Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam 3 auta na UNIKATOWYCH LAMPACH - Infernus 2.2 / Bullet 2.2 / Deluxo 1.8


kopek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auta są bardziej w wystawione na wycenę lecz nie wykluczam sprzedaży ;)

Model: Infernus
ID: 22199
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~65k
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1081), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (KOPEK123), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) baki 35/50 2dodatkowe klucze. 
Cena: Oferty 
Coś od siebie: Kozak auto na Unikatach "jagodowe" lampy licznik w kolorze "fuksja". O ile sie nie myle tylko ten infernus jest w obiegu na jagodowych lampach ( nie wiem czy w ogóle jakis inny ma takie lampy nie dowiadywałem się) 

Model: Bullet
ID: 39983
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 52k
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 39983), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Baki 35/75
Cena: Oferty
Coś od siebie: Kozak auto na Unikatach "bursztynowe" lampy i licznik. Tylko 2 takie bullety na tej lampie bardzo pięny i szybki pojazd.

Model: Deluxo.

ID: 32245.

Pojemność silnika: 1.8

Przebieg pojazdu: 20010,6km

Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, moduł UP4, maduł UP3 tablica rejestracyjna (LS RAZER), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) , Baki 35/75 , 1 dod.klucz.

Cena: Oferty

Coś od siebie: Witam. Sprzedam Ładne Deluxo 1.8 Prawie FT na Unikatowych Lampach ,,Kasztany" , Licznik szkarłatny . Nie za duże id jak na ten pojazd. Jest to prawdopodobnie jedyne Deluxo na tych unikatowych Lampach Kasztach dostępne na serwerze. Zapraszam do składania ofert ! 

ssy: 

mta-screen_2022-06-19_20-37-44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, patryyk. napisał:

chyba nie skumales gostek, ID 4086 

Chyba ty czegoś nie skumałeś oferujesz mi śmierdzące banshee na lazurach id 4k warte z 2.5kk za auta o łącznie wartości 5-5.5kk+

Edytowane przez kopek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, patryyk. napisał:

jeżeli chcesz sie kłócić to zapraszam na pv, a co do ofert, zobacz sobie na forum jakie posiadam ;) 

ps. auto nie śmierdzi, bo mam je ja :P

 

//deluxo na drewnie, którego nikt nie chce, 500k żeby kochany Sheeker pkt nie dał :* 

nie wyzywaj kasztanków bożych, fajne są zeby nie bylo deluxo 501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, patryyk. napisał:

jeżeli chcesz sie kłócić to zapraszam na pv, a co do ofert, zobacz sobie na forum jakie posiadam ;) 

ps. auto nie śmierdzi, bo mam je ja :P

 

//deluxo na drewnie, którego nikt nie chce, 500k żeby kochany Sheeker pkt nie dał :* 

Nie chce sie klocic tylko powiedz czy masz za swoje pachnące banshee id4k na lazurach ofertę 5-5.5kk???? Dobrze rozumiem??? 

Ps. Kasztanki Boże zostaw w spokoju bo to najlepsze lampówki na serwisie nomć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin