Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Wroz.Hubert oskarżony przez kacpox


kacpox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Adept z SARA się kłania. W dniu dzisiejszym podczas porannej służby we frakcji, jechałem z kuriera do lawet w LS zobaczyłem na parkingu płatnym 2 pojazdy był to Stalion oraz Picador oczywiście zobaczyłem czy mają opłacony parking. Piacador był opłacony chyba na 60minut a Stalion oskrażonego był nieopłacony przez 10minut, więc go odholowałem na parking policyjnym. Po tym jak go odholowałem po 40-50 minutach odezwał się oskarżonym mówiąc mi że opłacił swój pojazd więc mu dałem ss z którego widać że pojazd nie miał opłaconego parkingu, oczywiście dam ss na którym widnieje że pojazd nie posiadał opłaconego parkingu.   https://imgur.com/a/7tIdHJ0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wroz.Hubert zgodnie z punktem taryfikatora:

● Pojazdy nieopłacone na parkingu płatnym holujemy tylko i wyłącznie, gdy czas nieopłacenia wynosi powyżej 10 minut.

Powyżej, czyli więcej niż określona wartość liczbowa (czyt. 11). Posiadasz taki dowód? 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Masellko napisał:

@Wroz.Hubert zgodnie z punktem taryfikatora:

● Pojazdy nieopłacone na parkingu płatnym holujemy tylko i wyłącznie, gdy czas nieopłacenia wynosi powyżej 10 minut.

Powyżej, czyli więcej niż określona wartość liczbowa (czyt. 11). Posiadasz taki dowód? 

Niestety innego dowodu nie posiadam tylko ten co dałem wyżej, oczywiście jak będzie trzeba to oddam oskarżonemu cały koszt wyjęcia z parkingu policyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Masellko napisał:

W takim razie proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i zamieścić potwierdzenie poniżej. 

Oddałem oskarżonemu zwrot pieniędzy za wyjęcie z parkingu policyjnego oto dowód https://imgur.com/a/oeqRdY4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin