Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wygrać quada dlatego, że dzięki temu pięknemu dźwiękowi jaki generuje dwu suwowy silnik mógł bym wyrywć każdą laske od mużynki aż po chinki (nie uniknione, że od tego głośnego pierdzenia mógł bym u nie jednej wywołać orgazm uszu :v). Również gdybym wygrał tego quada poczuł bym się niczym Rafał Sonik pędzący przez pustynie swą Yamahą. ~ Cejot Kasztan :*

 

Jak coś to nie biore udziału w konkursie tylko napisałem sobie to z nudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Quada mam w rzeczywistości i bardzo podobny tylko że troszkę większy :D interesuje się motoryzacją mam garaż w którym znajdują się skutery oraz auto mam klientów ( sąsiadów kolegów oraz innych ) im naprawiam pojazdy ostatnio jestem troszkę rozłożony z powodu braku pieniędzy na wache xD Znam bardzo dobrze się na  Quadach pobawił bym się z nim na RP oraz innych fajnych górkach w Las Venturas ponieważ w normalnym Gta san andreas znałem górki i skakałem jak dzikus . Przeznaczona jest teoretycznie do szybkiej jazdy po niezbyt wymagającym terenie.  Modele użytkowe mają zazwyczaj napędzane wszystkie cztery koła (4x4), aczkolwiek często pozostawiana jest możliwość odłączania przedniego napędu. Grupa ta jest przeznaczona do jazdy w ciężkim terenie (np. bagna, głęboki śnieg). Oczywiście posiadam licencje na ten pojazd jestem graczem który by oddał prawie wszystkie dobre rzeczy żeby go tylko posiadać oraz zachowuje takie rzeczy na pamiątkę :) Wiem że strasznie dużo graczy by go chciało a ja jestem graczem pewnym siebie i mam nadzieje że go wygram :D Dziękuje za ten konkurs , życzę wszystkim powodzenia i jeszcze raz dzięki. 

 

Dzięki za czytanie ,,Teedi''

Teedi+ Quad = <3      http://imgur.com/a/FFiY1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na serwerze od miesiąca i bardzo fajnie i przyjemnie jest . Bardzo chciałbym wygrać tego quada bo nigdy nie miałem go  xd a planowany byl z kolegą to już jeden wydatek mniej i jedna korzyść więcej :) napewno bym go nie sprzedał tylko stał by pod domkiem lub w przecho  [ nie oddaje prezentów ^^ ] a więc prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin