Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <Lekorz> - oskarżony przez <OdpalonY_RysieK>


BCK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi






    Nick funkcjonariusza: @Lekorz
    Data i godzina zdarzenia:13.05.2022 22:30
    Pełen opis sytuacji:Więc tak jezdziłem sobie obok komendy ls, pomogłem koledze wyjechać z fontanny bo tam wpadł, nastepnie chciałem udac się w kierunku dma, mijajac policianta, uderzyłem w niego a on bez żadnego ostrzeżenia otworzył do mnie ogień. Nadmieniam, że nie byłem uczestnikiem żadnego poscigu oraz nikomu nie utrudniałem więc sapd nadużył swoich uprawnień.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/tsSbtOG

 


Ja, <OdpalonY_RysieK> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Police Officer II Lekorz
Dowody ukazane przez ciebie a to co napisałeś w opisie sytuacji, cytuje: 

5 minut temu, OdpalonY_RysieK napisał:

nikomu nie utrudniałem

przeczy samemu sobie. Zostałem przez ciebie staranowany celowo, widać to na nagraniu, które sam przedstawiłeś. 
Takowe taranowanie jednostki można traktować jako zagrożenie dla życia funkcjonariusza, gdzie wtedy funkcjonariusz zmuszony jest użyć środków przymusu bezpośredniego.
 

16 minut temu, OdpalonY_RysieK napisał:

sapd nadużył swoich uprawnień.

Nie widzę żadnego nadużycia uprawnień przez moją osobę.

Poczekamy na decyzje Executive Staff.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lekorz napisał:

Uszanowanie, z tej strony Police Officer II Lekorz
Dowody ukazane przez ciebie a to co napisałeś w opisie sytuacji, cytuje: 

przeczy samemu sobie. Zostałem przez ciebie staranowany celowo, widać to na nagraniu, które sam przedstawiłeś. 
Takowe taranowanie jednostki można traktować jako zagrożenie dla życia funkcjonariusza, gdzie wtedy funkcjonariusz zmuszony jest użyć środków przymusu bezpośredniego.
 

Nie widzę żadnego nadużycia uprawnień przez moją osobę.

Poczekamy na decyzje Executive Staff.
 

Nie zostales taranowany celowo, chciałem cię wyminąć :) (skrecić przed tobą). Użyłeś ŚPB bezpodstawnie, tyle ode mnie :).A przez utrudnianie rozumiem jazde za kordonem poscigowym i celowym taranowaniem, gdzie ja tego nie uczyniłem :)

Edytowane przez OdpalonY_RysieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, OdpalonY_RysieK napisał:

Nie zostales taranowany celowo

Na nagraniu widać, że przyspieszyłeś i nie miałeś zamiaru skręcać czy mnie "wymijać". Na samym końcu gdy już dojechałeś widać lekkie odbicie w prawo... Można wywnioskować, iż był to manewr celowy. 

 

18 minut temu, OdpalonY_RysieK napisał:

Użyłeś ŚPB bezpodstawnie,

Środki przymusu bezpośredniego zostały użyte poprawnie. 

Edytowane przez Lekorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałeś ominąć FP, jednocześnie skracając mu zakręt? Chciałeś przejechać przez ścianę budynku? Nie wnikam...

Wygląda mi to na celowy taran, inne środki przymusu nie byłyby skuteczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin