Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Adeptem Ministrant*


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Piko0412 z redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z @Ministrant*.

5D4B3bb.png
3.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

M - @Ministrant*

5D4B3bb.png

P - Cześć, z tej strony Starszy Redaktor Piko0412 z Redakcji 4Life News. Jesteś chętny na kilka pytań?
M - Siemka, jasne czemu nie.

P - To zaczynajmy. Na dobry start chciałbym, abyś opowiedział coś o sobie.
M - No dobra mam na imię Marek mam 16 lat jestem z województwa pomorskiego, moje zainteresowania to Stolarstwo a w wolnym czasie a mam go dużo gram właśnie na 4life, jestem miłym, jak i żartobliwym chłopakiem, lubię spędzać czas z kolegami.

P - Lekko ponad 1000 godzin na serwerze — nie żałujesz tego czasu wydanego na grę?
M - Szczerze? Nie widocznie jak widać po godzinach, dobrze się bawię na tym serwerze i nawet nie zauważyłem gdzie te 1000h, minęło.

P - Jak wygląda u ciebie sytuacja z majątkiem? Uważasz, że to dużo czy mało?
M - No na ten aktualny moment mój majątek to ponad 400k, ale pewnie byłby większy, gdyby nie te sytuacje gdzie byłem nawet 100 k w plecy, to by mój majątek wyniósł więcej na ten moment to ponad 400k.

P - Skąd pomysł na twój nick Ministrant*?
M - Oho to akurat gruba historia. Kiedyś jeszcze ze mną był Ojciec Mateusz i byłem z nim Ministrantem no i nadszedł dzień, gdzie Ojciec Mateusz musiał na ten moment odlecieć z Los Santos, wiem tyle ile wy, że kiedyś wróci, na ten moment czekam na niego.

P - Obecnie jesteś w SARA, możesz opowiedzieć, jakie są twoje obowiązki i jak się gra?
M - Ależ dołączenie do frakcji SARA to była najlepsza rzecz, jaką zrobiłem oczywiście, też są tam obowiązki mianowicie normy w tygodniu, jak i zasady, które trzeba się bardzo mocno trzymać. Jakoś daje rade, a jak na tę chwilę bardzo dobrze mi w SARA atmosfera, jak i chęć pomocy jest tam wielka, nie ma tam takiego czegoś, że nie dostałem pomocy, nie ma tam takiego czegoś, ja już z kilka razy prosiłem i oto już jestem po egzaminie i zdałem, tak się mogę pochwalić, atmosfera to każdy tam się śmieje, bo są czasami śmieszne chwile w SARA które do dzisiaj pamiętam, a więc jeszcze raz powiem fajnie mi się tam siedzi.

P - Przechodząc do biznesu, jesteś w 4music. Tak samo, jak wyżej, obowiązki i jaka atmosfera, dodatkowo czy polecasz biznes dla innych?
M - Biznes 4music to coś pięknego nauczyłem tam się obsługi vdj 7, jak i poznałem fajne osoby. Atmosfera jest tam fajna, ale potrafi być poważna, obowiązki też tam są mianowicie zagrać 1 godzinę tygodniowo, a jak widać już w tym tygodniu, 10 zrobiłem, więc podzielam czas na biznes, jak i na frakcje polecać ? Polecam całym muzycznym sercem.

5D4B3bb.png
img%5D
5D4B3bb.png

P - To świetnie, jesteś zadowolony, z tego, co osiągnąłeś na serwerze?
M - Ogólnie jestem zadowolony, że już aktualnie tyle zdobyłem na tym serwerze SARA, 4music, jak i moje auto co mam już prawie 5 miesięcy, ale jeszcze mam tutaj kilka planów ogólnie jestem zadowolony.

P - Masz jakąś cechę, które denerwuje inne osoby?
M - No są dwie, pierwsza to ogólnie zbyt naczelne proszenie o granie druga to w miarę szybko potrafię się wkurzyć, ale jest to rzadkie.

P - Próbowałeś kiedyś dostać się do grona administracji na serwerze bądź masz takie plany?
M - Oj już raz próbowałem czy dwa no niestety nie udało się, będę próbował w następnej rekrutacji, kto wie może Ministrant* będzie w administracji.

P - Kolejne pytanie, dostaniesz milion złotych na już — co robisz?
M - No dałbym połowę rodzinie, bo nie jestem taki, że sobie sam zostawi no i coś sobie kupię, co chciałem mieć no i potem oddam resztę na jakieś zbiórki dla potrzebujących.

P - A gdybyś dostał pieniądze na wakacje, jakie miejsca by to było?
M - Nie lubię poza Polskę, jechać jednak pojechałbym sobie do jakiegoś hotelu z basenem 5 gwiazdkowym.

P - Masz osoby w życiu, które cię inspirują i dlaczego?
M - W wieku 9 lat oglądając animatorów Minecrafterów, marzyłem być youtuberem z minecrafta, jednak zmieniło się na to, że prowadzę kanał z animacjami z liczbą 3 700 subskrybcji dotąd.

P - Masz jakiś ulubionych wykonawców muzyki?
M - Em, dobre pytanie ogólnie nie mam ulubionych wykonawców, ale lubię piosenki typu disco polo, jak i angielskie i piosenki typu z lat 90.

P - Dobra, koniec pytań. Na koniec oddaje głos, chcesz kogoś pozdrowić?
M - Oczywiście pozdrawiam mamę ojczyma @Jasiek*,  @Young_Maiki@Roberto i wszystkich z moich audycji!

5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_7.png

Autoryzował: @Sheeker

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
23 godziny temu, Piko0412 napisał:

M - Ogólnie jestem zadowolony, że już aktualnie tyle zdobyłem na tym serwerze SARA, 4music, jak i moje auto co mam już prawie 5 miesięcy, ale jeszcze mam tutaj kilka planów ogólnie jestem zadowolony.

Taki mały błąd. Zdanie zaczyna się i kończy w taki sam sposób, nie wygląda to dobrze. Poza tym okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin