Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na funkcjonarjusza SAPD


Maciejkotowski12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skarga na gracza ''.oskar'' 

jak wiadomo jeżeli dołącza sie w szeregi SAPD to jedną z najważniejszych rzeczy jest ODGRYWANIE, lecz gracz .oskar najwidoczniej nie lubi odgrywać na serwerach RPG 

ale o co chodzi zapytacie? otóż o to iż, wjechałem w gracza .oskar autem na początku przypadkowo a ten pojechał dalej zamiast mnie zatrzymać do kontorli, zdziwiłem sie, postanowiłem ''niby znowu przypadkowo'' wjechac w gracza lecz ten powidzial ze mam se jechać i że mnie nie zatrzyma, mowimy mu ze jak nie chce odgrywać to niech zejdzie ze służby a ten mnie zgłosił za ''TARAN I ODWALANIE'' i dostalem 5 dni ban na prawo jazdy, czułem sie urażony i jest mi bardzo przykro, mam nadzieje ze wobec pana .oskar zostaną wyciągniete konsekwencje, dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin