Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Fuzziak, oskarżony przez MustHate.


minecraftmaciek2010PL.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: MustHate
Nick osoby oskarżonej: @Fuzziak
Powód napisania skargi: Bez podstawna próba założenia blokady na koło, podczas rozmowy z funkcjonariuszem SAPD który mnie zatrzymał pracownik SARA poprostu podjechal i probowal mi zalozyc blokade na koło mimo ze nikt go nie prosił i utrudniał mi prowadzenie rozmowy z policjantem, prosze o wysłanie go na jakieś badania czy coś.
Dowody: 

Spoiler


[2022-08-30 12:51:09] [Output] : MustHate [269]: fuzziak
[2022-08-30 12:51:12] [Output] : MustHate [269]: uspokoj sie
[2022-08-30 12:51:22] [Output] : MustHate [269]: wezcie go
[2022-08-30 12:51:23] [Output] : MustHate [269]: xD
[2022-08-30 12:51:51] [Output] : MustHate [269]: fuziak
[2022-08-30 12:51:52] [Output] : MustHate [269]: co ty robisz
[2022-08-30 12:51:55] [Output] : MustHate [269]: jak moge zapytac

[2022-08-30 12:52:01] [Output] : Fuzziak [22]: Stoisz na miejscu do tego nie odpowiednim

[2022-08-30 12:52:08] [Output] : MustHate [269]: do uberow pojdz
[2022-08-30 12:52:10] [Output] : MustHate [269]: tez im blokady
[2022-08-30 12:52:12] [Output] : MustHate [269]: zaloz

[2022-08-30 12:52:17] [Output] : Fuzziak [22]: Ale czegos nie rozumiesz chyba

[2022-08-30 12:52:23] [Output] : MustHate [269]: policja tu jest z nimi rozmawiam
[2022-08-30 12:52:26] [Output] : MustHate [269]: a ty na 3 sie wbijasz

[2022-08-30 12:52:35] [Output] : Fuzziak [22]: Jedz

[2022-08-30 12:52:40] [Output] : MustHate [269]: stoi premier obok
[2022-08-30 12:52:44] [Output] : MustHate [269]: czemu jemu blokady nie zalozysz

[2022-08-30 12:52:47] [Output] : Fuzziak [22]: Bo zaloze blokade i dam do pp

https://imgur.com/a/2qfIwZu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli chodzi o blokadę, używałem komendy /klekam2, aby cię postraszyć. Przy następnej mojej interwencji już nie z tobą, a z innym graczem, który stał w tym samym miejscu co ty, tepnął się Maselko, po czym wyjaśnił, że stać można jedynie wtedy kiedy jest się w pojeździe. Popełniłem błąd tylko i wyłącznie wyganiając Cię i za to mogę Cię przeprosić. Co do utrudniania rozmowy z funkcjonariuszem SAPD to nie byłbym tego taki pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fuzziak napisał:

Witam

 

Jeżeli chodzi o blokadę, używałem komendy /klekam2, aby cię postraszyć. Przy następnej mojej interwencji już nie z tobą, a z innym graczem, który stał w tym samym miejscu co ty, tepnął się Maselko, po czym wyjaśnił, że stać można jedynie wtedy kiedy jest się w pojeździe. Popełniłem błąd tylko i wyłącznie wyganiając Cię i za to mogę Cię przeprosić. Co do utrudniania rozmowy z funkcjonariuszem SAPD to nie byłbym tego taki pewien.

Najwidoczniej masz za mało obowiązków skoro straszenie graczy cie bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MustHate napisał:

Najwidoczniej masz za mało obowiązków skoro straszenie graczy cie bawi

Kiedy napisałem, że straszenie mnie bawi? Wracając do twojego materiału dowodowego, nie widać w nim nawet jak klękam do koła pojazdu aby Cię postraszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fuzziak napisał:

Kiedy napisałem, że straszenie mnie bawi? Wracając do twojego materiału dowodowego, nie widać w nim nawet jak klękam do koła pojazdu aby Cię postraszyć.

obaj wiemy jak było i teraz nie wymiguj sie ze nie klekałes bo już wyżej sam się przyznałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MustHate napisał:

obaj wiemy jak było i teraz nie wymiguj sie ze nie klekałes bo już wyżej sam się przyznałeś

Nie napisałem, że tego nie robiłem. Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi, kiedy napisałem, że straszenie mnie bawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fuzziak napisał:

Nie napisałem, że tego nie robiłem. Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi, kiedy napisałem, że straszenie mnie bawi?

Jakby cie nie bawiło to nie robiłbyś tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MustHate napisał:

Jakby cie nie bawiło to nie robiłbyś tego

Jeżeli stałbyś autem w miejscu gdzie widnieje znak zakazu parkowania i podszedłbym i założył blokadę zgodnie z zasadami to też by mnie to bawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fuzziak napisał:

Jeżeli stałbyś autem w miejscu gdzie widnieje znak zakazu parkowania i podszedłbym i założył blokadę zgodnie z zasadami to też by mnie to bawiło?

Widze ze nie rozróżniasz dwoch rzeczy, bezpodstawnego straszenia a wykonywania twoich obowiązków. Pozatym skarga jest o czym innym a nie o staniu na zakazie parkowania, ja już się tutaj nie wypowiadam i czekam na decyzje zarządu. Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MustHate napisał:

Widze ze nie rozróżniasz dwoch rzeczy, bezpodstawnego straszenia a wykonywania twoich obowiązków.

Tak jak już wspomniałem na górze, popełniłem błąd wyganiając Cię.

 

16 minut temu, MustHate napisał:

Pozatym skarga jest o czym innym a nie o staniu na zakazie parkowania, 

Tutaj akurat podałem przykład czy też byś pisał skargę gdybym dał Ci blokadę na zakazie parkowania.

 

Czekam na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin