Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$Chce go bo hajs sie nie zgadza XD                                                                                                                    $
$A jakbym go dostał to bym sobie sprzedał i coś dokupił do mojego elegy albo kupił nowe autko :D                   $
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych graczy oraz administrację. Ze względu na ten konkurs pisze to, co muszę napisać.

 

Główną nagrodą jest quad.

 

 

Bardzo, ale to naprawdę bardzo chciałbym mieć tego quada. Oczywiście nie tylko ja, ale ponad połowa serwera, dlatego wiem, że moje szanse wynoszą zero, ale warto zaryzykować...

 

Nie wiem czy to pech, czy to ja coś źle robię, ale na 4life nigdy, ale to NIGDY nie wygrałem żadnego eventu... Zawsze jak już np na derbach zostawalem przeciwko jakiemuś graczowi to miałem tą nadzieję, że wreszcie wygram, ale los chciał inaczej i nigdy mi się nie udawało. Denerwuje mnie ciągłe przegrywanie... Nareszcie powstał odpowiedni temat, abym mógł tutaj o tym napisać. Chciałbym wygrać quada, ponieważ jest to moja jedyna szansa na kupno nowego auta, zabawy z kolegami i zorganizowaniem jakichś Eventow. 30k PLN pozwoli mi na kupno mojego ulubionego pojazdu - jestera. Jednakże będę musiał jeszcze dozbierać 100k i sprzedać bliste Compact, która znajduje się na parkingu policyjnym za 2500 PLN... Byłem tak zdenerwowany, że nie grałem aż parę miesięcy, dokładnie 5. W końcu wróciłem na 4life. Dostałem się do SDSA, ale zarobki słabe bo tylko 900 PLN/h... Nie wiem co robić... Ten quad może mi, że tak powiem uratować tylek... Jak nie wygram, to nie wiem czy nie odejdę, bo to trochę denerwujące :/ Jestem tutaj od przerwy już ponad miesiąc, a i tak hajsu nie mam...

 

No ale cóż. Warto zaryzykować. Powodzenia życzę również wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trudne pytanie!

 

Myślę, że chciałbym Quada, ponieważ interesuje się jazdą OffRoadową i wszelkie maszyny Enduro i ATV bardzo lubię, wręcz kocham. Oprócz tego Quad w Gta Sa bardzo mi się podoba. Jest to pojazd, którym dojedziesz wszędzie i który raczej Cię nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam quada w realnym życiu, fascynuje się takimi sprawami można powiedzieć że to moje hobby :)

Odkąd pamiętam zawsze chciałem mieć cross'a ale jakoś nie wyszło :(

Więc kupiłem sobie quada z ogranicznikiem prędkości, który jeździ ponad 80 km/h :)

i jeżdże nim co tydzień na weekend, zdarzają się wyjątki :)

Pozdrawiam Wiktoreq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym otrzymał od ciebie tego Quada, to driftował bym nim na ręcznym pod biedronką, albo ścigał się z SAPD (oczywiście takiego małego i skrętnego wózka nikt by nie dogonił). Moja kolekcja pojazdów by się powiększyła o coś pomiędzy samochodem a motorem :) i miałbym w końcu coś w czym można wyrywać dupeczki Kappa. Jak piszą inni, że po OffRoadzie będzą jeździć to łatwo można wyrwać prawko za "skracanie" :D. A teraz spróbuje wymyśleć wierszyk:

 

Na górze koła, na dole rama.

Chce tego Quada, od dziś wieś cała.

Na górze felgi, na dole bloczki.

Będę nim jeździł, aż zatrę klocki.

 

(wiersz zastrzeżony prawami autorskimi)

 

Dziękuje za uwagę, bo skończyła mi się wena twórcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tego quada dlatego że od dzieciństwa marzył mi się w prawdziwym życiu nawet jeździłam ale jest to niemożliwe żebym go miała w realu a chociaż chciałabym go mieć w grze i to nie dlatego żeby go sprzedać na kasy tylko do jeżdżenia po górach jakiś i dla zabawy. 13 sierpnia mam urodziny a taki prezent by sie przydał :) nigdy nie wygrałam żadnego konkursu w żadnych grach a dlatego że jestem dziewczyną to jest mi przykro i może się kiedyś uda chociaż tutaj go wygrać :) Nawet jeśli nie wygram to i tak dziękuję chociaż za nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć quada, ponieważ jest to mój ulubiony pojazd. Z przyjemnością będę dbać o niego jak i zarówno nabijać kilometry. Pojazd nie cieszy się dużą popularnością, więc również będę korzystać jak najczęściej będzie się dało i stuningować go. Pojazd będzie cały czas wspierany finansowo, bez żadnych problemów. W związku z tym chcę zaznaczyć, że Quad będzie pojazdem w którym każdy będzie mógł wsiąść (tak, dorobię kluczyki i dam każdemu szansę pojeździć). Jeżeli wygram to zapewniam Was, że każdy będzie mógł nim jeździć i sprawdzić jakim niezawodnym pojazdem jest Quad, który na pewno da większą frajdę graczom i będą zadowoleni w przyszłości z kupna tego pojazdu. Jeżeli pojazd będzie moją własnością to dopilnuję wszystkiego, żeby niczego mu nie brakowało. Chcę również życzyć wszystkim powodzenia w tym konkursie, ponieważ nie jest to mała nagroda a dużo da. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin