Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Supporterem GeThin.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
W te piękne po południe chciałbym Was zaprosić na wywiad ze Supporterem @GeThin.

Zapraszam do przeczytania!

5D4B3bb.png

FVNCtCw.png

5D4B3bb.png

M - MateuszXQ
G - GeThin

5D4B3bb.png

M: Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora MateuszXQ z Redakcji 4Life News. Udzieliłbyś mi odpowiedzi na kilka pytań?
G: Siemano, no mogę udzielić.

M: Super! To może zacznijmy ten wywiad, jak każdy — przedstawisz się co nieco o sobie?
G: Pewnie, nazywam się Mateusz i mam 17 lat. Interesuję się jazdą, jak i dosyć profesjonalną naprawą rowerów. Na co dzień jestem osobą miłą, sympatyczną, posiadam również spory dystans do siebie.

M: Okej, skoro zatem czytelnicy co nieco dowiedzieli się czegoś o Tobie, to mógłbyś powiedzieć, czy masz jakieś plany na przyszłość?
G: Kierunek szkoły, jaki wybrałem, jest stolarstwo, także myślę, że pójdę coś w tę stronę i postaram się przejąć firmę po moim tacie.

M: Życzę powodzenia! Chciałbym Ci zadać jeszcze jedno pytanie z życia realnego — planujesz gdzieś wyjeżdżać na wakacje?
G: Dziękuje. W tym roku pewnie spędzę wakacje w domu, jakoś ostatnimi czasy wolę sobie posiedzieć na spokojnie i pograć.

M: Rozumiem. Przejdźmy do pytań związanymi stricte z życiem wirtualnym. Pogrywasz jeszcze w jakieś ciekawe tytuły w wolnym czasie?
G: Jestem osobą, która co do gier jest strasznie wybredna, nie ma praktycznie nic, co by mnie zaciekawiło i wciągnęło. Jednak mogę umieścić tutaj na pewno Rocket League, w którego poza MTA gram faktycznie dosyć często.

M: Skąd wziął się pomysł na nick, na którym obecnie Cię widujemy na serwerze 4Life?
G: Szczerze mówiąc, sam nie pamiętam. Nick wymyślałem jakieś 2 lata temu, więc wydaje mi się, że to był mój jakiś dziwny wymysł, który jak widać, został do dziś.

M: Pora na pytania już związane tylko i wyłącznie z serwerem 4Life. Kiedy pierwszy raz dołączyłeś na serwer i dlaczego akurat wybór padł na ten serwer?
G: Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj... Konto założyłem 31 marca 2020 roku, a o serwerze usłyszałem poprzez jednego z YouTuber'ów nagrywających w tamtym czasie o serwerze.

M: Ile zdążyłeś już przegrać godzin na serwerze? Nie żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
G: Na serwerze posiadam 4072 godzin i według mnie, jest to najlepiej spędzone cztery tysiące godzin. Poznałem naprawdę wielu wspaniałych ludzi, z którymi posiadam kontakt do dziś.

M: Wow, to bardzo dużo godzin... Ile wynosi Twój dotychczasowy majątek na serwerze i co wchodzi w niego skład?
G: Niestety mój majątek nie jest proporcjonalny do ilości przegranych godzin. Aktualny majątek wynosi +/- 8,1kk, a w jego skład wchodzi Freeway 7k ID na unikatowych bakach, Camper 2.2 FT na nitrze, Journey 2.2 PFT, Sultan 2.2 RS, FCR-900 na Lampce, BF-Injection 1.6 PFT itd. dodatkowo posiadam całą Oaze Spokoju.

M: To i tak dosyć pokaźnie! Przechodząc dalej, miałeś kiedyś moment, w którym miałeś ochotę odejść z serwera?
G: No był, nawet czasami mam taką myśl... natomiast nie chciałem odjeść na zawsze, tylko raczej wyłączyć komputer na jakiś tydzień, żeby odpocząć sobie trochę od gry.

M: Rozumiem. Jesteś w organizacji Infinito... Ba, jesteś nawet w niej liderem! Skąd wziął się pomysł na nazwę organizacji i co sprawiło, że postanowiłeś założyć organizację?
G: Wraz ze znajomym chcieliśmy założyć organizację dla znajomych, pierwszym pomysłem, jaki nam wpadł, było "Infiniti", jest to słowo po angielsku oznaczające ,,Nieskończoność". Natomiast nie pasowało nam nazwać organizacji angielskim słowem, a więc zamieniliśmy język na włoski — stąd nazwa Infinito. A jeżeli chodzi o lidera organizacji, to na samym początku był nim Cysieq, ja przejąłem po nim pałeczki.

M: Poleciłbyś czytelnikom tę organizację?
G: Jeżeli ktoś szuka organizacji, żeby poznać nowe osoby i pogadać na discordzie to serdecznie zapraszam. Myślę, że posiadamy na tyle luźną atmosferę, że każdy znajdzie tutaj swoje miejsce.

5D4B3bb.png

7fMeTc1.png

5D4B3bb.png

M: Również jesteś w biznesie Studio Filmowe 4Life... Tutaj natomiast w zarządzie! Kiedy to się stało, że dołączyłeś do tego biznesu i co Cię skłoniło do tej decyzji?
G: Jako nowy gracz usłyszałem, że istnieje biznes, który tworzy filmy na platformę YouTube, wykorzystując przy tym m.in. drony. Kiedy usłyszałem o tym, że została otwarta rekrutacja do Studia Filmowego, bez wahania postanowiłem napisać. W zarząd zostałem wcielony 25.04.2022, więc w niecały rok udało mi się awansować na Menadżera.

M: Mógłbyś co nieco opowiedzieć, jak wygląda praca w tym biznesie? Jakie stanowiska biznes oferuje i co na nich należy robić?
G: W zasadzie to praca w tym biznesie jest banalna i każdy znajdzie coś dla siebie. W głównej mierze zajmuję się organizowaniem nagrań, jak i samym nagrywaniem. W Studiu Filmowym możemy znaleźć takie specjalizacje jak montażysta filmów, operator kamery, twórca, aktor głosowy.

M: Poleciłbyś śmiało ten biznes czytelnikom?
G: Oczywiście, że tak, jeżeli ktoś jest kreatywny bądź potrafi m.in. montować filmy, to na pewno odnajdzie się w tym biznesie.

M: Świetnie! Niestety, ale nie znajdujesz się w żadnej frakcji. Planujesz kiedyś do jakiejś dołączyć? Jeżeli tak, to do jakiej i dlaczego?
G: Co do frakcji nie mam żadnych planów, według mnie jest to straszna strata czasu. Jestem zdania, że frakcję za dużo wymagają, w stosunku do tego, co oferują, natomiast jest to tylko i wyłącznie moja opinia.

M: Rozumiem. Na serwerze jesteś również na randze administracyjnej... Mowa tu o randze Supportera! Składa się idealnie, bo dostałeś się na rangę w ostatniej rekrutacji. Jak wyglądała Twoja reakcja, gdy ujrzałeś swój nick w wynikach na rangę Supportera?
G: Pamiętam, że gdy usłyszałem na discordzie o wynikach na rangę Support, byłem strasznie zaskoczony, jak i zadowolony, że moja rekrutacja wyróżniła się spośród ponad 100 innych.

M: Opowiedziałbyś naszym czytelnikom, jakie obowiązki do Ciebie należą na randze Supportera?
G: Pewnie, z takich podstawowych obowiązków to na pewno pilnowanie porządku na serwerze, pomocy graczom oraz urozmaicaniem rozgrywki za pomocą eventów.

M: Na co Twoim zdaniem gracze powinni zwracać uwagę podczas pisania podania rekrutacyjnego na rangę Supportera?
G: Nie jestem w stanie odpowiedzieć, na co patrzą przy rekrutacji, nie ja wybieram osoby aplikujące. Natomiast pisząc rekrutację, trzeba zwrócić na pewno uwagę na estetykę całego podania.

M: Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze do końca Twojej przygody?
G: Tak właściwie to wszystko, co chciałem już mam. Jedynie co faktycznie mógłbym kupić to jakiegoś Remingtona bądź Hermesa, ale wiem, że co do tego nie ma się co spieszyć.

M: Świetnie! Niestety już zbliżamy się do końca... Chciałbyś kogoś pozdrowić?
G: No pewnie, że tak, pozdrawiam serdecznie całą organizację Infinito, ekipę serwera, cały biznes Studio Filmowe oraz wszystkich czytelników 4Life News!

M: Oczywiście dołączam się do pozdrowień! Dzięki wielkie za możliwość udzielenia wywiadu. Powodzenia w realizacji celi na serwerze i w życiu realnym. Trzymaj się!

5D4B3bb.png

Dziękuję wszystkim za przeczytanie powyższego wywiadu. Oczywiście zachęcam do pozostawienia reakcji pod wywiadem oraz do opinii w komentarzach, jak Wam się wywiad podobał!

XOWniPT.png

5wNnuaX.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin