Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam giga kox domek w Palomino Creek!


Dexi*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem
ID nieruchomości: 617
Cena za dobę: 180/doba
Lokalizacja: Palomino Creek
Cena: Offki
SS’y: https://imgur.com/a/0eced6b - Wszystko czego potzrebujesz, wraz z lokalizacją.
Sposób kontaktu: Forum/Gra
Coś od siebie: No cześć. Sprzedaje domek, bo po prostu nie opłaca mi się go dalej utrzymywać. Nie mam zbytnio czasu na gre, a przewaliłem już na opłacanie go z 20k także no... Domek opłacony jest jeszcze na miesiąc (czy tam 28dni). Naprawde fajna lokalizacja obok mechanika, także w razie czego gdyby jakiś cj wam wywalił bombę jego manianą, gdy wracaliście do domku to nie ma co płakać. Mirek z bloku obok wyklepie. Przy okazji obok bank, chyba robota rybaka też jest i coś tam jeszcze. Sam nie wiem, nie grałem jakiś czas xd. Jakby mi się utrzymanie tego domku opłacało, to napewno bym go nie sprzedawał, no ale cóż... Jeżeli trafią się  jakieś fajne offki, to chętnie go sellne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin