Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Pracowników SAMD NexuSOfficial_20 , xXVirtexXx.aed - chwalony przez Wiksonek404


Wiksonek404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick chwalącego: Wiksonek404 

Nick chwalonego: @NexuSOfficial_20 @xXVirtexXx.aed

Data zdarzenia: 01.07.2022 r. 

Powód pochwały: Akcja rp., natychmiastowa  reakcja , udzielenie doskonałej pomocy , pokazanie   dużej wiedzy oraz  dużych umiejętności , rozgrywka przebyła w spokojnej i dobrej atmosferze , duże zaangażowanie ratowników  w akcję. 

Opis zdarzenia: Odegrałam akcję rp wypadek po wspinaczce górskiej i upadek dostałam wielu obrażeń w tym np. złamanie kręgu , złamanie otwarte lewej ręki , złamanie otwarte obydwóch nóg , silne krwawienie z tyły głowy , brak czucia w ciele oraz kończynach. Ratownicy przybyli dosłownie  kilka minut po wysłaniu zgłoszenia zaoferowali mi szybką oraz doświadczoną opiekę oraz  wykazali się wielkim szacunkiem oraz  wiedzą i także wykazali się   fachowym podejściem do sytuacji , w ten sposób rozgrywka również stała się przyjemna. Według  mnie chłopaki zrobiły kupę dobrej roboty i należy im się pochwała :D

Dowody z akcji: Zamieszczam w zdjęciach poniżej zaznaczone na niebiesko najmocniej przepraszam jeśli niektóre z dowodów są  zamieszczone kilka razy ale dużo ich więc się gubiłam . Przepraszam również za dodanie dowodów w niewłaściwej kolejności 

LwEDb9X.png0fVUkbV.pngoyPj3kk.pngMqHtDF2.pngG7bIOpf.pngPrIYBJy.pngfEziODL.pngAH7UiyW.pngZezCiRj.pngXUEPjHU.png2XjDvJj.pngS3tAZ7c.pngcb1taT9.pnglXezQVy.pngRbq9UOJ.pngECcdSrG.pngnoKUnHx.pngVazPdk9.png3XMVe1Z.pngRm6oeht.pngakVAvcv.pngQEoDOdO.pngqLnbpEo.pngKla5KjE.pngxl2SyKT.png3sgVSA6.pngwvdJTMe.png4ogdqPR.pngzJiUTkN.png9Q1AGDC.pngpNrrT4y.pngc8ooMiW.pngtyWAdnc.png9NUNRIY.pngcwOcUyv.pngyaRNoXx.pnghC0f4q3.pngfTUIbRH.pngyayZ30Y.pnge1MewWE.pngQyz4HvO.pngDeZ9wnW.pngyuT3lN6.pngs9p2gYP.pngTLWhus9.pngfZttlxV.pngjwqbXDx.png6ZbpALL.pngIY3JTeI.png180Xft2.pngm9Rtyyf.png5qolnUF.pngOY8IYrQ.pngx4YEe4s.pngf8LyVap.png3T6son2.pngf5w8OrG.pngv6g4TC3.png

Edytowane przez Wiksonek404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie! Lekarz Specjalista NexuSOfficial_20 San Andreas Medical Department.

Dziękujemy za złożoną pochwałę i doceniamy to, że akcja rp mogła się w jakimś sposób podobać. Nie było tutaj specjalnie nic skomplikowanego co mogłoby znów wyjść poza materiał programowy... ( m.in złamanie otwarte dolnych kończyn oraz jednej górnej, rana na głowie wraz z uszkodzeniem kręgów szyjnych i złamanym żebrem.) Urazy, które teraz wypisałem nie  są  czymś niesamowicie  ,,trudnym''. Tak więc reasumując wszystko w sprawie urazów to nic nie wskazuję niestety na to, aby je zakwalifikować to wiedzy ponadprogramowej. Dodatkowo jeśli chodzi o czynności, które były przeprowadzane na bloku operacyjnym to one się identycznie pokrywają z wiedzą, która była ukazana podczas MCR czyt. (Medyczne Czynności Ratunkowe), więc nawet i tu nie było nic takiego co byśmy mogli pokazać ze swojej strony jeśli chodzi o wiedzę ponadprogramową.... Aczkolwiek ostanie słowo pozostawiamy oczywiście zarządowi.

Miłej nocki ;) 

Edytowane przez NexuSOfficial_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Lekarz Rezydent xXVirtexXx.aed z S. A. M. D. 

Dziękuję za pochwalę oraz bardzo fajne RP, mało kiedy się zdarza że ktoś odgrywa dobre RP jak to było z twojej strony, my wykonywaliśmy swoją pracę na serwerze jednak jak kolega wspomniał nic ciężkiego nie było ale i tak bardzo dziękuję za Fajne oraz ciekawe RP. 

Pozdrawiam xXVirtexXx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin