Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym otrzymać tę maszynę , ponieważ chętnie bym się nim pobawił , quada nigdy bym nie sprzedał , ponieważ zawsze przypominał by mi o tym , że wygrałem go w evencie o tobie również bym pamiętał jak bym na niego wsiadał , też kiedyś wystawiłem auto na event i myślę , że fajnie by było jak by ktoś się odegrał , lecz nic nie wymagam wybór zależy tylko od ciebie pozdrawiam KuBsoN32117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego  to akurat ja miałbym otrzymać owy pojazd jakim jest Pomarańczowo-Szary Quad? Nie będę tu pisał jak każdy napiszę szczerą prawdę  mieliście ani nie będę pisał głupot " Będę go poił benzyną i tym podobne"

                                                                                       Przejdźmy do sedna

Jestem nowym graczem w Życiu poza komputerem mam swojego Quada i jestem z nim bardzo związany na serwerze gram niedługo i Próbuję coś wygrać w konkursach ale nigdy nie mam do tego szczęśćia .Liczy się to że mam chęci .. Nigdy na serwerach RPG nie miałem Quada ponieważ nie  miałbym gdzie go postawić natomiast tu Jest Przechowywalnia Quadem zawsze bym pomagał nowym graczą takim jak ja ,Trzeba gdzieś podwieź i tym podobne którzy nie mają bladego pojęcia. Quada bym nie sprzedawał bo to jest zaszczyt powtórzę "Zaszczyt" wygrać taki cudowny pojazd jakim jest Quad..30 Tysięcy trochę się zarabia tym bardziej Jeżeli go wygram I będę o niego dbał może Zrobię konkurs dla specialnie nowych graczy a nie tych już doświadczonych o owego Quada.

Coś o mnie ? Mam na imię Kamil mieszkam w Toruniu mam 17 Lat interesuję się historią oraz różnymi dziedzinami sportu

 

 

Wiem że i tak owego quada nie wygram ale napisałem szczerą prawdę tam wyżej ..

 

Pozdrawiam i życzę każdemu Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy Quada jak by go mial obiecuje że bardzo dobrze o niego zadbam będe dbał o niego jak nigdy,niedawo sprzedałem moje buffalo i hajs przerypałęm w  kasynie nic nie mam Quad by mi bardzo pomógł bym go nikomu nie sprzedawał był by ze mną poprostu do końca lubię również pojazdy terenowe lubię jezdzić własie po takich drogach offroadach itd to włąsnie Quad dla mnie jest tam fajny klimat i ten wiatr we włosach.Wróciłęm do frakcji SAPD no i kurna fajnie by tak po słuzbie wjechac na MC itd :D Myślę że moja prośba zostanie rozpatrzona i no wygram tego Quadaaa ;3 Chciałbym również dodać że wiele graczy by go chciało ale ja z nich bym o niego zadbał jak najlepiej i jestem pewny siebie że własnie tak postąpie mam na serwerze 1200h i ani razu nie miałem Quada no staram się uczestniczyć w każdym konkursie ale niestety niektórzy mają pecha niektórzy szczescie ja niestety mam pecha i ani razu nie wygrałęm mam nadzieje że tym cię przekonałęm i wlasnie ja go dostane.

 

Pozdrawiam SyNTheTiC! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać tego quada ponieważ, lubię pojazdy terenowe i w realnym życiu i w grach oraz lubię jeździć quadami. Quad również ma bardzo ładne kolory które, idealnie do niego pasują i dodatkowo te koła off-road. Miło było by wygrać tego quada więc pozdro i cześć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin