Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika elespidi, Ks.Rydzyk*, BlackSkorpio69 oraz oskarżony przez Stasiek.ACO


Staasiuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Stasiek.ACO
Nick osoby oskarżonej: @elespidi @Ks.Rydzyk* @BlackSkorpio69
Powód napisania skargi: Nie było jeszcze nawet blokady założonej, a auto już było zamknięte. Auto może nie było i zaparkowane na parkingu, lecz na poboczu, irl też ludzie stają na poboczu i problemu nie ma. Chciałbym dodać, że przybyłem na miejsce gdzie, było moje auto, chciałem wsiąść do niego, jeszcze przed tym jak blokada została nałożona, lecz nie dało się ponieważ któryś z tych trzech zablokowało mi zamek.
Dowody: https://imgur.com/a/lC8s1gF

EDIT: Tak na marginesie chce dodać, że elespidi (aczkolwiek to nieważne jest kto). Ogólnie SARA zostawia w ten sam sposób pojazd co ja. https://imgur.com/a/NxPbCY6

Edytowane przez Stasiek.ACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę odnieść się tylko do swojej sprawy bo ja auta nie zabierałem i nie zakładałem blokady. 

Problem jest w tym że postawiłem pojazd na poboczu to prawda ale pełniłem moje obowiązki frakcyjne, jest to pojazd uprzywilejowany i jest to potwierdzone włączonymi  syrenami.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elespidi napisał:

Witam mogę odnieść się tylko do swojej sprawy bo ja auta nie zabierałem i nie zakładałem blokady. 

Problem jest w tym że postawiłem pojazd na poboczu to prawda ale pełniłem moje obowiązki frakcyjne, jest to pojazd uprzywilejowany i jest to potwierdzone włączonymi  syrenami.

Pozdrawiam 

no ja zostawiłem auto na dosłownie chwilę, poszedlem się odlac, przychodzę a tu tyle sara, więc chciałem odzyskać swoje auto, bo nie było jeszcze blokady żadnej założonej. Ale nie mogę wejść, bo co? zamknięta moja fura jest. Doskonale widzieliście, że wróciłem ale oczywiście tego auta nie otrzymałem nie mogłem nic zrobić. Nie napisaliście chociaż tego abym go przestawił. (byłem cały czas przy aucie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witaj , może to ja  użyłem  missem  


 1. Nie było cię obok auta  dopiero potem pojawiłeś się z znikąd 

2.  ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.
2. ) a
uto stało ponad 3 min 

3. chodnik nie jest parkingiem 
4. stało nieprawidłowo zaparkowane zostało zabrane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BlackSkorpio69 napisał:

Witaj , może to ja  użyłem  missem  


 1. Nie było cię obok auta  dopiero potem pojawiłeś się z znikąd 

2.  ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.
2. ) a
uto stało ponad 3 min 

3. chodnik nie jest parkingiem 
4. stało nieprawidłowo zaparkowane zostało zabrane 

stało więcej niż 3 minuty? Masz może ssa? Z tego co wiem macie obowiązek robić je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BlackSkorpio69 napisał:

no tak jak mowilem, bylem sie odlac i doslownie na chwile zostawilem tak pojazd. Byl na poboczu nikomu nie przeszkadzal (sam @elespidi i inni tak parkuja z sara i nie ma problemu). Chcialem wziac auto juz gdy wrocilem (nie bylo zadnej blokady na kolo) ale juz byl zamknitey zamek wiec nie mialem okazji przestawic normalnie pojazd.

Edytowane przez Stasiek.ACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym dodac jeszcze:

● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, pracownik ma prawo odholować z powodem 
'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'
Tak jak pierwszy punkt pokazuje w taryfikatorze. cyt. 
,,WŁAŚCICIELA NIE MA W POBLIŻU" byłem dosłownie obok auta. Widać na nagraniu wszystko.

Edytowane przez Stasiek.ACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
29 minut temu, Stasiek.ACO napisał:

Chcialbym dodac jeszcze:

● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, pracownik ma prawo odholować z powodem 
'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'
Tak jak pierwszy punkt pokazuje w taryfikatorze. cyt. 
,,WŁAŚCICIELA NIE MA W POBLIŻU" byłem dosłownie obok auta. Widać na nagraniu wszystko.

Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu. 
Nie będę tu robił offtopicu  czekam na decyzje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Masellko napisał:

Nie widzę w logach, żeby ktoś zablokował Twój pojazd. W celu dokładniejszej weryfikacji prosiłbym o podanie dokładnej daty i godziny ww. sytuacji. 

18.09.22 godzina pare minut po 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jeżeli chodzi o odholowanie pojazdu, to nie mam zastrzeżeń, jednak wspomniana opcja zablokowania zamku pojazdu mimo wszystko nie może być w ten sposób używana przez pracowników, za to też @BlackSkorpio69 zostaje ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin