Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na piuro.gr i Jeffen oskarżony przez frytka6


frytka6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @piuro.gr i @Jeffen
    Data i godzina zdarzenia:21:40 około 21.05
    Pełen opis sytuacji: Ogólnie Poprosili policjanci, żeby gracze  się odsunęli. Gracze sobie odeszli i ktoś ich zVDM'ował. Policjanci wszystkich zabrali i nałożyli duże mandaty. Jest to nie w porządku bo gracze sami tam nie podeszli.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/Xkhz6q1




Ja, frytka6 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez frytka6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I Jeffen.
Całe zajście zaczęło się o godzinie 21:27 kiedy Ty wraz z resztą graczy po dostaniu mandatu za przekroczenie prędkości zawróciłeś/aś i zaczęło się zaczepianie/zasłanianie mnie podczas owego pomiaru.
Dodatkowo poza samym utrudnianiem doszły animacje w postaci bicia/kopania/całowania oraz bindy/pisanie z zakazanym skrótem związanym z policją od jednego z nich.

Potraktowaliśmy Was i tak łagodniej, ponieważ przez ciągłe prowokację/obrażanie mogliśmy wyciągnąć większe konsekwencje a skończyło się tylko na dosyć małych mandatach.

Po skonsultowaniu z administracją nie będę zamieszczał logów z zdarzenia, jakby były potrzebne przekaże je osobie sprawdzającej skargę.
Przykładowy urywek z wcześniejszych zachowań: https://imgur.com/a/uCYNYwz

[2022-05-21 21:29:38] [Output] : Jeffen [342]: Odjedziecie prosze?
[2022-05-21 21:35:23] [Output] : Jeffen [342]: Prosze się odsunąć.


Dopiero gdy owi gracze którzy zostali zatrzymani zauważyli nadjeżdżający radiowóz o 21:39, ponieważ wezwałem wsparcie zaczęli się oddalać zapewne z myślą o ucieczce.

Reasumując myślę, że 12 minut na opanowanie się to wystarczająco dużo, a gracze cały czas wracali i robili to samo mimo upomnień - kara która została wymierzona była nad wymiar łagodna - mogło się to skończyć na większych mandatach oraz karze serwerowej w postaci mute dla jednego z graczy.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem sytuację.

 
Edytowane przez Jeffen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym nagraniu które podesłałeś  https://imgur.com/a/uCYNYwz powiedziałeś graczom, żeby sobie poszli.
Gracze się odsunęli i napisałeś, że zrobili to z myślą o ucieczce. [2022-05-21 21:35:23] [Output] : Jeffen [342]: Prosze się odsunąć.

Dopiero gdy owi gracze którzy zostali zatrzymani zauważyli nadjeżdżający radiowóz o 21:39, ponieważ wezwałem wsparcie zaczęli się oddalać zapewne z myślą o ucieczce."

Gracze zostali rozjechani przez jakiegoś gracza i wepchani pod was. Gracze stali od was bardzo daleko i problemów nie sprawiali.
Jeżeli chodzi o wcześniejszy zapis "odejdziecie Proszę" to chodziło wtedy, że ustałem sobie z jakieś 10m od nich na poboczu bo musiałem coś zrobić. [2022-05-21 21:29:38] [Output] : Jeffen [342]: Odjedziecie prosze?.
Wtedy tyczyło się to tylko do mnie zapewne bo siedziałem w aucie w sporej odległości od nich.

Edytowane przez frytka6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frytka6 napisał:

Po tym nagraniu które podesłałeś  https://imgur.com/a/uCYNYwz powiedziałeś graczom, żeby sobie poszli.
Gracze się odsunęli i napisałeś, że zrobili to z myślą o ucieczce. [2022-05-21 21:35:23] [Output] : Jeffen [342]: Prosze się odsunąć.

Gracze się odsunęli widząc nadjeżdżający radiowóz, a log z moją prośbą o odsunięcie się jest z 21:35 kiedy radiowóz podjeżdżał o 21:39.

Godzinę temu, frytka6 napisał:

Jeżeli chodzi o wcześniejszy zapis "odejdziecie Proszę" to chodziło wtedy, że ustałem sobie z jakieś 10m od nich na poboczu bo musiałem coś zrobić. [2022-05-21 21:29:38] [Output] : Jeffen [342]: Odjedziecie prosze?.

Wtedy tyczyło się to tylko do mnie zapewne bo siedziałem w aucie w sporej odległości od nich.

Pisząc "Odjedziecie" w liczbie mnogiej mam raczej na myśli więcej niż jedną osobę myśląc logicznie, więc chodziło o Waszą czwórkę a konkretniej ich trójkę (Twoich pasażerów). Na prawdę byłem wobec owych graczy cierpliwy ale skoro po 2 prośbach o odejście i jednym pogrożeniu użycia śbp przez 12 minut robili to samo to ostatecznie wezwałem wsparcie i zostali złapani. Dodatkowo tak jak wspomniałem poprosiłem piuro żeby policzył ich łagodnie i każdy dostał możliwie mały mandat, a w ostateczności karę więzienia na około 10 minut, wyjątek stanowi 1 gracz który miał bodajże 2 wpisy (może po nim stwierdziłeś że dostał duży mandat, karę więzienia).

Myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna, poczekajmy na decyzję osoby sprawdzającej skargę.

Edytowane przez Jeffen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jeffen napisał:

Witam, Police Officer I Jeffen.
Całe zajście zaczęło się o godzinie 21:27 kiedy Ty wraz z resztą graczy po dostaniu mandatu za przekroczenie prędkości zawróciłeś/aś i zaczęło się zaczepianie/zasłanianie mnie podczas owego pomiaru.
Dodatkowo poza samym utrudnianiem doszły animacje w postaci bicia/kopania/całowania oraz bindy/pisanie z zakazanym skrótem związanym z policją od jednego z nich.

Potraktowaliśmy Was i tak łagodniej, ponieważ przez ciągłe prowokację/obrażanie mogliśmy wyciągnąć większe konsekwencje a skończyło się tylko na dosyć małych mandatach.

Po skonsultowaniu z administracją nie będę zamieszczał logów z zdarzenia, jakby były potrzebne przekaże je osobie sprawdzającej skargę.
Przykładowy urywek z wcześniejszych zachowań: https://imgur.com/a/uCYNYwz

[2022-05-21 21:29:38] [Output] : Jeffen [342]: Odjedziecie prosze?
[2022-05-21 21:35:23] [Output] : Jeffen [342]: Prosze się odsunąć.


Dopiero gdy owi gracze którzy zostali zatrzymani zauważyli nadjeżdżający radiowóz o 21:39, ponieważ wezwałem wsparcie zaczęli się oddalać zapewne z myślą o ucieczce.

Reasumując myślę, że 12 minut na opanowanie się to wystarczająco dużo, a gracze cały czas wracali i robili to samo mimo upomnień - kara która została wymierzona była nad wymiar łagodna - mogło się to skończyć na większych mandatach oraz karze serwerowej w postaci mute dla jednego z graczy.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem sytuację.

 

 

13 minut temu, Jeffen napisał:

Gracze się odsunęli widząc nadjeżdżający radiowóz, a log z moją prośbą o odsunięcie się jest z 21:35 kiedy radiowóz podjeżdżał o 21:39.

Pisząc "Odjedziecie" w liczbie mnogiej mam raczej na myśli więcej niż jedną osobę myśląc logicznie, więc chodziło o Waszą czwórkę a konkretniej ich trójkę (Twoich pasażerów). Na prawdę byłem wobec owych graczy cierpliwy ale skoro po 2 prośbach o odejście i jednym pogrożeniu użycia śbp przez 12 minut robili to samo to ostatecznie wezwałem wsparcie i zostali złapani. Dodatkowo tak jak wspomniałem poprosiłem piuro żeby policzył ich łagodnie i każdy dostał możliwie mały mandat, a w ostateczności karę więzienia na około 10 minut, wyjątek stanowi 1 gracz który miał bodajże 2 wpisy (może po nim stwierdziłeś że dostał duży mandat, karę więzienia).

Myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna, poczekajmy na decyzję osoby sprawdzającej skargę.

FP wyjaśnił.

Dodatkowo - dwie prośby funkcjonariusza, tj.:
[2022-05-21 21:29:38] [Output] : Jeffen [342]: Odjedziecie prosze?
[2022-05-21 21:35:23] [Output] : Jeffen [342]: Prosze się odsunąć.

Miały miejsce na ponad 10 minut przed ich powaleniem, gdzie na nagraniu dalej widać, że się tam kręcą.


Informuje Cię, że kolejne skargi, z fabrykowanymi na potrzebę skargi nagraniami i/lub inna manipulacja dowodami zakończy się skargą na Twoją osobę.
Jesteś jednym z wielu użyszkodników, który na początku sam lub z ekpią utrudnia życie członkom frakcji, kiedy kończy się zabawa - pisze skargi... Takich na serwerze nie potrzeba i takie zachowanie będziemy też tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin