Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MonDy. - oskarżony przez grubyyo


grubyyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: @MonDy.
    Data i godzina zdarzenia:27:07:2022 około 15godziny
    Pełen opis sytuacji: Zabrałem kolege z pościgu oraz zwodowaliśmy auto po krótkiej chwili przypłynęła "makrela policyjna" Najpierw złapali mojego kolegę później zaczął się powód skargi oskarżony jak by nigdy nic strzelił do mnie z Lls w wodzie oraz złapał w kajdanki bez wykonania żadnego rp
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/vQ9qDWV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Detective II MonDy,
z początku pragnę poinformować, że samo kłamanie i manipulowanie dowodami w skardze jest nie na miejscu, RP zostało odegrane .
 

Cytat

[2022-07-27 15:18:33] [Output] : ✔ Gracz grubyyo został przez Ciebie złapany.
[2022-07-27 15:18:58] [Output] : * MonDy.  oddał strzał za pomocą less lethal shotgun, rzucił go na tyły, chwycił mężczyzne za [..]
[2022-07-27 15:19:19] [Output] : * [..] Ubrania, wyszarpał z wody, docisnął kolanem i zakuł. (MonDy.)

Zgodnie z zasadami frakcyjnymi mam prawo do oddania w twoim kierunku strzału z Less Lethal Shotgun, nawet gdy znajdujesz się w wodzie.
Jeżeli jakieś jeszcze zażalenia/pytania, pisz śmiało, pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

z początku pragnę poinformować, że samo kłamanie i manipulowanie dowodami w skardze jest nie na miejscu, RP zostało odegrane .

Gdzie na nagraniu jest odegrane rp przed strzałem z llsa?
 

Cytat

Zgodnie z zasadami frakcyjnymi mam prawo do oddania w twoim kierunku strzału z Less Lethal Shotgun, nawet gdy znajdujesz się w wodzie.
Jeżeli jakieś jeszcze zażalenia/pytania, pisz śmiało, pozdrawiam.

Okej jeżeli tak jest to gdzie je znajdę bo jestem ciekaw co jeszcze możecie robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
6 minut temu, grubyyo napisał:

Gdzie na nagraniu jest odegrane rp przed strzałem z llsa?
 

Ty chcesz odgrywanie RP ze strzału z LLsa?

W takim razie czekamy na odgrywanie RP z wskakiwania do wody, weź człowieku zejdź na ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin