Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Inspektorem Naczelnym xxPacioraxx


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Piko0412 z Redakcji 4Life News. Chciałbym Was zaprosić do przeczytania wywiadu z Inspektorem Naczelnym @xxPacioraxx.

5D4B3bb.png
3.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

X - @xxPacioraxx

5D4B3bb.png

P: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Piko0412 z Redakcji 4Life News. Jesteś chętny po odpowiadać na parę ciekawych pytań?
X: Siema, z tej strony Inspektor Naczelny xxPacioraxx z San Andreas Road Assistance, oczywiście, że Ci odpowiem na nie.

P: To zaczynając każdy wywiad, chciałbym, abyś opowiedział co nieco o sobie.
X: Mam na imię Patryk i mam 16 lat. Pochodzę z województwa podkarpackiego a dokładniej z miejscowości Kolbuszowa. Od 2 lat chodzę do Technikum na kierunek Technik Mechatronik. Interesuje się głównie motoryzacją oraz grami.

P: Od kiedy grasz na serwerze 4Life i skąd wiesz o jego istnienia?
X: A więc pewnego dnia podczas oglądania YouTube napotkałem się na film youtubera Yaski z tego serwera. Spodobał mi się wtedy ten serwer i następnego dnia, czyli 22 marca 2019 założyłem konto na tym serwerze. Po rozpoczęciu rozgrywki serwer zaczął mi się jeszcze bardziej podobać i w ten sposób gram do tej pory. Po dwóch latach dołączyłem do frakcji San Andreas Road Assistance i jestem w niej do tej pory. Od dołączenia do frakcji dorobiłem się rangi Inspektora Naczelnego.

P: No właśnie, jesteś w San Andreas Road Assistance. Skąd pomysł, żeby tam się znaleźć?
X: Odkąd zacząłem rozgrywkę na serwerze, chciałem dołączyć do tej frakcji, ponieważ spodobało mi się RP, które ta frakcja odgrywa. Pod koniec czerwca 2021 dołączyłem w szeregi owej frakcji. Jakiś miesiąc później zdałem egzamin i stałem się pełnoprawnym pracownikiem tej frakcji. Od tego czasu zdążyłem awansować na rangę Inspektor Naczelny. Przez ten czas, jaki jestem we frakcji, poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi spędziłem dziesiątki godzin jak nie setki.

5D4B3bb.png
2.png
5D4B3bb.png

P: Polecasz tę frakcję dla innych i dlaczego?
X: We frakcji panuje bardzo miła atmosfera oraz każdy może liczyć na pomoc, jak i w grze, oraz w życiu prywatnym. Frakcja jest dla ludzi, którzy lubią odgrywać RP oraz pomagać graczom w rozgrywce na serwerze. A więc z całego serca mogę polecić tę frakcję, ponieważ można spędził wiele godzin ze wspaniałymi ludźmi podczas odgrywania akcji RP, jak i grając w inne gry czy też na rozmowach.

P: Obecnie nie jesteś w żadnym biznesie, czym to jest spowodowane?
X: Głównym powodem, dlaczego nie jestem w żadnym z biznesów, jest to, że nie znalazłem biznesu, który by mnie zainteresował.

P: Nie jesteś również w żadnej organizacji dlaczego?
X: Kiedyś należałem do organizacji Furious Squad. Niestety, ale organizacja została po jakimś czasie rozwiązana, ponieważ organizacja zaczęła tracić członków. W przyszłości myślę o założeniu swojej własnej organizacji pod nazwą ,,Kings od Drift".

P: Masz przegrane prawie 1700 godzin na serwerze. Nie żałujesz tego czasu wydanego na grę i myślisz, że mógłbyś go inaczej rozporządzić?
X: Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej na tym serwerze. Podczas tych trzech lat poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi oraz z większością z nich utrzymuje dobry kontakt do dzisiaj. Nie żałuję też czasu, który spędziłem na służbie, powiewasz podczas tego czasu, dobrze się bawiłem z moimi kolegami z frakcji, jak i z członkami innych frakcji.

P: A jak wygląda u ciebie sytuacja z majątkiem? Jaki posiadasz i czy uważasz, że to dużo?
X: W skład mojego majątku wchodzą 2 pojazdy takie jak Elegy 2.2 ft z nitrem oraz Greenwooda 1.6 ft. Mam też domek w LV obok bazy frakcji San Andreas Road Assistance, do której należę. Do mojego majątku możemy też zaliczyć jeszcze nieodebrana wypłatę frakcyjną. Moim zdaniem na czas, który poświęciłem na serwerze na mój majątek, jest trochę za mały. Głownie majątku dorobiłem się poprzez pracę na kopalni oraz na służbie we frakcji.

P: Próbowałeś kiedyś dostać się do grona administracji serwera?
X: Nigdy nie napisałem podania na Supporta, ponieważ nigdy nie chciałem nim być. Może to się kiedyś zmieni, ale na chwilę obecną nie mam w planach pisać podania.

P: Masz jakąś cechę, która denerwuje inne osoby?
X: Niestety, ale taką cechą jest niecierpliwość. Przez to czasem jest mi trudno poczekać nawet kilka minut na daną rzecz.

P: Gdybyś dostał na teraz milion złotych — co byś zrobił?
X: Najpierw przeznaczył był na zakup sprzętu do rozwijania mojej pasji, czyli majsterkowania. Większość pieniędzy zostawiłbym na późniejsze zakupy typu swoje pierwsze auto oraz na ,,lepsze życie" . A resztę bym przeznaczył na podróż po świecie oraz na cele charytatywne.

P: Gdybyś dostał pieniądze na wakacje, które miejsce byś wybrał?
X: Jeśli miałbym wybierać, to wybrałbym Wenecję, ponieważ od zawsze chciałem zwiedzić to miasto.

P: Na koniec chcesz kogoś pozdrowić?
X: Chciałabym pozdrowić całą frakcję SARA oraz graczy takich jak @Kwasowaa, @Gembolek, @mitekmilosz, @Hirek2, @VeraX, @_-KODI-_, @Czapla*, @Domciol, @HUbi_, @Masellko, @BlackSkorpio69, @MIKO23 , @MisiekplTeam, @0nii*, @Kumi oraz Ciebie.

P: Dziękuje za pozdrowienia i dołączam się do całej reszty.

5D4B3bb.png
1.png5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_7.png

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin