Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na @J0ker. oskarżony przez Michuuu.


Michuuu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: J0ker.
    Data i godzina zdarzenia:  13.06.2022 ok.17:30
    Pełen opis sytuacji: 
Był pościg w mieście Los Santos , gonił mnie policjant J0ker białym meritem. Stwierdziłem że nie mam szans na ucieczke pojazdem więc wjechałem do wody. Wysiadłem z pojazdu i uciekałem drogą wodną. Płynąłem jakieś 2 minuty i przez przypadek zanurkowałem i zapomniałem jak wypłynąć, ponieważ przyzwyczaiłem się do mechaniki z gry "GTA V". Zginąłem i odrodziłem się na spawnie. Biegnąc dostałem więzienie na 104 minuty. Gdzie w powodzie było celowa śmierć i odmowa przyjęcia mandatu. Gdzie nie miałem szansy odmowy mandatu bo jak wcześniej napisałem utonąłem przez całkowity przypadek. Więc pisanie że odmówiłem przyjęcia mandatu jest nie prawdą.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Brak Dowodów, lecz wszystko w opisie jest prawdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Sergeant II J0ker., owszem rozpocząłem za tobą pościg na którym dowodził funkcjonariusz @I_Was_There, pościg trwał z 2-3 minuty w trakcie którego jeździłeś kompletnie po offroadzie oraz zwodowałeś pojazd, następnie płynąc w kierunku BB od strony stacji na Flint Intersection zacząłeś nurkować gdzie ja płynąłem za tobą i widziałem że nurkujesz bez zamiaru wypłynięcia, w tym celu po podjęciu decyzji przez w/w funkcjonariusza miałem cie podliczyć bez mnożnika oraz doliczyć 40 minut za celowe popełnienie samobójstwa i wsadzić do Dillimore po pidzie, odemnie to wszystko czekam na decyzje zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uszanowanie, Detective I I_Was_There.

Pościg był prowadzony za jasno niebieskim sentinelem combi którego kierowcą byłeś ty. 

 

Spoiler

Stwierdziłem że nie mam szans na ucieczke pojazdem więc wjechałem do wody.

Tutaj się przyznajesz że celowo zwodowałeś pojazd.

 

Spoiler

Wysiadłem z pojazdu i uciekałem drogą wodną. Płynąłem jakieś 2 minuty i przez przypadek zanurkowałem i zapomniałem jak wypłynąć, ponieważ przyzwyczaiłem się do mechaniki z gry "GTA V". Zginąłem i odrodziłem się na spawnie. Biegnąc dostałem więzienie na 104 minuty. 

@J0ker. poinformował mnie, że uciekasz drogą wodną w kierunku starej bazy SARA, więc ruszyliśmy po łódź, aby cię z tej wody wyciągnąć, a następnie zatrzymać i podliczyć mandat. Skąd mieliśmy wiedzieć, że było to przypadkiem i nie umiałeś wypłynąć? Po twoim utopieniu się został podliczony mandat bez mnożnika oraz doliczone dodatkowe 40 minut za celowe zabicie się i trafiłeś po PIDzie. Nie poinformowałeś nikogo z nas o tym, że zabiłeś się przypadkowo, bo nie umiałeś wypłynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór, brak dowodów, FP wyjaśnili.

48 minut temu, J0ker. napisał:

Uszanowanie Sergeant II J0ker., owszem rozpocząłem za tobą pościg na którym dowodził funkcjonariusz @I_Was_There, pościg trwał z 2-3 minuty w trakcie którego jeździłeś kompletnie po offroadzie oraz zwodowałeś pojazd, następnie płynąc w kierunku BB od strony stacji na Flint Intersection zacząłeś nurkować gdzie ja płynąłem za tobą i widziałem że nurkujesz bez zamiaru wypłynięcia, w tym celu po podjęciu decyzji przez w/w funkcjonariusza miałem cie podliczyć bez mnożnika oraz doliczyć 40 minut za celowe popełnienie samobójstwa i wsadzić do Dillimore po pidzie, odemnie to wszystko czekam na decyzje zarządu.

 

32 minuty temu, I_Was_There napisał:


Uszanowanie, Detective I I_Was_There.

Pościg był prowadzony za jasno niebieskim sentinelem combi którego kierowcą byłeś ty. 

 

  Ukryj zawartość

Stwierdziłem że nie mam szans na ucieczke pojazdem więc wjechałem do wody.

Tutaj się przyznajesz że celowo zwodowałeś pojazd.

 

  Ukryj zawartość

Wysiadłem z pojazdu i uciekałem drogą wodną. Płynąłem jakieś 2 minuty i przez przypadek zanurkowałem i zapomniałem jak wypłynąć, ponieważ przyzwyczaiłem się do mechaniki z gry "GTA V". Zginąłem i odrodziłem się na spawnie. Biegnąc dostałem więzienie na 104 minuty. 

@J0ker. poinformował mnie, że uciekasz drogą wodną w kierunku starej bazy SARA, więc ruszyliśmy po łódź, aby cię z tej wody wyciągnąć, a następnie zatrzymać i podliczyć mandat. Skąd mieliśmy wiedzieć, że było to przypadkiem i nie umiałeś wypłynąć? Po twoim utopieniu się został podliczony mandat bez mnożnika oraz doliczone dodatkowe 40 minut za celowe zabicie się i trafiłeś po PIDzie. Nie poinformowałeś nikogo z nas o tym, że zabiłeś się przypadkowo, bo nie umiałeś wypłynąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin