Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy.. Pora i na mnie!


KropsoN.pakujwalize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Marcinek, Marcinek... Marcinek, Marcinek... Dużo wspaniałego czasu razem spędziliśmy, pomimo tego, że czasem wystąpiły między nami zgrzyty to za pół godziny już wspólnie mogliśmy wyrażać niecenzuralne opinie na temat naszych matek rodzicielek lub o sobie samych co zapewniało nam kupę śmiechu (bardzo mi tego brakuje). Wiadomo też, że nasz kontakt się ograniczył, a wręcz zanikł, ale chciałbym Ci tylko powiedzieć, że nie żywię do Ciebie jakiejkolwiek urazy, mam nadzieję, że Ty do mnie też, a święty nie byłem, ale to nie czas i miejsce na takie rozważania.

W dniu 1.06.2022 o 20:31, KropsoN napisał:

a kończąc na tym że po prostu nie mam chęci do życia. 

Brzmi to niepokojąco, trzymam za Ciebie kciuki by wszystko Ci się w tym życiu jakoś ułożyło, zdolny chłopak jesteś :D. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę dużo pomyślności na ścieżce życiowej! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin