Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Piko0412, oskarżony przez HARDASKY


HARDASKY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: HARDASKY
Nick osoby oskarżonej: Piko0412
Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdu zaparkowanego prawidłowo (według mnie prawidłowo).
Dowody: https://imgur.com/a/DSbI1vK

(na 2 ss mam zbliżone miejsce zaparkowania pojazdu)

Skargę piszę tylko i wyłącznie po to by dowiedzieć się w jaki sposób mój pojazd był źle zaparkowany. Nie oczekuję zwrotu pieniędzy ani ukarania pracownika tylko wyjaśnienia, w jaki sposób pojazd jest źle zaparkowany, skoro nie jest to żadna prywatna posesja, a mój pojazd nie utrudnia ruchu żadnemu innemu uczestnikowi ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @HARDASKY, z tej strony pracownik @Piko0412. Spotkałem twoje auto źle zaparkowane, twój ss to dokładne miejsce zaparkowania pojazdu. 

31 minut temu, HARDASKY napisał:

skoro nie jest to żadna prywatna posesja, a mój pojazd nie utrudnia ruchu żadnemu innemu uczestnikowi ruchu.

Dokładnie więc te punkty odrzucamy, zostaje nam ,,źle zaparkowany''. Parking na serwerze czytamy gdy jest Znak Parkingu bądź wymapowane linie na podłożu. Twój pojazd nie był zaparkowany w poprawny sposób.

SS dowodowy: https://imgur.com/a/a6sqIby

Nie mam nic więcej do dodania. 

Czekam na reakcje zarządu. 

Pozdrawiam Piko0412.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dzięki za wyjaśnienie, ale czy nie uważasz, tak po ludzku, że skoro auto nikomu nie przeszkadza i stoi w "miejscu publicznym" to nie powinno być zostawiane? Większość parkingów jest zastawiane samochodami, więc czy nie powinniście pomyśleć o robieniu wyjątku dla takich nieoznakowanych miejsc parkingowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest regulamin. 

12 godzin temu, HARDASKY napisał:

nie powinniście pomyśleć o robieniu wyjątku dla takich nieoznakowanych miejsc parkingowych?

Byłoby to bardzo ciężkie to wytłumaczenia czemu bierzesz auto a czemu nie, ale może ktoś uważa inaczej.

Miłego dnia/nocy.

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin