Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ocena Audycji - Kaminskyy


Kaminskyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Niestety nie mam szerokiej opinii, ponieważ słuchałem tylko jednej audycji ale oceniając ją to dla mnie na wielki minus. Słuchając przez 20min trzeba było niestety wyciszyć dźwięki mta. Darcie nonstop wiadomo czego na radiu nie jest słuchalne :/ 

Edytowane przez Kozixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra audycja, prowadzący tą audycje myślę, że jest jednym z lepszych jak nie najlepszych prezenterów na 4life. Po dzisiejszej audycji jak będzie twoja audycja będę zaglądał. Audycja na 10/10. Pozdro!

Edytowane przez TheCejoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku audycji uszy krwawią i wołają o pomstę do nieba, To co leci na tych audycjach to jest chyba jakiś test ile dasz rady wytrzymać. Jeśli chodzi o muzykę to nazwał bym to prędzej jakimś waleniem młotem w metalową ścianę i w dodatku co chwilę wydobywają się z tego prowadzącego jakieś dziwne teksty w stylu „JADĄ!!!” Albo „Ekwador ruszamy!!!”  Czy jeszcze coś dziwniejszego, lepszym prezenterem jest auto pilot.

Edytowane przez Panda.9011_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin