Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika JAGUARR37 oskarżony przez Bambalacha


Bambalacha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Doświadczony Specjalista JAGUARR47 z San Andreas Road Assistance.

Podczas służby napotkałem na twój pojazd, który według mnie był nieprawidłowo zaparkowany. Motocykl znajdował się schowany za pojazdami na parkingu wzdłuż HQ SAPD - https://imgur.com/a/e3nBraO.
Motocykl znajdował się, prawie że na chodniku, upchany obok innego pojazdu. Według mnie pojazd nie powinien tam być zaparkowany i stwierdzam, że był nieprawidłowo zaparkowany. Na tym parkingu mieszczą się trzy pojazdy, więc można stwierdzić, że są tam trzy miejsca parkingowe na których, znajdowały się już pojazdy, które na bank widziałeś, parkując swój motocykl.

Zgodnie z taryfikatorem - 
● Na jednym miejscu parkingowym może być zaparkowany jeden samochód lub maksymalnie dwa jednoślady/quady. W przypadku zaparkowania większej ilości, pracownik ma prawo odholować najkrócej stojące pojazdy z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.

Nie mam pojęcia, po co upychałeś celowo tam motocykl, kilka metrów dalej jest parking pracowniczy dla twojej frakcji do którego masz dostęp i mogłeś go tam zaparkować.

Czekam na wypowiedź Zarządu, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.  B)

 

Edytowane przez JAGUARR47
Wkradł się błąd w zdaniu, poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Motocykl znajdował się schowany za pojazdami na parkingu wzdłuż HQ SAPD - https://imgur.com/a/e3nBraO.

- Motocykl Znajdował się zaparkowany obok pojazdu na parkingu wzdłuż HQ SAPD - https://imgur.com/a/e3nBraO.

Cytat

Na tym parkingu mieszczą się trzy pojazdy, więc można stwierdzić, że są tam trzy miejsca parkingowe na których, znajdowały się już pojazdy, które na bank widziałeś, parkując swój motocykl.

może najpierw zacznę od definicji słowa "pojazd" - "środek transportu przeznaczony do poruszania się po drodze oraz maszynę lub urządzenie do tego przystosowane” 

Jeżeli twoim zdaniem na parkingu mieszcza się 3 pojazdy to albo kłamie regulamin albo ty. Według Punktu regulaminu który wkleiłeś na 1 miejscu parkingowym moga znajdować się 2 Motocykle quady lub 1 samochód. Czyli na logikę na miejscu przystosowanym do zaparkowania 3 aut pojazdów może znajdować się nawet 6

Również nie mam pojęcia skad przyszła ci do głowy informacja o tym, że na ów parkingu znajduja się miejsca parkingowe dla 3 samochodów nie widzę tam żadnej lini odzielajacej miejsca więc uznałem, że cały "Plac" to parking. Pojazd nie najeżdżał na chodnik był na parkingu nikomu nie wadził.
 

 

 
Cytat

Nie mam pojęcia, po co upychałeś celowo tam motocykl, kilka metrów dalej jest parking pracowniczy dla twojej frakcji do którego masz dostęp i mogłeś go tam zaparkować.

- Nie mam pojęcia dlaczego odcholowałeś mój pojazd który był zaparkowany na placu do tego przeznaczonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bambalacha napisał:

może najpierw zacznę od definicji słowa "pojazd" - "środek transportu przeznaczony do poruszania się po drodze oraz maszynę lub urządzenie do tego przystosowane” 

Jeżeli twoim zdaniem na parkingu mieszcza się 3 pojazdy to albo kłamie regulamin albo ty. Według Punktu regulaminu który wkleiłeś na 1 miejscu parkingowym moga znajdować się 2 Motocykle quady lub 1 samochód. Czyli na logikę na miejscu przystosowanym do zaparkowania 3 aut pojazdów może znajdować się nawet 6

Niestety, nie tym razem. Nikt tutaj nie kłamie, to tylko zwykła pomyłka i bezsensowne łapanie się za słowa.

22 godziny temu, JAGUARR47 napisał:

Na tym parkingu mieszczą się trzy pojazdy,

Wybacz, ale pisząc tę wiadomość miałem na myśli samochód osobowy. Zmęczenie zawiodło.

Więc już poprawnie - Tak, moim zdaniem mieszczą się tam trzy samochody osobowe i nikt tutaj nie kłamie, sam parkując swój motocykl widziałeś owe samochody. 

Szczerze, czy dla ciebie trudnością było się domyślić że chodzi mi o samochody osobowe? Napisałem, że są tam miejsca na trzy pojazdy, zaparkowane były trzy samochody osobowe, czy to naprawdę jest takie trudne? Czasami wystarczy włączyć myślenie, a nie koniecznie wylewać swoje żale, bo pewna osoba dokonała błędu i natychmiastowo trzeba ją zgnoić. Bezsensowne łapanie się za słowa, które i tak nic nie zmieni.

Co do definicji, nie wiem, po co ją wklejasz, nic ona nie zmieniła. 

Nie widzę dalszego sensu prowadzenia tutaj konwersacji, poczekajmy na decyzję zarządu. :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin