Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Cekol - oskarżony przez Biskup.rokpoi


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagany tytuł wątku:
Skarga na @Cekol - oskarżony przez @Biskup.rokpoi

Wymagana treść wątku: 

    Nick funkcjonariusza: @Cekol
    Data i godzina zdarzenia: 
27.06.2022 godzina 18.40 coś koło tego
    Pełen opis sytuacji: Witam, akcja wyglądała w taki sposób że wraz z kolegą zrobiliśmy pościg na którym wybraliśmy opcje aby najpierw uciec samochodem później przerzucić się na samolot. Gdy po zakończonym pościgu przybyliśmy na lotnisko to zauważyliśmy cheetaha (czyli to auto, którym robiliśmy pościg) z blokadą na koło, gdy to zauważyłem to od razu wsiadłem do tego auta i chciałem coś ugrać funkcjonariusz nakazał mi wysiąść jednak tego nie zrobiłem, za co zostałem złapany do radiowozu później pewien gracz zaczął utrudniać jeszcze bardziej prace funkcjonariuszowi, przez co też został złapany jednak przez najprawdopodobniej nienawiść policjanta do mnie ja tylko otrzymałem mandat jednak ta osoba, która jeszcze bardziej zakłócała przebiegi funkcjonariusza została wypuszczona. Funkcjonariusz Cekol nawet tego drugiego typa się o dowód nie spytał.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/2bZaGwa   https://imgur.com/a/65c3zuN

Ja, Biskup.rokpoi zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer III Cekol z San Andreas Police Department.

Na wstępie zaznaczam iż ja wyznaczam kary dla poszczególnych graczy, nadaje je zgodnie z taryfikatorem i mam do tego pełne prawo.

Lecz dla zaspokojenia twojej ciekawości objaśnię Ci dokładniej dlaczego podjąłem taką decyzję. Otóż jak mogłeś zauważyć panował tam dość spory chaos któremu sam nie byłem w stanie zaradzić. W pierwszej kolejności chciałem spróbować każdej osobie przeskadzającej w działaniach wystawić mandat oraz doliczyć 20 minut więzienia zgodnie z taryfikatorem więziennym z powodu celowego utrudniania pracy frakcji SAPD podczas działań, lecz po złapaniu Ciebie podjąłem decyzje o zabieraniu przeszkadzających oponentów do radiowozu aż do czasu kiedy razem z frakcją SAPD nie zakończymy działań. Osoba którą wypuściłem włączała tylko i wyłącznie niestosowane animacje zrobiła to dwu może trzykrotnie, było to mało szkodliwe w przeciwieństwie do tego co robiłeś Ty (wsiadałeś do pojazdu z blokadą, niedostosowałeś się do moich poleceń).

Dodam jeszcze iż przed złapaniem drugiego osobnika rozpocząłem już wobec Ciebie czynności prowadzące do nałożenia mandatu, mało profesjonalne jest przerywanie działań w ich środku.

Cytując twoje słowa:
 

Cytat

funkcjonariusz nakazał mi wysiąść jednak tego nie zrobiłem

 Jest to podstawa do wystawienia Tobie mandatu i na tym chcę zakończyć.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Cekol
Dodatkowa informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Biskup.rokpoi napisał:

Czyli tak w skrócie mi dałeś więzienie za to że do pojazdu wsiadłem a typkowi co wskazywał do Ciebie oraz pracownika SARA animacje /fuckyou nic? XD

Nie dałem Ci więzienia, wybrałem łagodniejszą opcje, mandat. Nawet gdybym dał Ci 20 minut więzienia działałbym zgodnie ze wszelkimi regulaminami oraz taryfikatorami. 
Przypominam jeszcze raz, Ty celowo uniemożliwiałeś wykonywanie mi czynności, drugi oponent biegał i uruchamiał losowe animacje. Myślę że każdy inny funkcjonariusz zrobiłby to samo. 
Pamiętaj że jeśli nie chcesz otrzymywać mandatów/kar więzienia najzwyczajniej przestrzegaj KRD, i wykonuj polecenia funkcjonariusza.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Biskup.rokpoi napisał:

Animacje /fuckyou nazywasz losową nie ośmieszaj się lepiej.

Schodzimy z tematu na jakieś bezsensowne dogadywanie, zostańmy przy tym jak było wcześniej, dziękuje.

Przypominam że ten gracz używał też wiele więcej innych animacji, lecz Ty wspominasz ciągle o tej jednej i słusznie gdyż za nią mogłem wystawić mandat, nawet dwa.
 

Dodam jeszcze iż nie rozumiem sensu skargi, przecież dobrze wiesz na podstawie tego co napisałem wcześniej że mogłem tak postąpić.

Edytowane przez Cekol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cekol napisał:

Przypominam że ten gracz używał też wiele więcej innych animacji, lecz Ty wspominasz ciągle o tej jednej i słusznie gdyż za nią mogłem wystawić mandat, nawet dwa.

To dlaczego wstawiłeś mandat tylko mi proszę o tym razem o sensowne wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Biskup.rokpoi napisał:

To dlaczego wstawiłeś mandat tylko mi proszę o tym razem o sensowne wytłumaczenie.

Już Ci tłumaczyłem, ale zacytuje moje najważniejsze zdania.
 

Cytat

Na wstępie zaznaczam iż ja wyznaczam kary dla poszczególnych graczy, nadaje je zgodnie z taryfikatorem i mam do tego pełne prawo.

Cytat

Dodam jeszcze iż przed złapaniem drugiego osobnika rozpocząłem już wobec Ciebie czynności prowadzące do nałożenia mandatu, mało profesjonalne jest przerywanie działań w ich środku.

Cytat

Przypominam jeszcze raz, Ty celowo uniemożliwiałeś wykonywanie mi czynności, drugi oponent biegał i uruchamiał losowe animacje.

Mam nadzieje że teraz wszystko stało się jasne i nie masz już więcej zastrzeżeń co do rzetelności moich działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten drugi gracz nie przerywał celowo działań rp używając animacji /fuckyou centralnie przed tobą? Twoje tłumaczenie jest po prostu śmieszne, czekam na decyzję zarządu co z tobą będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@Cekol, jeśli ukarałeś jednego gracza, gdzie w tym samym czasie drugi gracz zachowuje się w sposób podobny, utrudniający pracę, powinieneś go również ukarać.

Funkcjonariusz otrzymuje ostrzeżenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin