Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na tyrkat404 - oskarżony przez maddy69


maddy.krw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: tyrkat404
    Data i godzina zdarzenia: 2022-09-13 00:50 około
    Pełen opis sytuacji: Po udanym pościgu, z którego udało się uciec, poszliśmy po auto kolegi i jeździliśmy. Przez ponad 5 minut nie goniły mnie żadne sapdy, więc pościg uznałem za zakończony. Potem, gdy kolega prowadził inny samochód, napotkaliśmy funkcjonariusza @tyrkat404, który rozpoczął kolejny pościg już za moim kolegą. Niestety tym razem się nie udało koledze uciec i skończyliśmy obaj w radiowozie. Mimo to, dostałem mandat za pościg ponad 8k pln! Nie zgadzam się z tym werdyktem, ponieważ jedyne czym mnie mógł ukarać to więzienie na 20 min za bycie poszukiwanym, ponieważ pościg się zakończył. Mimo to skończyłem w więzieniu, a administrator jedynie powiedział mi, że mogę napisać skargę. Całe szczęscie nagrałem cały pościg i nagraniu widać, że przez dobre 5 minut nie ma nigdzie sapd w pobliżu. Biegaliśmy nawet bez samochodu, więc chyba wniosek nasuwa się sam?

>> tyrkat404 [84]: informuje o skardze


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  FILM

 


Ja, maddy69 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

rRM09iB.png Sergeant I tyrkat404 S.A. Police Department

Uszanowanie

Dnia 13.09.2022 (Wtorek), po licznych prowokacjach i wymuszaniu na mnie wykonania Zatrzymania Drogowego, stwierdziłem że to zrobię. Jak już wiemy, zwykłe Zatrzymanie Drogowe zamieniło się w Pościg za Fioletową Tampą gdzie ty byłeś jej kierowcą. Do Pościgu dołączył się irGXi0U.png Sergeant II @Evo47 który dołączając na pościg przejął funkcje Dowodzenia. Pościg rozpoczynający się na dzielnicy The Strip w Las Venturas został prowadzony aż do Strefy Bezprawia zwanej Strefą DM w Los Santos. Tam po udaniu się na Grove Street, napotkaliśmy co widać na nagraniu Graczy z którymi się na tą akcję dogadywałeś. Otrzymaliśmy wtedy ostrzał i wyjechaliśmy z tej strefy, wtedy również zgubiliśmy ciebie z pola widzenia, a więc po sprawdzeniu strefy DM dowodzący irGXi0U.png Sergeant II @Evo47 wydał polecenie poszukiwania ciebie w okolicach strefy DM a później po całym San Andreas, jednak ja cały czas poruszałem się przy strefie DM, gdzie jadąc w kierunku Stacji przy Strefie DM, zobaczyłem twój charakterystyczny pojazd za żywopłotem przy bazie Biznesu YourCrazyWheel więc tam podjechałem. Co ciekawe, ponowne rozpoczęcie pościgu jest już na nagraniu niewidoczne, ale pominę ten fakt, bo podjeżdżając do Twojego Pojazdu (Fioletowa Tampa) ujrzałem ciebie biegnącego po drugiej stronie ulicy. Gdy ty ujrzałeś mnie, wsiadłeś do Szarego Clover'a i wtedy pościg został wznowiony, gdzie po pewnym czasie zostaliście złapani.

A więc podsumowując - Dowodzący nie wydał polecenia na zakończenie pościgu tylko na rozglądaniu się w celu poszukiwania ciebie. Po znalezieniu, pościg został wznowiony. Nasze działania były zgodne z Regulaminem i Zasadami panującymi we Frakcji. 
Z mojej strony myślę że wyjaśniłem, czekam na rozpatrzenie skargi przez Zarząd Frakcji.


rRM09iB.png Sergeant I
Tyrkat404
S.A. Police Department

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin