Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[POGLĄDOWO] - JEDNA Z NAJDROZSZYCH PRYWATNYCH KOLEKCJI POJAZDÓW NA ID! [ Infernus ID: 1697 - 1ns, Infernus ID: 1698 - 2ns, Cabbie - 1 ns, Bravurki ID: 3213,3214, Banshee ID: 8177 ]


andi.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, na wstępie chce wspomnieć ze pojazdy wystawiam poglądowo w celu oszacowania swojego majątku i raczej nie będą na sprzedaż, ale oczywiście nie wykluczam sprzedaży niektórych pojazdów za bardzoo dobrą ofertę.


ID pojazdu: 1697
Model: Infernus (411)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 10623,4km
Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), baki 75/35, dodatkowy klucz(x3)
Cos od siebie: Jest to pierwszy pojazd tej marki na serwerze, ponadto sa tylko cztery dostępne infki na niskim ID (4-cyfrowym) na serwerze, oraz 1 z 2 na 1k ID.
Cena: Pojazd raczej nigdy nie będzie na sell, wystawiam go pierwszy raz a posiadam go juz z rok i jestem ciekawy ile jestescie w stanie zaoferowac. 
SSy: 

Spoiler

lBeTy2C.png


ID pojazdu: 1698
Model: Infernus (411)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 24192,5km
Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 1698 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), Unikatowe baki 100/100, dodatkowy klucz(x2)
Cos od siebie: Drugi infernus na serwerze, posiada unikatowe/niedostępne do zamontowania baki 100/100. No i tak jak wyzej sa tylko cztery dostępne infki na niskim ID (4-cyfrowym) na serwerze, oraz 1 z 2 na 1k ID.
Cena: Ostatnia otrzymana oferta to około 27kk w zamianie, wiec oferty najlepiej 20kk+.
SSy: 

Spoiler

JTOK08H.png


ID pojazdu: 22570
Model: Cabbie (438)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 1201,7km
Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( 1 NS ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), dodatkowy klucz(x1), Baki 75/90.
Cos od siebie: Tego pojazdu chyba nie trzeba nikomu przedstawiac, projekcik robiony u mnie na kanale przez ponad 7 miesiecy od samego zera. Jest to pierwszy pojazd tej marki na serwerze, bardzo przyjemnie się prowadzi i posiada bardzo dobrą skrętność.
Cena: Oferty :0 

Spoiler

WgATwhS.png


ID pojazdu: 3213
Model: Bravura (401)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 93050,6km
Modyfikacje pojazdu: wlot - maska (1005), progi (1007), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (YT 3213 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), dodatkowy klucz(x1), Baki 75/90
Cos od siebie: Chyba śmiało mogę to powiedzieć, ze jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów na serwerze, tak jak wyzej prowadziłem serię na kanale youtube, gdzie projektowałem i robiłem go od samego zera. 
Cena: Czekam na oferty, a moze akurat... 
SSy: 

Spoiler

d8k8jrN.png


ID pojazdu: 3214
Model: Bravura (401)
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg: 90349,4km
Modyfikacje pojazdu: felgi (1075), moduł UP3, niestandardowe lampy (███)
Cos od siebie: Bliźniak mojej bravurki, tylko jedna cyferka ID różnicy :) - Fajna bravurka na 4-cyfrowym ID.
Cena: A dajcie jakies oferty, kto wie moze za dobrą ofertę będę w stanie go oddać?
SSy:  

Spoiler

f0DGDUy.png

ID pojazdu: 8177
Model: Banshee (429)
Pojemność silnika: 1800cm3
Przebieg: 9085,1km
Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1081), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 8177 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%), dodatkowy klucz(x1), baki 50/35.
Cos od siebie: Fajne banshee na 4-cyfrowym ID, jest to mały projekcik robiony u mnie na kanale :)
Cena: Oferty
SSy:

Spoiler

N9GQCha.png

 

Edytowane przez andi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andi. napisał:

ID pojazdu: 3213
Model: Bravura (401)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 93050,6km
Modyfikacje pojazdu: wlot - maska (1005), progi (1007), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (YT 3213 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), dodatkowy klucz(x1), Baki 75/90
Cos od siebie: Chyba śmiało mogę to powiedzieć, ze jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów na serwerze, tak jak wyzej prowadziłem serię na kanale youtube, gdzie projektowałem i robiłem go od samego zera. 
Cena: Czekam na oferty, a moze akurat... 
SSy: 

Myślę że tutaj 20 k to uczciwa cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin