Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Daxsik. oskarżony przez Shawn_Frost


Shawn_Frost
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:     @Daxsik.
    Data i godzina zdarzenia: 19:30-19:55 
    Pełen opis sytuacji: Jeździłem sobie po LV mijając radiowóz zawróciłem i jechałem  maksymalną prędkością  po rozpoczęciu pościgu nakazał mi się  zatrzymać więc się zatrzymałem, gracz   @piuro.gr  poprosił o dokumenty więc mu podałem,   napisałem na czacie organizacji kto bedzie chetny pomóc na dm z sapd  zgłosił  się lilpikusi  i ktoś jeszcze , jak wsiadł do radiowozu zacząłem uciekać do ls  wtedy lilpikusi pytał się czy będe potrzebował helikpoter  na początku nie byłem chętny helikpoterem lecz potem przemyślałem sytuacje i go poprosiłem  o helke, jeździłem przeszło  4-5 minut po ls czekając aż lilpikusi   dotrze helką  na dm, kiedy    napisał  że dotarł zacząłem  jechać na dm  wjeżdżając na dm za mną nie jechała żadna radiola dopiero przy wsiadaniu  przyjechał   Piuro.gr lecz zdołałem odlecieć , po      około dwóch minutach napisał @LilPikusi abym podleciał po niego na baze  w ls  więc podleciałem po czym polecieliśmy  na G1 aby się  w blipach ukryć 
Pojazd stoi na Parkingu Policyjnym za 5000PLN  mimo że mnie złapali,
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
 [2022-07-03 19:31:47] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz piuro.gr NakazaĹ‚ Ci siÄ™ zatrzymać!
[2022-07-03 19:31:47] [Output] :  * (( Zanotowana prÄ™dkość to 175 km/h ))

[2022-07-03 19:32:01] [Output] : O> [â…] Shawn_Frost (285): bedzie ktos chetny pomoc z sapd ?
[2022-07-03 19:32:07] [Output] : O> [â…] LilPikusi (245): ooo
[2022-07-03 19:32:10] [Output] : O> [â…] Shawn_Frost (285): ooo
[2022-07-03 19:32:10] [Output] : O> M4rvoo (61): pewniee

[2022-07-03 19:39:34] [Output] : LilPikusi [245]: dawaj pod g1 XD 
https://imgur.com/a/7pYwNFO

Edytowane przez Shawn_Frost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uszanowanie, z tej strony Sergeant I Daxsik. z San Andreas Police Department.

Jak sam napisałeś, podałeś swoje dokumenty funkcjonariuszowi, na załączonych screenshotach pomyliłem się, pisząc, że nie uciekłeś, ale przechodząc dalej, gdy wjechałeś na strefę DM zostawiłeś pojazd na środku i wsiadłeś do helikoptera, po czym odleciałeś, mieliliśmy pełne prawo zabrać twój pojazd. Myślę, że nie mam więcej nic do dodania od siebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 20:55, Daxsik. napisał:

 Uszanowanie, z tej strony Sergeant I Daxsik. z San Andreas Police Department.

Jak sam napisałeś, podałeś swoje dokumenty funkcjonariuszowi, na załączonych screenshotach pomyliłem się, pisząc, że nie uciekłeś, ale przechodząc dalej, gdy wjechałeś na strefę DM zostawiłeś pojazd na środku i wsiadłeś do helikoptera, po czym odleciałeś, mieliliśmy pełne prawo zabrać twój pojazd. Myślę, że nie mam więcej nic do dodania od siebie. Pozdrawiam.

FP wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin