Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Deni*


Deni*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cały zarząd Komisji Spraw Frakcyjnych,

Dokładnie dnia 13.08.2021 zostałem umieszczony na czarnej liście z powodu dojścia do innej frakcji na innym serwerze tak naprawdę z tego miejsca mogę jedynie przeprosić ukruszyć się i poprosić o ostatnią szansę iż dziele wiele godzin mojego życia z serwerem 4 Life. Chciałbym znów świetnie się bawić oczywiście trzymając się zasad serwera. Frakcje przy takim stażu godzinnym na tym serwerze są naprawdę wspaniałe i z wielkim zapałem i zaangażowaniem podchodziłem  do każdej z nich niestety nie mam pojęcia co wpadło mi wtedy do głowy aby podczas urlopu w SAMC podjąć się innej służby na innym serwerze z tego miejsca chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację i prosić wyrozumiały tutaj zarząd o ostatnią szansę.

 

Pozdrawiam Deni*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin