Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Refelek*


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Piko0412 z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Supporterem @Refelek*.

5D4B3bb.png
3.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

R - @Refelek*

5D4B3bb.png

P - Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Piko0412 z Redakcji 4Life News. Chętny na kilka pytań?
R - Cześć, pewnie.

P - Na dobry start, opowiesz coś o sobie?
R - Witaj, jeśli chodzi o mnie, to jestem Piotr i mam 15 lat, pochodzę z podkarpacia, a dokładniej to Rzeszowa. Jestem osobą kulturalną, cierpliwą, asertywną, rozsądną, subiektywną oraz sprawiedliwą. Interesuję się służbami mundurowymi, fotografią, oraz co najważniejsze to motoryzacją.

P - Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Jak wyglądały twoje początki?
R - O serwerze dowiedziałem się w sposób taki, że szukałem nowego serwera, ze względu na to, że poprzedni, na którym grałem, upadł. Ten był najczęściej polecany, a zatem postanowiłem spróbować — jak widać, spodobało mi się. Jeśli chodzi o moje początki, to wyglądały jak każdego szarego gracza — magazyn, kupno pierwszego pojazdu, oraz powrót na magazyn.

P - Grasz w jakieś inne gry poza MTA? Jak tak to jakie?
R - Oczywiście, że gramy w inne gry, oprócz MTA. Mianowicie, głównie to NFS'y starszej produkcji, BeamNG.drive, Euro Truck Simulator 2, GTA V, Minecraft, czy też Fall Guys.

P - Obecnie jesteś na randze w gronie ekipy serwera. Od kiedy jesteś na randze? Jak wyglądają twoje obowiązki?
R - To prawda - zasilam grono ekipy serwerowej. Jestem w niej od 15 stycznia 2022 roku. Jeśli chodzi o moje obowiązki to wykonywanie normy raportów, pilnowanie porządku na serwerze, czy też rozpatrywanie apelacji od ukaranych przez moją personę graczy.

P - Twoja gra zmieniła się od dostania się do ekipy administracji?
R - Moja rozgrywka zmieniła się od momentu, kiedy jestem w ekipie. Jako osoba w Administracji ma się pewne obowiązki, więc to nie jest już ta sama gra, co bez niej.

P - W ogóle skąd pomysł na napisanie rekrutacji do administracji?
R - Jeśli chodzi o mój pomysł napisania do ekipy serwerowej — na tamten moment posiadałem również sporo godzin, byłem dosyć doświadczonym graczem, a zatem postanowiłem spróbować, tym bardziej że zawsze chciałem tam być.

P - Masz 4800 godzin — bardzo dużo. Nie sądzisz, że zmarnowałeś go na serwerze? Mógłbyś go lepiej wykorzystać?
R - Owszem, przegrałem ponad 4800 godzin na serwerze, ani jednej nie żałuję, większość to bardzo miłe wspomnienia ze znajomymi.

P - Jak wygląda twój majątek na tyle godzin? Uważasz, że to mało czy dużo?
R - Mój majątek w porównaniu do mojego stażu jest bardzo mały, bo około ~2.800.000 PLN, ale ja nie gram na tym serwerze pod majątek.

P - Teraz jesteś w Police Department, powiesz, jak wygląda twoja praca? Jaka panuje u was atmosfera i czy poleciłbyś frakcję dla innych osób?
R - Tak jest — jestem w Police Department, do moich obowiązków należy pilnowanie porządku na drodze, jak i pilnowanie bezpieczeństwa w stanie San Andreas. Moja służba głównie opiera się na patrolu, reagowanie na wezwania z 911, czy też pościgi. Atmosfera jest bardzo przyjemna, choć to jeszcze wyjdzie z czasem — jestem tutaj od lekko ponad miesiąca. Natomiast, osobiście polecam tę frakcję osobom, które chcą spróbować czegoś innego, nowego.

5D4B3bb.png
BUusz8L.gif
5D4B3bb.png

P - Czemu SAPD, a nie inna frakcja?
R - Wybrałem SAPD ze względu na to, że chciałem doświadczyć czegokolwiek nowego na tym serwerze, w dodatku interesuję się służbami mundurowymi, więc postanowiłem spróbować swoich sił i jak widać — udało się.

P - Obecnie nie widzimy cię w żadnym składzie biznesu dlaczego? Nie planowałeś do jakiegoś dołączyć? Jak tak, to jaki biznes by to był?
R - W biznesie nie widnieje ze względu na to, że żaden z biznesów mnie nie przekonuje.

P - Teraz jesteś w organizacji Family Drivers. Dlaczego akurat ta organizacja?
R - Jestem w organizacji Family Drivers — organizacja mojego bardzo dobrego znajomego, który mnie do niej zaprosił, a więc postanowiłem do niej dołączyć — jestem do dziś.

P - Skąd pomysł na twój nick Refelek*?
R - Jeśli chodzi pomysł na nick, to szczerze powiedziawszy, nie pamiętam.

P - Odejdźmy lekko od serwera, co byś zrobił z milionem realnej gotówki?
R - Z milionem realnej gotówki zapewne zainwestowałbym w coś, najprawdopodobniej w nieruchomości, czy też inne waluty, aby pomnożyć otrzymaną gotówkę — inwestycja z czasem się zwróci.

P - Gdybyś dostał zafundowane darmowe wakacje na tydzień, które miejsce na ziemi byś wybrał?
R - Jeśli miałbym dostać zafundowane wakacje, to szczerze wybrałbym USA, a najprawdopodobniej Los Angeles.

P - Myślę że dosyć wyczerpaliśmy temat, dziękuje ci bardzo za odpowiedzi. Chcesz kogoś pozdrowić?
R - Jeśli chodzi o pozdrowienia, to chciałbym pozdrowić: @HefreyPL, @Skrzattt*, @xFrozeN@Iwan47, @Busiek, @KubiNXooN, @koziolox10, @MonDy., @Macias*, @Pawi., @SpeedPower, @Artizo, @RIPSONx, @WAF3L47, @Cekol, @Chrzano_o, @I_Was_There.

5D4B3bb.png

33t0oiS.png
Autoryzował: @MateuszXQ

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin