Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PerkuleZ. - oskarżony przez h4sL0*


HazardPonadRodzine
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza: @PerkuleZ.
    Data i godzina zdarzenia: 19.08.2022 godzina około 16.37
    Pełen opis sytuacji: Więc tak podczas bycie na strefie DM podjechały 2lawety policyjne które zaczeły sprawdzać moje moje pojazdy (bullet i blista) 1 który stał na strefie DM oraz 2 który był poza DM. Widząc to zabrałem pojazd który stał poza DM i wprowadziłem do na strefę DM.
    Pojazd który stał na strefie  DM (rzekomo blokujący ruch) był dalej sprawdzany i po około 3minutach panowie policjanci postanowili założyć blokadę na koło pojazdu i zabrać pojazd na DM. Oczywiście od początku sytuacji nie napisali nawet słowa mimo tego że zadawałem         pytania co robią itd. całe zajście widziało kilka osób które tez były wtedy na strefie DM. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ABrZLwM 

Edytowane przez h4sL0*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,6EoB3lN.pngLieutenant PerkuleZ. San Andreas Police Department.

Podczas patrolu załogą holowniczą, wraz z exSIaz0.png Captain I @MFifa napotkaliśmy na dwa pojazdy, które stały na środku drogi obok strefy DM, uniemożliwiając przejazd graczom, którzy na tej strefie się nie znajdowali - Blista Compact i Bullet.

Blista, stojąca zaraz za murkiem na autostradzie przed odholowaniem zniknęła, po czym pojawiła się ponownie już na strefie DM (?) - uznaliśmy to za błąd serwera, nie została ona odholowana.

Natomiast Bullet, który został odholowany, ustawiony był w sposób następujący: 

Spoiler

KDu2VTq.png

Gdzie w znacznej części znajdował się on poza strefą DM, dlatego został odholowany.

Pojawia się tutaj jednak pewna nieścisłość.

44 minuty temu, h4sL0* napisał:

Oczywiście od początku sytuacji nie napisali nawet słowa mimo tego że zadawałem         pytania co robią itd.

??

Pojazd stał tam mniej niż 3 minuty co widać na screenshocie, wobec czego upewnialiśmy się, że właściciela/ostatniego kierowcy nie ma w pobliżu - ani razu Cię jednak nie widzieliśmy, nie było żadnych pytań o których wspominasz. Dlaczego więc do nas nie podszedłeś? Bo zakładam, że sytuację widziałeś, co można wywnioskować z opisu sytuacji. Wtedy pojazd nie zostałby odholowany, a jedynie poprosilibyśmy o jego przestawienie w odpowiednie miejsce. 

Swoją drogą, nie uzupełniłeś pełnego wzoru w skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, PerkuleZ. napisał:

Blista, stojąca zaraz za murkiem na autostradzie przed odholowaniem zniknęła, po czym pojawiła się ponownie już na strefie DM (?) - uznaliśmy to za błąd serwera, nie została ona odholowana.

Więc tak co do blisty gdy was zauważyłem wsiadłem do niej i wycofałem pojazd na strefę DM nie był to żaden bug serwera itp. 

 

 

3 godziny temu, PerkuleZ. napisał:

Gdzie w znacznej części znajdował się on poza strefą DM, dlatego został odholowany.

Bullet był zaparkowany w taki sposób że tylko kołami wystawał za DM wiec nie wiem co masz na myśli pisząc w znacznej części jeżeli nie był nawet w połowie poza.


A co do pytań pisałem wam te pytania lecz wy ich nie widzieliście a inni gracze tak. Obserwowało was 4-5 graczy w tym ja stojący cały czas obok pojazdu więc nie wiem kto tu był zbugowany i u kogo byłem widoczny a u kogo nie 
Gdy już ty podjechałeś lawetą wsiadłem do blisty i napisałem ci że leci na ciebie skarga i pojechałem za tobą blistą  w tym samym czasie dostałem pytanie od gracza na /pm co zrobiłem ze mi furę na PP biorą. Na końcu całego zajścia jeszcze raz napisałem ci że napisze skargę w godzinach wieczornych. 

Dodam ze na początku tego zajścia obok nas latał Support który raczej mnie widział 

Edytowane przez h4sL0*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem nagrania i najprawdopodobniej doszło do jakiegoś błędu, przez co byłeś dla graczy niewidzialny (nie wiem, czy dla wszystkich, bynajmniej dla nas).

 

 

Spoiler

 

Na tych dwóch nagraniach widać, jak Twój bullet dwukrotnie nam znika, w tych momentach dosłownie na ułamek sekundy pojawiałeś się w pojeździe, czego nie byliśmy w stanie wcześniej zaobserwować. Wygląda to tak, że nie widzimy Cię kiedy jesteś pieszo, a gdy wsiądziesz do jakiegoś pojazdu, to znika również pojazd, i pojawia się gdy z niego wysiądziesz. Dlatego nie widzieliśmy ani Ciebie, ani tego, co najpewniej do nas pisałeś.

Wobec tego proponuję zwrot kwoty w wysokości 300 PLN za odholowanie pojazdu jako nieprawidłowo zaparkowanego, gdyż ten nie mógłby zostać odholowany po upływie 2 minut, jeżeli faktycznie się przy nim znajdowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do tego doszło przez błędy serwera to zrobimy tak ze zamkniemy te skargę, a te 300PLN oddasz jak będziesz chciał bo ja jakoś szczególnie przez to nie ucierpiałem. Więc temat uważam za zamknięty bo tylko to chciałem wyjaśnić. 

Pozdrawiam, Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin