Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z liderem 4Music TheMistrzuu*


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony @Blender. z Redakcji 4Life News. Chciałbym zaprezentować Wam wywiad z liderem Radia Serwerowego 4Music @TheMistrzuu*.
Zapraszam do przeczytania!

5D4B3bb.png

EvpSw6c.gif

Ble - @Blender.
TheM - @TheMistrzuu*

Ble - Cześć, rozpocznijmy ten wywiad standardowo - opowiedz coś o sobie.
TheM - Hej, mam na imię na Marcel, urodziłem się w małej miejscowości w wielkopolsce 16 stycznia 2004 roku. Swoją przygodę z grami komputerowymi zacząłem w wieku 7 lat i pierwszą grą, w jaką zagrałem był to NFS Most Wanted. Na co dzień jestem spokojnym chłopakiem, trenującym sztuki walki w klubie znajdującym się w moim mieście. Mianowicie jest to kickboxing w formule K1. Jestem również jeszcze uczniem 4 klasy technikum o profilu technik logistyk.

Ble - Nie wgłębiając się w ten temat, czy masz jakieś plany związane ze swoją przyszłością?
TheM - Nie zagłębiam się w przyszłość ze względu na czasy, jakie nam towarzyszą, ale jednymi z planów na najbliższą przyszłość są starty w zawodach sportów walki oraz po zakończeniu szkoły, jak nie znajdę dobrej pracy podjęcie studiów na uczelni Wyższej Szkoły Logistycznej w Poznaniu lub Wrocławiu.

Ble - Grasz jakieś inne gry oprócz MTA?
TheM - Tak gram, lecz nie zawsze czas mi pozwala, ale przeważnie jest to Rust, League of Legends, Rocket League czy coraz rzadziej CS:GO.

Ble - Dobrze, przyjdźmy do pytań związanych z serwerem, jak trafiłeś na 4Life, grałeś na innym serwerze?
TheM - Na 4Life trafiłem zupełnie przypadkiem. Grając z kolegami w SAMPA, jeden się dowiedział o serwerze i tak oto jestem. Na innych serwerach grałem, ale nie przyciągnęły mojej uwagi tak jak 4Life.

Ble - Skąd pomysł na Twój nick?
TheM - Szczerze mówiąc, to był totalny spontan. To był jedyny pomysł za dzieciaka, jaki wpadł mi do głowy w tamtym czasie i tak zostało do dzisiaj.

Ble - Zwykła historia, powiesz czy byłeś w jakieś frakcji na 4Life?
TheM - Moją pierwszą frakcją, do jakiej dołączyłem po rozpoczęciu rozgrywki była frakcja SAMD. Dołączyłem do niej na jesień 2017 roku, a liderem frakcji był jeszcze Niuniek. Poznałem tam sporo ludzi, którzy już niestety nie grają i urwał nam się kontakt. Następną frakcją, do jakiej dołączyłem była frakcja SAPD, było to chyba w 2018 roku, lecz tego za bardzo nie pamiętam. Było to jeszcze za czasów Bakera, we frakcji również się dobrze bawiłem, lecz jednak do frakcji SAMD mnie ciągnęło bardziej, bo byli tam bardziej wyluzowani ludzie. Kolejną frakcję, jaką odwiedziłem podczas moich karier frakcyjny była frakcja SAFD, lecz byłem w młodym wieku i ilość RP i wiedzy jak na tamten moment mnie przerósł i zdecydowałem się odejść, nie podchodząc do egzaminu. Potem ponownie wróciłem do SAMD i zostałem na dłużej, wówczas liderem został Vesp3r, z którym miałem bardzo dobry kontakt i potrafiliśmy się razem dogadać i dobrze bawić. Był to jeden z lepszych liderów, jakich miała frakcja SAMD, chociażby ze względu na brak faworyzacji z jego strony. Był on bezstronny i nawet jak kogoś lubił i dobrze z nim żył to za przewinienie karał tak samo, jak każdego. Następną frakcją, jaką odwiedziłem, było TSA, zdałem tam egzamin, ale ponownie nie zagościłem tam na zbyt długi czas, ponieważ było to dla mnie męczące i nudne. Po odejściu z TSA i przerwie od serwera ponownie zagościłem w SAFD, tym razem ukończyłem egzaminy i zostałem awansowany do stopnia Strażak. Na tej frakcji zakończyłem przygodę z frakcjami i zdecydowałem się pozostać tylko przy radiu 4Music i randze administracyjnej.

Ble - Zdradzisz, w której z frakcji podobało Ci się najbardziej i dlaczego?
TheM - Jak już można wywnioskować, to najbardziej podobała mi się frakcja SAMD ze względu na atmosferę i ludzi, którzy podchodzili zawsze na luzie i nie spinali się. Bawili się po prostu grą, bo każdy wiedział, że to nie jest życie realne ani serwer zaawansowanego RP. Chociaż kiedyś były inne czasy.

Ble - Wróciłbyś do jakiejś z tych frakcji, może jest coś, co by Cię przekonało do powrotu?
TheM - Patrząc realnie, jestem coraz starszy, a moje zainteresowania się zmieniają. Zaczynam wchodzić w "dorosłe" życie, więc coraz mniej czasu przeznaczam na granie i zabawy przy komputerze. Jeżeli miałbym, już wrócić kiedyś do jakiejś frakcji myślę, że byłyby to SAPD. Aczkolwiek bycie liderem biznesu i ranga administracyjna już zabiera dużą ilość czasu, więc na frakcję nie mam po prostu czasu.

Ble - Skoro już przywołałeś temat rangi, to pociągnijmy go dalej. Jesteś już drugi raz na Supporcie, co Cię skłoniło do napisania podania ponownie?
TheM - Mówiąc szczerze, napisałem podanie, nie sądząc, że się dostanę. Napisałem podanie, bo fajnie było pomagać innym i mieć trochę więcej możliwości niż przeciętny gracz. Ranga się często przydaje do zorganizowania jakiegoś eventu, a jak wiemy, trochę tego organizujemy razem z innym członkami radia.

Ble - Ile czasu poświęcasz na wyrobienie normy na randze administracyjnej, wpływa to jakoś na Twój czas na życie prywatne?
TheM - Mówiąc szczerze, to staram się, jak mogę, żeby normę wyrobić, choć zapewne, gdy zacznie się szkoła i wrócę na salę treningową po kontuzji, to tego czasu będzie jeszcze mniej niż mam obecnie. Czy wpływa na mój czas i życie prywatne? Oczywiście, że tak. Czasami muszę sobie dobrze zorganizować dzień, żeby udało mi się wejść na serwer. Najczęściej wchodzę do gry wieczorem, ponieważ za dnia mam zbyt dużo obowiązków.

Ble - Byłeś już wcześniej w administracji, jak to się stało, że musiałeś pisać ponownie podanie, a nie kontynuować swoją karierę?
TheM - Musiałem złożyć ponownie podanie, ponieważ nie mogłem wrócić, ze względu na to, jak długo mnie nie było w administracji. A ostatni raz w administracji byłem ponad rok temu.

Ble - Jasna rzecz, przyjdźmy do głównej części wywiadu. Kiedy dołączyłeś do Radia 4Music i jak przebiegała Twoja kariera do momentu objęcia lidera?
TheM - Oj jest to bardzo skomplikowane. Do radia dołączyłem na samym jego początku, czyli w grudniu 2017 roku. Ukończyłem szkółkę już w styczniu 2018 i tak raczkując od Młodszego Prezentera, piąłem się w górę. 31 maja 2018 od założyciela radia - Andglada otrzymałem awans na stanowisko Sekretarza, po przejściu okresu próbnego pozostałem w zarządzie do dnia dzisiejszego. Następnie zostałem szkoleniowcem szkółki, a później jej zastępcą i liderem. Ze względu na moje zaangażowanie w rozwój radia oraz pomoc liderowi, miesiąc później zostałem awansowany na rangę Menagera. Po bardzo długim stażu, w lutym 2019 roku zostałem awansowany na stanowisko Zastępcy Dyrektora, a 3 miesiące później odszedłem. Powróciłem miesiąc po odejściu na to samo stanowisko. W lutym 2020 roku ponownie zrezygnowałem z radia i odszedłem, lecz wróciłem po krótkiej przerwie, ale nie na długo. W kwietniu 2020 roku ponownie odszedłem z radia i wróciłem do niego w listopadzie tego samego roku na rangę Sekretarza. Więcej odejść nie było, bynajmniej ich nie pamiętam, ponieważ cały czas byłem w kontakcie z chłopakami z zarządu i jeżeli coś potrzebowali, chętnie im pomagałem. Wreszcie nadszedł czas na objęcie stanowiska Dyrektora Radia 4Music. Po rozmowie z wcześniejszym dyrektorem, którym był SpeedPower oraz opiekunami biznesów podjęliśmy decyzję o odejście SpeedPowera, oraz awansowaniu mnie na stopień wyżej, jednocześnie dając mi awans na najwyższą rangę w biznesie. I tak oto koniec mojej zagmatwanej historii związanej z radiem, w którym tak naprawdę jestem od końca 2017 roku do dnia dzisiejszego.

Ble - Możesz podzielić się z nami, jakie to uczucie zostać liderem tak dużego biznesu?
TheM - Szczerze mówiąc, to przez tyle lat w zarządzie zdążyłem się przyzwyczaić do roli osoby prowadzącej. Z początku były to emocje pozytywne, lecz z tyłu głowy miałem, że dojdzie jeszcze więcej obowiązków i tak właśnie się stało.

Ble - Jak oceniasz aktualny stan swojego biznesu? Uważasz, że przed Wami jeszcze dużo pracy, czy może jest wystarczająco dobrze?
TheM - Radio jest bardzo rozwinięte, na przestrzeni lat wiele pomysłów nam się wyczerpało, a niektóre nie wypaliły. Mamy jeszcze trochę rzeczy w planach, ale potrzebujemy pomocy od ARCON.

Ble - Możesz zdradzić jakie macie plany?
TheM - Nie chcemy zdradzać planów do informacji publicznej, ponieważ nie są one pewne, a chcemy mile zaskoczyć prezenterów, jak i graczy.

Ble - Co oferuje Radio 4Music dla osób, które chciałyby wstąpić w jego szeregi?
TheM - Myślę, że oferujemy duże perspektywy na karierę u nas w radiu. Liczą się chęci i dyspozycyjność. Może zacznijmy od szkółki, w której każdego ze stażysty uczy wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Oferujemy podstawowe szkolenie z zakresu obsługi programu, z którego korzystamy oraz dla osób chętnych zaawansowane szkolenia pokazujące dodatkowe funkcje programu w celu polepszenia jakości ich audycji. Po zdaniu egzaminu możemy zaoferować różne możliwości, od brania udziału w imprezach masowych oraz ich organizowaniu po zostanie rezydentem w naszym klubie i graniu imprez wieczornych. A w późniejszym czasie możliwość wstąpienia do kadry szkoleniowej oraz do zarządu radia. Pamiętajmy, że liczy się dobra zabawa.

Ble - Jak układa Wam się współpraca z innymi biznesami?
TheM - Myślę, że dobrze. Nie mamy wielu współprac, lecz mogę powiedzieć na naszym przykładzie, radia i redakcji. W ostatnim miesiącu nasze stosunki się jeszcze bardziej polepszyły, co można zauważyć po organizacji eventów wakacyjnych.

Ble - Z tego miejsca mogę potwierdzić, a tymczasem przejdźmy do ostatniego pytania o biznes. Czy obsługa panelu radiowego oraz kwestie techniczne z tym związane to jest jakieś wyzwanie dla Was?
TheM - Nie, panel radiowy jest bardzo intuicyjny. Nowe osoby za każdym razem są wprowadzane do panelu radiowego na szkoleniach. Z poziomu zarządu to wygląda delikatnie inaczej, ponieważ żeby dodać piosenki do autopilota czy jingle, trzeba się nauczyć, ale nie jest to trudne.

Ble - Przejdźmy do kwestii stricte rozgrywki, ile posiadasz przegranych godzin i czy żałujesz poświęcenia tego czasu na serwer?
TheM - Mam około 1700 godzin i nie żałuję poświęcenia tego czasu na serwer, a w szczególności na radio.

Ble - Jest to liczba duża, aczkolwiek patrząc szerzej nie, aż tak imponująca. Jaki posiadasz majątek?
TheM - Szczerze nie wiem, jaki mam majątek, coś w granicach 3 milionów, aczkolwiek bardzo dużo pieniędzy przegrałem w naszym serwerowym kasynie.

7NloS1a.gif

Ble - Jak układa Ci się współpraca, jako liderowi z Opiekunami biznesów oraz Administracją RCON?
TheM - Szczerze mówiąc, nie jest źle, zawsze, gdy ich potrzebuję, odpisują w miarę szybko i treściwie nawet w sytuacjach kryzysowych. Myślę, że działa to w obie strony co mogą pokazać wspólne działania odnośnie do zaprzestania włamywania się na radio czy też organizowanie eventów, których bez Administracji RCON nie moglibyśmy organizować ze względu na brak pieniędzy na nagrody.

Ble - Jak wygląda selekcja piosnek, które będzie grał autopilot w radiu na serwerze?
TheM - Jest to dość mozolny proces. Każdą piosenkę, którą dodajemy, musimy sprawdzić pod względem tekstu, nie może być przekleństw, a jeśli występują, musi być nałożona cenzura. Następnie są one sprawdzane pod względem brzmienia oraz daty wydania. Chcemy dodawać piosenki dla każdego oraz najnowsze hity. Aby, dodać 100 piosenek do autopilota trzeba poświęcić około 4-6 godzin. Aktualnie w autopilocie znajduje się 350 piosenek.

Ble - Jako, iż jesteś w radia to, jaka jest Twój ulubiony styl muzyczny, zespół, a może nawet jakiś tytuł?
TheM - Osobiście słucham wszystkiego po trochu, nie mam stricte ulubionego gatunku muzycznego. Jednym z moich ulubionych artystów na ten moment jest Gibbs, a zespołem jest zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa - Dżem.

Ble - W takim razie dość mocno się różnimy pod względem muzycznym, ale podsumowując całość, to chciałbym Ci serdecznie podziękować za udzielenie tego wywiadu, chciałbyś na koniec jeszcze kogoś pozdrowić?
TheM - Również Ci dziękuję za wywiad. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić całą ekipę starych wyjadaczy, którzy z powodu bana lub braku chęci nie grają na serwerze oraz członków Radia 4Music.

5D4B3bb.png

IOdDrgR.png

5wNnuaX.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin