Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika cichy1916 oskarżony przez ZoomyKNF


bagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: zoomy
Nick osoby oskarżonej: @cichy1916
Powód napisania skargi: W godzinach poznych zakupilem pojazdy oraz chciałem by ktoś z SARA zabrał je do przechowalni. Tym zadaniem zajął się pracownik @marchewa*, miał on zabrać pojazdy takie jak Euros 1.6 oraz Fortune 1.6 lecz dziś pojazd euros znajduje się na parkingu policyjnym za kwotę 1,000 :D
Dowody: https://imgur.com/a/uaYsxRM oraz wklejam logi z rozmowa z marchewa

 

Spoiler

[2022-08-05 01:11:44] [Output] : ZoomyKNF [85]: o
[2022-08-05 01:11:49] [Output] : marchewa* [66]: whot
[2022-08-05 01:11:50] [Output] : ZoomyKNF [85]: mialem pisac
[2022-08-05 01:11:55] [Output] : ZoomyKNF [85]: by zabrac te 2 auta
[2022-08-05 01:12:02] [Output] :  âŠš Zgaszono silnik pojazdu
[2022-08-05 01:12:03] [Output] :  âŠš ZaciÄ…gniÄ™to hamulec rÄ™czny
[2022-08-05 01:12:12] [Output] : ZoomyKNF [85]: eurosik i fortunka
[2022-08-05 01:12:17] [Output] : marchewa* [66]: nom
[2022-08-05 01:12:18] [Output] : marchewa* [66]: a gdzie
[2022-08-05 01:12:23] [Output] : ZoomyKNF [85]: na przecho mozna
[2022-08-05 01:12:25] [Output] : >> Kubixior [550]: co masz
[2022-08-05 01:12:30] [Output] : marchewa* [66]: oke to zbieram sie
[2022-08-05 01:12:38] [Output] : ZoomyKNF [85]: dziena :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak iż skarga jest na mnie więc pozwolę się wypowiedzieć, więc byłem na służbie zajechałem na parking obok giełdy i zauważyłem twój pojazd nieopłacony więc go zabrałem raczej niczego tutaj nie złamałem. A odnoście logów z marchewa to nic mi o tym nie wiadomo, nie dostałem od niego żadnej informacji, że on się tym zajmie ani że pojazdy mają trafić do przechowywalni na twoją prośbę. Lecz nie rozumiem dlaczego miał akurat eurosa zabrać do przechowywalni skoro nie miał nawet opłaconego parkometru?

wrzucam ss:https://imgur.com/1oBXGJ1

Edytowane przez cichy1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pojazdami wjechałem na parking odrazu, różnica powinna być jakoś minutę. Wtedy spotkałem pracownika Marchewa, żaden pojazd nie był opłacony ponieważ do 15 minut ma prawo tam stać. Zabrał fortune na przechowalnie a ja odjechałem innym pojazdem. Nie sądzę że do przecho jedzie się ponad 15 minut  z giełdy do 250k i nie zostało też to poinformowane jak to powiedziałeś więc poczekamy aż marchewa się odezwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, służbę którą pełniłem w czasie kiedy poprosiłeś mnie o transport tych furek była w godzinach nocnych gdzie moje myśli były o wiele gdzie indziej, więc zawiozłem jeden samochód na przechowalnię a o tym drugim zapomniałem. Nie myślę że powinno być to moją winą że twoje auto zostało przeprowadzone na parking policyjny bo opłacenie parkingu na 30 minut kosztuje banalne 10 PLN, gdzie po tym czasie samo wylądowało by na przechowalnię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć marchewa, nie mam nic za złe tylko byłem zdziwiony że gdy poprosiłem o przewóz aut do przecho to jednak jeden wylądował na parkingu policyjnym. Mogłem opłacić lecz po co miałbym to robić gdy spotkałem ciebie i podjąłeś się tego by zabrać te dwa autka do przechowalni. Nie wiem u kogo leży błąd, jak cichy powiedział nie zostało to poinformowane a ty powiedziałeś że miałeś myśli gdzie indziej. A jednak 1,000 PLN za darmo nikt nie rozdaje więc jak to rozwiążemy? Czy czekamy jednak na Administracje by się wypowiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marchewa* jeżeli przyjąłeś zlecenie od gracza i go nie dopełniłeś, to Twoja wina, że jego pojazd znalazł się na parkingu policyjnym. Gdybyś dopełnił swojego zlecenia, to inna osoba nie zabrałaby mu pojazdu, a więc prosiłbym Cię o zwrot kosztu wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego. Potwierdzenie zamieść w komentarzu poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin