Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na pracowników SAMD


Wiksonek404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, Lekarz Specjalista NexuSOfficial_20 ~ San Andreas Medical Department!

Dziękujemy za złożoną pochwałę, aczkolwiek po dokładnym spoglądnięciu na niego zostanie odrzucony. Zły dział (archiwum), niepoprawna nazwa tematu, niewystarczające dowody + tak od siebie dodam, że czynności medyczne wykonywane na miejscu zdarzenia nie odbiegały od umiejętności, które wskazywały by na ponad programową wiedzę od naszej strony. Dodatkowo cieszę się, że akcja rp mogła się z naszej strony podobać. Pozdrawiam

Edytowane przez NexuSOfficial_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Od  kiedy gram w akcje rp z udziałem właśnie  frakcji jaką jest SAMD zawsze po akcji jestem bardzo zadowolona  nie tylko ze względu na wiedzą programową czy tam i ponad  nią lecz za podejście do rozgrywki przez ratowników za każdym razem pokazują oni swoje wartości a także oferują bardzo sympatyczną i   miłą atmosferę  rozgrywki  :) 

Edytowane przez Wiksonek404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak pisał pracownik wyżej niestety nie jest to ponad programowe RP. Dodatkowo napisałaś pochwałę w złym dziale oraz ze złym tytułem. Pochwała zostaje odrzucona. Jednakże bardzo nam miło znów przeczytać miłe słowa o naszych pracownikach. :) Jestem w stanie uwierzyć, że Ci ratownicy wykonali super robotę przez ich niemal wzorowe codzienne zachowanie. Atmosfera, która ostatnio panuje w naszej frakcji pozwala na takie podejście do osób chcących odgrywać z nami RP. W kolejnych pochwałach zachęcam do wstawiania większej ilości dowodów zawierających pracę ratowników!

 

1798440572_KopiaRZECZNIKPRASOWY.png.51f615f80f9a260d56631246b82f1828.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin