bo i tak

● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. 

A powód zabrania pojazdu mogliśmy sobie wyjaśnić na spokojnie w wiadomości prywatnej, a koszta zwrócił jjuż Heniek.

Edytowane przez Wiktor_1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mixed* napisał:

Stałem przy aucie a ty mnie zwyczajnie olałes  niemiło z twojej strony Adepcik.Dodatkowo kierowca który mnie wiozl z spawna LS jechal powoli a nie byl mocno rozpędzony w momencie gdy ty sobie skrecasz na szerokośc całej ulicy przy DM. KRD nieznasz i do frakcji sie przyjmujesz?

 

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Już się gubisz, na nagraniu widać jak jechałeś  uberem wtedy jak już byliśmy w drodze na pp, a więć gdzie stałeś obok auta?

Odnośnie łamania KRD przez @HeniekFramuga. uświadomie Cię że wykręcenie np. mananą a lawetą to 2 inne światy. A za kolizję i tak koszty zostały zwrócone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wiktor_1337 napisał:

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Już się gubisz, na nagraniu widać jak jechałeś  uberem wtedy jak już byliśmy w drodze na pp, a więć gdzie stałeś obok auta?

Odnośnie łamania KRD przez @HeniekFramuga. uświadomie Cię że wykręcenie np. mananą a lawetą to 2 inne światy. A za kolizję i tak koszty zostały zwrócone.

Nie dostalem od cb zadnego upomnienia  ani nie poprosiles mnie o przeparkowanie więc z jakiej racji odrazu odholowaliscie moje auto? 

Edytowane przez Mixed*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mixed* napisał:

Nie dostalem od cb zadnego upomnienia  ani nie poprosiles mnie o przeparkowanie więc z jakiej racji odrazu go zabrales? 

Bo nie mam takiego obowiązku. Przeczytaj dokłdnie to co napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wiktor_1337 napisał:

Bo nie mam takiego obowiązku. Przeczytaj dokłdnie to co napisałem wyżej.

pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mixed* napisał:

pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w

 W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin