Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Doświadczonym Kierowcą kondziolek


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Cześć, z tej strony Starszy Redaktor @Piko0412, zapraszam do przeczytania wywiadu z Doświadczonym Kierowcą @kondziolek.

5D4B3bb.png
2.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

K - @kondziolek

5D4B3bb.png

P - Hejka! Starszy Redaktor Piko0412 z tej strony. Jesteś chętny na wywiad?
K - Witam, z tej strony Doświadczony Kierowca kondziolek z Transport Of San Andreas. Oczywiście.

P - Więc standardowo — opowiedz coś o sobie.
K - Nazywam się Konrad, mam 16 Lat pochodzę z województwa mazowieckiego a dokładniej z Warszawy. Od września będę uczęszczać do 2 klasy Technikum na kierunku Technik pojazdów samochodowych. Interesuje się motoryzacją, strzelectwem, programowaniem w Javie, Pythonie oraz HTML-u ale również interesuje się Lotnictwem 2 Wojny Światowej. Na serwerze gram od prawie roku i jestem Pracownikiem frakcji Transport Of San Andreas na randze Doświadczonego Kierowcy.

P - Świetnie! Jaka jest twoja ilość spędzonych godzin oraz majątku na serwerze?
K - Na serwerze aktualnie posiadam 1262 godzin. Uważam, że mój majątek jak na taką ilość godzin nie jest duży, ponieważ wynosi około półtora miliona.

P - Przechodzimy w takim razie do frakcji. Obecnie jesteś w Transport of San Andreas, czym się zajmujecie i jakie są tam twoje obowiązki?
K - Frakcja Transport Of San Andreas zajmuje się przewozem klientów w stanie San Andreas z punktu A do punktu B. Posiadamy również Transport Lotniczy, Eskortę VIP oraz Autobusy, które często widać na różnych wydarzeniach takich jak pobory krwi organizowane przez frakcje SAMD. Natomiast moim obowiązkiem we frakcji jak wcześniej wspomniałem, jest przewóz klientów z punktu A do punktu b, ale także mam uprawnienia Eskorty VIP, Transportu Lotniczego oraz posiadam kurs na poruszanie się Autobusem.

5D4B3bb.png
1.png
5D4B3bb.png

P - Jaka panuje atmosfera we frakcji? Polecasz ją od siebie?
K - Według mnie Atmosfera we Frakcji jest bardzo dobra. Frakcje mogę polecić, ponieważ nie jest trudna i jest bardzo ciekawa, szczególnie polecam dla osób, które nigdy nie były w żadnej frakcji, a chciałyby zobaczyć, jak to jest być Pracownikiem frakcji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

P - Chciałbyś być kimś więcej niż tylko pracownikiem w owej frakcji czy takie stanowisko na ten moment ci wystarcza?
K - Na ten moment takie stanowisko mi starcza.

P - Na obecną chwilę nie jesteś w żadnym biznesie, nie planujesz do jakiegoś dołączyć?
K - Od jakiegoś czasu myślę nad dołączeniem do biznesu 41. St. Mechanized Infantry Division, ale nie wiem, czy dałbym radę znaleźć czas na pracę w biznesie i frakcji.

P - W takim razie przejdźmy do organizacji. Jesteś w Night Drivers, masz jakieś obowiązki, jaka panuje atmosfera i czy możesz polecić tę organizację?
K - Aktualnie w owej organizacji jestem V-Liderem, do moich obowiązków zaliczam między innymi sprowadzanie pojazdów na bazę. Atmosfera w organizacji jest dobra, ponieważ jest to w głównej mierze organizacja dla znajomych.

P - Czy próbowałeś kiedyś się dostać do grona administracji na serwerze? Może będziesz jeszcze próbował?
K - Nigdy nie próbowałem dostać się do grona administracji na serwerze i na aktualną chwilę nie chce, ponieważ z czego innego czerpie przyjemność z gry, ale kto wie, może kiedyś spróbuję.

P - Nie żałujesz czasu spędzonego na serwerze? Myślisz, że mógł być lepiej rozporządzony?
K - Nie żałuję czasu spędzonego na serwerze, ponieważ poznałem tutaj wiele fajnych osób i rozgrywka sprawia mi dużo przyjemności.

P - W takim razie to koniec! Chcesz kogoś pozdrowić?
K - Chciałbym pozdrowić Frakcje TSA, organizacje Night Drivers, Gang CBD oraz poszczególne osoby: @Anatol.@KacpireZ.cake@kamils42@drimszu@Hirek2@zielonyogorek.rar*, @hayo*, Igor66, @Bartek19090@M1CH4K.

5D4B3bb.png
3.png
5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_7.png

Autoryzował: @Patryk99

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin