Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wygrać tego jakże ślicznego Quada, ponieważ można nim poszaleć, zmieści się prawie wszędzie oraz można w nim montować fele co jest świetne. Kolory również są dobrze dopasowane. Poza tym bardzo lubię off-road'y. Posiadałem kiedyś sandkinga, więc przydałby się jeszcze Quad :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać quada bo nie miałem nigdy tak fajnego pojazdu, dodatkowo nie chciałbym zdobyć go do celów finansowych, ani to przechwałek lub do zbodycia "SWAG'u" na serwerze tylko żeby móc nim jeździć i rozkoszować się każdym przebytym kilometrem, jestem bardzo opiekuńczy, wię dbałbym o niego jak o własne dziecko.  Podoba mi się jego Pomarańczowo-czarny kolor, ma bardzo wygodne siedzisko, oraz uważam, że koła idealnie do niego pasują. No i co najważniejsze - uwielbiam tego typu maszyny ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin