Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do Studia Filmowego 4Life


FaceTQ.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z zarządem Studia otworzyliśmy rekrutację do Studia Filmowego 4Life.Oczywiście wymagane muble
Jesteś ogarnięty?
Umiesz pracować zespołowo?
Posiadasz 13 lat?
Jeśli posiadasz mniej niż 13 lat to przekonaj nas ,że załugujesz do Studia Filmowego 4Life.



Imię: 
Nick: 
Staż na serwerze: 
Ogarniętość od 1 do 10: 
Coś o sobie: 
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: 
Edytowane przez FaceTQ.
Edit kodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dominik
Nick: DomiiPlay
Staż na serwerze: 28.06.2015 490h przegranych
Ogarniętość od 1 do 10: 96
Coś o sobie: Witam mam na imię dominik mieszkam w okolicach Katowic.Jestem spokojny lecz mam duże poczucie humuru.Interesuję sie grafiką 
Dlaczego chcesz do nas dołączyć:  Ponieważ mam chęć zrobienia czegoś nowego na serwerze :D .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Imię: Marcel

Nick:  amrem12
Staż na serwerze: około 300 godzin
Ogarniętość od 1 do 10: 9
Coś o sobie: Witam jestem Marcel chodze do 1 gimnazjum, interesuje się filmami i samochodami
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Gdyż lubie filmy i zawsze chciałbym być reżyserem filmowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub

Nick: shab

Staż na serwerze:20 godzin

Ogarniętość od 1 do 10: 9,5

Coś o sobie: Jestem Jakub, chodzę do 3 gimnazjum. Interesuję się motoryzacją i militariami

Chcę dołączyć do was, ponieważ jestem ciekawy tej pracy i jestem typowym kinomaniakiem. Dziękuje za rozpatrzenie mojej prożby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mam na imię Bartek
Nick: Mój nick to roler
Staż na serwerze: 276 godzin mam przegranych gram od 01.04.2015
Ogarniętość od 1 do 10: No tak około 8
Coś o sobie: Witam mam na imię Bartek mam 14 lat chodze do 2 gimnazjum pochodzę z woj.małopolskiego z miasta Tarnów. Interesuje się motoryzacją i grami komputerowymi.Jestem miły,spokojny,pomocny.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Dlatego bo chciałbym spróbować czegoś nowego np jak własnie studio filmowe.

 

Pozdrawiam: RoLeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Tomek.
Nick: Scyrix
Staż na serwerze: 230 godzin
Ogarniętość od 1 do 10: 10
Coś o sobie: Mam na imie Tomasz, mam 16 lat , Mieszkam w angli a tak dokladniej to w miescie luton nie daleko londynu. Interesuje sie informatyka , medycyna oraz aktorstwem noi oczywiscie motoryzacja.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Poniewaz interesuje sie aktorstwem chociaz nie wiem czy ma to cos wspulnego z tym . Potrafie grac zespolowo , Mam ogarniety mikrofon . Posiadam komunikator mumble , TeamSpeak 3 oraz Skype. 

 

Jest to cos nowego na serwerze , Dlatego tez chcialbym pomoc w rozwoju owej organizacji, a przy okazji sprawdzic swoje umiejetnosci w aktorstwie czy tez nie wiem co tam bedzie ;3 . 

 

To tyle odemnie 

Z powazaniem: 

Scyrix (Tomasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Marcin
Nick: Argedon0
Staż na serwerze: Gram od 2015-03-27 około 47godzin (długa przerwa)
Ogarniętość od 1 do 10: 8
Coś o sobie: Gram na serwerze od startu, dlatego mam mały PID, nie jestem w gimbazie, ale każdy ma takie same prawo dołączenia, dodam jeszcze że zachęcił mnie kolega Pawcio. Który jest jusz w studiu filmowym 4life.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Mam małe ambicję co do aktorstwa dlatego to piszę, mam 12 lat czyli poniżej ;-; za 3 miesiące 13, Pawcio. mnie strasznie prosił dlatego to pisze, mam nadzieję że dodacie mnie do studia. Dodam jeszcze że umiem pracować zespołowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Paweł
Nick: Snoop
Staż na serwerze: od drugiej edycji
Ogarniętość od 1 do 10: 8
Coś o sobie: Nazywam się Paweł, mam 14 lat. Interesuje się piłką nożną, medycyną. Moje hobby to jazda na rowerze oraz parkour. Chodze do 2 gim. Mieszkam w województwie zach. pomorskim w niewielkiej wsi.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Zawsze chciałem nagrać film z serii takiej jak Szybcy i wsciekli, myśle że się nadaje iż jest na mnie mało skarg, jestem w miare ogarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Czarek
Nick: Verki
Staż na serwerze: 300h od Marca.
Ogarniętość od 1 do 10: 9
Coś o sobie: Mam na imię Czarek. Mieszkam w małym misteczku jakim jest Chełm. Interesuje się pilką nożną oraz a medycyną.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Zawszę chciałem być w studiu filmowym interesować się tym i działać coś z tym w życiu realnym. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informujemy iż do Studia 4Life na stanowisko Stażysty dostali się:
DomiiPlay
Snoop
Scyrix

Oraz na okres próbny dostaje się:
Verki


Zapraszamy osoby które się dostały jutro na kanał publiczny 10 o godzinie 18:00
 

Edytowane przez FaceTQ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Bartosz

Nick: Bart24

Staż na serwerze: 450h

Ogarniętość od 1 do 10: 9

Coś o sobie: Mam 13 lat. Zawsze chciałem być w takim ''czymś'' które zajmuje się kręceniem filmów itd. Ogarniam ortografie.

Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Ponieważ byłem u was na jednym filmiku i bardzo mi się spodobało. Jestem odpowiedzialny. Posiadam mumble, skype oraz mam mikrofon. Mam dużo czasu na gre.

///O ile się nie mylę to już nie ma rekrutacji BY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin