Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika BieQu oskarżony przez Norfuu


Norfuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Norfuu
Nick osoby oskarżonej: @BieQu
Powód napisania skargi:  Zabranie auta na pp, które nie stało 3 minut (byłem ciągle przy aucie)  Pracownik Sara postanowił, że bedzie stać tak długo aż miną 3 minuty żeby założyć blokadę. Jako iż wsiadłem po upływie 2 min do auta postanowił on, że założy mi blokadę.  Na filmie widać jak pracownik stoi ciągle kampiąc 
Dowody:   4.m 20 sek Widać jak wchodzę do auta po kilku sekundach BieQu zakłada blokadę ;) 

 Poinformowanie gracza :https://imgur.com/a/CC8EfPC

Edytowane przez Norfuu
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony Adept BieQu z San Andreas Road Assistance.

Na filmie wyraźnie widać, że nie ,,kampie" na pojazd tylko próbuje się wydostać z blokady graczy lub wytłumaczyć, że to nie jest parking. Z blokady, zainicjowanej przez Pana, co widać w 1:55 filmu.

Nie minęły 3 minuty, lecz miałem prawo zabrać pojazd, ponieważ upominałem Pana kilka razy, że w tamtym miejscu nie ma parkingu, zresztą widać to na filmie. W ogólnodostępnym taryfikatorze SARA pisze jasno:

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Kończąc, mam film z mojej perspektywy, na którym również widać, że nie wyczekuje 3 minut. W razie wątpliwości mogę podesłać film do kogoś z zarządu.

 

Dziękuję, ode mnie to już wszystko. Życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BieQu napisał:

Witam, z tej strony Adept BieQu z San Andreas Road Assistance.

Na filmie wyraźnie widać, że nie ,,kampie" na pojazd tylko próbuje się wydostać z blokady graczy lub wytłumaczyć, że to nie jest parking. Z blokady, zainicjowanej przez Pana, co widać w 1:55 filmu.

 

nic nie zainicjowałem żadnej blokady po prostu gracze sami to zrobili bez mojej ingerencji  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
47 minut temu, Norfuu napisał:

co z tego ze mnie upomniałęś

 

Rozumiem, że jesteśmy na ty.

 

32 minuty temu, Norfuu napisał:

co z tego ze mnie upomniałęś jak nie minęły 3 minuty.

 

Wystarczy przeczytać punkt taryfikatora podesłany wyżej, żeby zrozumieć, że nie musiały minąć 3 minuty.

 

35 minut temu, Norfuu napisał:

nic nie zainicjowałem żadnej blokady po prostu gracze sami to zrobili bez mojej ingerencji  :) 

 

Jak skomentujesz sytuacje w minucie 1.55 filmu podesłanego przez ciebie? Mam rozumieć, że samo się napisało? A prowokacje w moją stronę takie jak:

 

Cytat

Norfuu [266]: upominam zebys spierdzielal mi z oczu

 

Cytat

Norfuu [266]: znize sie do twojego poziomu

 

Cytat

Norfuu [266]: bo jakis rÄ…bniety ten  sara

 

Cytat

Norfuu [266]: idz zobacz czy cie nie ma gdzieĹ› indziej

 

Mogłeś sobie oszczędzić, ja w stosunku do ciebie byłem kulturalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 13:26, BieQu napisał:

 

Rozumiem, że jesteśmy na ty.

Hahah nie rozśmieszaj mnie jestem starszy od ciebie i myślisz, że ci na ,,Pan'' będę mówić :D jesteś w błędzie.  

 

 

Wystarczy przeczytać punkt taryfikatora podesłany wyżej, żeby zrozumieć, że nie musiały minąć 3 minuty.

 

 

Jak skomentujesz sytuacje w minucie 1.55 filmu podesłanego przez ciebie? Mam rozumieć, że samo się napisało? A prowokacje w moją stronę takie jak: 

 w 1:55 minucie napisałem tak: "blokować cieja" ale wcześniej jakiś inny gracz wyszedł z taką inicjatywą żeby cię blokować ja tylko do beki napisałem :) a to że ciebie otoczyli to już nie moja wina widocznie nikt cię tam nie lubi :/ 

 

 

 

 

 

Mogłeś sobie oszczędzić, ja w stosunku do ciebie byłem kulturalny. 

Nie miałeś wyboru musiałeś  :D. Chcesz to zapraszam na discorda porozmawiać, wyjaśnić sobie: BJ#3450 

 

 

Edytowane przez Norfuu
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, Norfuu napisał:

Hahah nie rozśmieszaj mnie jestem starszy od ciebie i myślisz, że ci na ,,Pan'' będę mówić :D jesteś w błędzie.  

 

Bycie od kogoś starszym zobowiązuje do braku szacunku? Rozumiem jednak, że wolisz mówić do siebie na ty, respektuje to.

 

51 minut temu, Norfuu napisał:

ja tylko do beki napisałem :)

 

Aaa aa już rozumiem, napisałeś to „do beki”, że ja wcześniej na to nie wpadłem.

 

24 minuty temu, Norfuu napisał:

Chcesz to zapraszam na discorda porozmawiać, wyjaśnić sobie: BJ#3450 

 

Skarga chyba była napisana po to, żeby wyjaśnić sobie tę sytuację? Ja obaliłem wszystkie zarzuty, o których napisałeś i stwierdzam, że powinniśmy poczekać, na odpowiedź zarządu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin