Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika HeniekFramuga i Wiktor_1337


Mixed*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, HeniekFramuga. napisał:

Jak miał cię poinformować jak cię w grze nie było a auto już było na lawecie? 

● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. 

Widac dokladnie na nagraniu ze bylem przy pojezdzie jak go zabieraliście nie udawajcie ze nie widzieliscie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, HeniekFramuga. napisał:

Proszę innym tonem oraz nie stałeś przy żadnym aucie, nawet sam sobie zaprzeczasz, napisałeś, że cię wyrzuciło to jak mogłeś być przy aucie? W dodatku prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem napisałem, że jechał "Dość mocno rozpędzony" nie "Mocno rozpędzony" W dodatku znam KRD, jechałem z dozwoloną prędkością i nie skracałem zakrętu. Oto ss image.png.78ef71c0a1eef3094c25e1e3e624524d.pngimage.png.1c9d617fc0db28b5d339b97fa094173d.png Przepraszam za takie ss ale maksymalna zawartość wynosi 91kb

Ty nie rozumiesz pojęcia KRD Widze.Kierując lawetą masz obowiazek   zaczac skrecac wczesniej zeby nie wjezdzac na pas  pod prąd lecz ty wolales sb jezdzic calą drogą po czym napisać EH XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mixed* napisał:

Widac dokladnie na nagraniu ze bylem przy pojezdzie jak go zabieraliście nie udawajcie ze nie widzieliscie mnie :)

Na nagraniu widać jak auto jest już na lawecie i zabieramy ja na parking policyjny a ty dopiero jedziesz.

 

 

Edytowane przez HeniekFramuga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mixed* napisał:

Ty nie rozumiesz pojęcia KRD Widze.Kierując lawetą masz obowiazek   zaczac skrecac wczesniej zeby nie wjezdzac na pas  pod prąd lecz ty wolales sb jezdzic calą drogą po czym napisać EH XD

 

Gdybym zaczął skręcać wcześniej to bym skrócił i wjechałbym cały pod prąd i miałbyś problem, że tam skracałem. Stalion w który uderzyłem ani trochę się nie zniszyczył.

Edytowane przez HeniekFramuga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu:
- Pisząc "Chamskie zachowanie podczas pełnienia służby" raczej nie powinno interesować cię co pisał do mnie Wiktor tylko powinieneś spojrzeć na to co pisałeś do niego "PISZE SKARGE CJ NIE WYLIZESZ SIE JUZ"
- "Skręca lawetą pod prąd i bez skruchy pojechał sb dalej" pierwsze 4 wyrazy brzmią jakbym jechał cały czas pod prąd po czym skręcił w np. lewo a pozostałe wyrazy nie wiążą się z prawdą, zatrzymałem się i oddałem pieniądze po czym odjechałem, więc jeżeli nie wiesz czy coś zrobiłem z tym to lepiej tego nie pisz.
- "Stałem przy aucie a ty mnie zwyczajnie olałes  niemiło z twojej strony Adepcik.Dodatkowo kierowca który mnie wiozl z spawna LS jechal powoli a nie byl mocno rozpędzony" Pisząc to zdanie to chyba sam nie wiedziałeś gdzie jesteś, podobno stałeś przy aucie a potem jechałeś uberem do tego auta.
- "KRD nieznasz i do frakcji sie przyjmujesz?" Nie, nie ja się przyjmuję tylko zarząd mnie przyjął.
-"Nie dostalem od cb zadnego upomnienia  ani nie poprosiles mnie o przeparkowanie więc z jakiej racji odrazu odholowaliscie moje auto? " Nie dostałeś żadnej wiadomości, ponieważ nie było cię w renderingu, auto stało powyżej 3min bez urzywanie i podobno wrzuciło cię z servera co łączy się z wyżej wymienionymi przykładami, przez co nie mogliśmy nic wysłać.
-"Widac dokladnie na nagraniu ze bylem przy pojezdzie jak go zabieraliście nie udawajcie ze nie widzieliscie mnie " na nagraniu było widać jak jedziesz uberem więc zaprzeczasz sam sobie i auto było już na lawecie.
-Oto kilka podpunktów, które potwierdzają to, że  mogliśmy zabrać ci auto:

● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. 
 ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.
● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania.
- Następnym razem, gdy bedziesz pisał skarge sprawdź czy oznaczyłeś dobrych graczy, ponieważ w tym reporcie oznaczyłeś przypadkowego gracza.
- Nie dostosowałeś się do wzoru skargi, powinieneś wkleić ss z poinformowaniem mnie oraz Wiktora a skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało bez używania od 14:55 a ss został zrobiony o 14:58 więc są to 3min o ile moja matematyka nie zawodzi. Pracownik zobowiązany jest do dbania o pojazdy frakcyjne. Tyczy się to przyjazdu na miejsce z zniszczoną lawetą. Na nagraniu widać, że laweta była cała, dopiero po uderzeniu w inne auto mi się ona zniszczyła. I po co wtrącasz się w nie swoją sprawę?

 

Edytowane przez HeniekFramuga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin