Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Byialy*


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Młodszy Reporter @Piko0412 z Redakcji 4Life News. Przygotowałem dziś wywiad z Supporterem @Byialy*, zapraszam!

5D4B3bb.png
wzCvrIV.jpg
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

B - @Byialy*

5D4B3bb.png

P - Cześć, z tej strony Młodszy Reporter Piko0412 z Redakcji 4Life News. Chciałbym zadać ci kilka pytań, odpowiesz?
B - Siemanko, bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania.

P - Świetnie, na dobry start opowiesz coś o swojej osobie?
B - To tak standardowo, nazywam się Marcin i mam 20 lat. Od blisko roku mieszkam w Szczecinie, natomiast pochodzę spod Poznania. Na chwilę obecną nie studiuję i póki, co nie mam takich planów. Obecnie pracuję w Zachodniopomorskim oddziale POLREGIO jako konduktor. Moją pasją jest tak naprawdę moja praca. Interesuje się koleją - głównie stroną handlową. Nie wiem, skąd to się wzięło, jakoś w gimnazjum mnie złapało i nie puściło, aż do teraz. O sobie powiem, że jestem bardzo pozytywną i wyluzowaną osobą, ale jak trzeba być profesjonalnym, to również potrafię. Jak znajdę chwilę wolnego, to spotykam się ze znajomymi lub wybieram się na spacer z moimi psiakami. Nie ukrywam, że dużo czasu poświęcam na granie na komputerze. Co by tu jeszcze ciekawego... przed karierą na kolei pracowałem w Żabce oraz w restauracji jako kelner. Zdecydowanie preferuję pracę z ludźmi niżeli siedzieć samemu w biurze 8 godzin.

P - Kolejnym moim pytaniem jest, jak dowiedziałeś się o istnieniu serwera? Dlaczego wybrałeś ten serwer? Pamiętasz, jak wyglądały twoje początki na serwerze?
B - Moja historia będzie podobna co w wywiadzie z Zastępcą Dyrektora Szpitala @Aza*, bo to ja jestem tym kolegą, który jej towarzyszył. Po prostu, grając na innym serwerze, chylącym się ku upadku postanowiliśmy wejść, pozwiedzać i zobaczyć działanie frakcji oraz całego serwera. Pierwsze wrażenie odnośnie do akcji RP mnie zniechęciło do rozgrywki, ale po prostu trafiliśmy na niewłaściwe osoby. Początki były dosyć zabawne, bo spędzałem po kilkanaście godzin w jednej sesji po to, aby spełnić wymogi i napisać podanie w rekrutacji do San Andreas Police Department. Było ciężko, ale udało się :D.

P - Grasz w inne gry poza MTA lub grasz może na innych serwerach na tej platformie?
B - Najwięcej czasu poświęcam na rozgrywkę na 4life. Nie gram regularnie na innych serwerach MTA. Wychodząc poza serię GTA, zdarza mi się zagrać w Valoranta, CS:GO i może sporadycznie w Minecraft. Tylko tyle.

P - Teraz pytanie o twój staż na serwerze, gdyż posiadasz 1300 godzin. Sporo czasu, nie uważasz, że nie za dużo jak na grę? Mógłbyś go lepiej wykorzystać?
B - W swoim życiu niczego nie żałuję. Każdy jest kowalem własnego losu, a ja póki, co nie mam żadnych obiekcji co do swojego życia. 1300 godzin - nie powiedziałbym, że to jest dużo. Są osoby, które w krótszym czasie spędziły więcej czasu na serwerze. Może mógłbym ten czas wykorzystać w sposób bardziej pożyteczny, ale każda godzina na 4Life przynosiła mi satysfakcję oraz chęć dalszej rozgrywki.

P - Ile wynosi twój majątek na serwerze? Uważasz, że to jaką kwotę osiągnąłeś w przeciągu, 1300 godzin?
B - Zdecydowanie nie przepadam za sprawami majątkowymi. Nie dlatego, że jest to dla mnie tematem tabu, lecz dlatego, że po prostu nie znam się na tym. Posiadam Bulleta, Sultana oraz Moonbeama w wariancie Super Streamline. Pierwsze 2 pojazdy są mocno doinwestowane, natomiast ostatni jest... niewiadomą. Prawdę mówiąc, nie wiem po co, go kupiłem. W gotówce posiadam około 30 tysięcy. Czy to dużo? Nie wiem, chyba nie.

P - To teraz przejdźmy do frakcji, w której się znajdujesz, a jest to SAPD. Dlaczego ta frakcja? Od kiedy w niej jesteś i jakie masz tam obowiązki?
B - Wybrałem tę frakcję dlatego, że najbardziej odpowiada moim preferencjom i upodobaniom. Byłem również przez jakiś czas w MD — mimomimo, że frakcja jest bardzo fajna, to jednak nie była to moja bajka (sam nie czuję, kiedy rymuje). Pierwszy raz do SAPD dołączyłem w okolicach czerwca 2020 roku, następnie zrobiłem sobie przerwę i przez ponowną rekrutację dołączyłem 6 czerwca 2021 roku — od tego czasu jestem bez przerwy. Jeżeli chodzi o obowiązki, to tak jak mówi nasze hasło — to protect and to serve. Wychodząc poza świat gry, do moich zadań należy reagowanie na zgłoszenia Graczy wysyłane za pomocą panelu /112, a także dbanie o bezpieczeństwo na serwerowych drogach. Co więcej, zabezpieczamy różnego rodzaju wydarzenia masowe, a także współpracujemy z innymi frakcjami w trakcie akcji RP.

5D4B3bb.png
9wJyims.jpg
5D4B3bb.png

P - Chciałbyś osiągnąć coś więcej we frakcji niż tylko ranga pracownika?
B - Początkowo dążyłem do objęcia funkcji w FTO, czyli chciałem być szkoleniowcem w Police Academy, jednakże ze względu na brak 100% dyspozycyjności w związku z nieregularną pracą odpuściłem sobie pretendowanie na to stanowisko. Póki co, stopień Pracowniczy jest dla mnie wystarczającym wyróżnieniem w tej frakcji.

P - W takim razie przejdźmy dalej, nie ma cię w biznesie dlaczego? Nie planowałeś do jakiegoś dołączyć? Jakbyś miał to do jakiego?
B - Na chwilę obecną nie ma mnie w żadnym. Dlaczego? Najzwyczajniej w świecie żaden z biznesów nie przykuł mojej uwagi — i tyle. Najprędzej był dołączył do 4life Cinema Center.

P - Jak wygląda sytuacja z organizacją, jesteś w Olimp, dlaczego ta organizacja?
B - Być może dlatego, że w momencie szukania odpowiedniej organizacji akurat do Olimpu była otwarta rekrutacja. Usłyszałem wiele dobrego na jej temat i nie żałuje tego wyboru. Obecnie pełnię funkcję God of Universe, czyli pomagam Zarządowi w dbaniu o porządek w organizacji. Nie planuję z niej odchodzić i każdemu chętnemu polecam i zachęcam do pisania podań!

P - Czemu akurat nick Byialy*? Ma to coś związanego z kolorem białym?
B - Mój nick ma pewne powiązania z moim nazwiskiem, w które niekoniecznie chciałbym się zagłębiać. Jest to też moja ksywka w rzeczywistości.

P - Ostatnio administracja ARCON wybrała cię z 14 innymi osobami na rangę support. Jakie były twoje odczucia dostając się do administracji?
B - Reakcja jak się dowiedziałem była dosyć... emocjonalna. Z całą pewnością byłem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. Była to już bodajże 7 lub 8 próba, dlatego uradowałem się, gdy moje starania i chęci zostały docenione.

P - Czy twoja gra na serwerze zmieniła się od dostania rangi? Jakie masz obowiązki?
B - Moja rozgrywka zmieniła się diametralnie. Podczas gdy większość czasu spędzałem na służbie w SAPD, teraz tego czasu na wypełnianie normy we frakcji troszkę brakuje. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że to wiele obowiązków, ale i również wewnętrznej satysfakcji z możliwości pomagania Graczom. Po kilku dniach wypełniania obowiązków nie żałuję tej decyzji i osobiście uważam to za spełnienie jednego z celów na serwerze. Co do obowiązków, to jak każdy członek Ekipy muszę udzielać pomocy osobom, które tego potrzebują. Zajmujemy się reagowaniem na zgłoszenia podsyłane poprzez /report, a także wyciąganiem konsekwencji od osób nierespektujących postanowień Regulaminu.

P - Teraz odejdźmy od serwera. Gdybyś dostał realne milion złotych, co byś zrobił?
B - Zagiąłeś mnie tym pytaniem. Szczerze mówiąc? Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Jeżeli chcesz mi dać, to bardzo chętnie się zaopiekuję O zakupie najlepszego komputera, telewizora oraz telefonu nie wspominam — to chyba dosyć logiczne. Może bym gdzieś pojechał na dłuższe wakacje oraz spełnił jakieś marzenia, np. o dużym domu z basenem. Myślę również, że jakąś część tych pieniędzy przeznaczyłbym akcję charytatywną — najprędzej WOŚP.

P - Chyba nie mam więcej pytań, chcesz kogoś pozdrowić?
B - Bardzo chętnie! Pozdrawiam oczywiście Ciebie i wszystkich czytających — a zwłaszcza @Aza*, @Linshi, @Kameleon. Pozdrawiam również wszystkich z organizacji Olimp, a także każdego dzielnego Officera frakcji SAPD. Pozdrawiam również każdego pozytywnie zakręconego wariata z Administracji serwera.

5D4B3bb.png

jmXGCTo.png

Autoryzował: @Blender.

2Mf5E2W.png

 

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin