Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z Czarnej Listy KSF - .SzymeK*


.SzymeK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grono Komisji Spraw Frakcyjnych, Administrację RCON oraz graczy czytających ową apelację, która ma na celu moje odwołanie się od czarnej listy KSF. Pisząc ten wniosek jestem dobrych myśli, że w to właśnie po tym wniosku mój nick zniknie na zawsze z Czarnej Listy Komisji Spraw Frakcyjnych, a ja po zaakceptowaniu będę mógł próbować swoich sił we frakcji, do której zamierzam się wybrać i nie popełnić błędów, które popełniłem 9 miesięcy temu...

Dnia 28 listopada 2021 roku zostałem wpisany na Czarną Listę Komisji Spraw Frakcyjnych z dwóch powodów, które oczywiście nie zostały wymyślone od tak. Powody, z jakimi znalazłem się na Czarnej Liście to "Pełnienie znaczącej roli na konkurencyjnym serwerze RPG, a także dopuszczenie się oszustwa zarządu frakcji SAFD przy odejściu." Otrzymanie Czarnej Listy za te oto dwa czyny było dla mnie srogą nauczką, jak i karą za popełnione błędy. Na ten moment nie pełnię żadnej rangi znaczącej/decyzyjnej na żadnym z serwerów RPG. Ale też nie oszukuję w odejściach etc. Pilnuję się, aby nie dochodziło do takich akcji. W tym miejscu mogę napisać jedynie, że dnia, w którym napisałem odejście z SAFD nie przemyślałem faktu, że skończy się to Czarną listą KSF, a myślałem jedynie nad tym, że nie dam sobie rady z egzaminem i nie ma sensu tracić czasu była to spontaniczna akcja z moim odejściem, jak i umieszczeniem na czarnej liście z rangą znaczącą na serwerze RPG też była to zbyt spontaniczna akcja. Chciałbym wrócić za niedługi czas na serwer i umilić sobie znowu rozgrywkę, będąc we frakcji.

Podsumowując chciałbym przeprosić za popełnione czyny/wykroczenia oraz obiecać, że już ich nie popełnię, ponieważ 9 miesięczna przerwa nauczyła mnie, aby nie popełniać już takich rzeczy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz drugą szansę, której nie zmarnuje. Jak dobrze każdy wie jest to mój kolejny z rzędu wniosek, lecz poprzednie były odrzucane, ponieważ łamały regulamin KSF.

Pozdrawiam całe grono KSF, Administrację RCON oraz graczy mam nadzieję, że uda się i że zobaczymy się na serwisie jeszcze we frakcji.

Z poważaniem .SzymeK*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gronem komisji zdecydowaliśmy się odrzucić wniosek. W poprzednim nawet się nie postarałeś aby przynajmniej spojrzeć kiedy 9 miesięcy minie. Spróbuj napisać wniosek za 2 miesiące.

Edytowane przez Artizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin