Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika mvrcin777, oskarżony przez kondu32


kondu32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kondu32
Nick osoby oskarżonej: @mvrcin777
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu z posesji prywatnej. Rozmawiając z @TenSamRaczej powiedział mi on że zaparkował na zajeździe który należy do bazy organizacji. (jeśli jest inaczej proszę o dowód na to)
Dowody: 
Dowód obrębu posiadłośći:  https://imgur.com/gallery/x0cwqX3
Dowód zabrania pojazdu: 
Imgur: The magic of the Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, mój błąd - a zatem przepraszam. kwota przelana na konto ostatniego kierowcy:
[2022-08-11 12:38:53] [Output] : ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza TenSamRaczej, o kwocie 300 PLN z konta głównego.

dowód w postaci takiego loga, mam nadzieję, że może być, ponieważ szanowne forum nie pozwala mi wrzucić żadnego ze screenów potwierdzających tę transakcję.

Edytowane przez mvrcin777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mvrcin777 napisał:

faktycznie, mój błąd - a zatem przepraszam. kwota przelana na konto ostatniego kierowcy:
[2022-08-11 12:38:53] [Output] : ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza TenSamRaczej, o kwocie 300 PLN z konta głównego.

dowód w postaci takiego loga, mam nadzieję, że może być, ponieważ szanowne forum nie pozwala mi wrzucić żadnego ze screenów potwierdzających tę transakcję.

Nie ma problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin