Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nabór do Sił Zbrojnych SA - 41.St Mechanized Infantry Division Wrzesień 2022

Rekomendowane odpowiedzi

logo_v2.png

Z dniem dzisiejszym pragnę ogłosić otwarcie naboru do biznesu 41.St Mechanized Infantry Division, jeśli interesujesz się militariami, pożarnictwem, lotnictwem, medycyną, akcjami saperskimi, RP lub tworzeniem materiałów jako rzecznictwo prasowe - jest to biznes właśnie dla Ciebie.

Wymagania

• Posiadanie oraz podstawowa umiejętność korzystania z aplikacji Discord;

• Posiadanie oraz podstawowa umiejętność korzystania z aplikacji Mumble;

• Przegranych 30h na serwerze;

• Zsynchronizowanego konta z forum;

• Brak kar podczas naboru;

Oddziały

W naszym biznesie można znaleźć pięć oddziałów.

15 Brygada Powietrznodesantowa (pod dowództwem @Tadziu) - oddział ukierunkowany w lotnictwo militarne, desanty, patrole powietrzne, wsparcie z góry lub transporty ładunków drogą powietrzną to ich główne zadania.

12 Brygada Zmechanizowana (pod dowództwem @ShibaMan20) - inaczej "zmechole", ich głównym zadaniem jest transport ładunków drogą lądową i działania ofensywno-defensywne na polu walki. Posiadają oni pod sobą pododdział 5 Pułku Saperskiego, którego przeznaczenie mówi sama jego nazwa.

Wojskowa Straż Pożarna (pod dowództwem @_-YOSHI-_) - straż naszego Garnizonu, której głównym celem jest ochrona terenów w oraz obok jednostki w kontekście pożarnictwa, oraz wypadków.

20 Batalion Medyczny (pod chwilowym brakiem dowódcy) - zapewniają oni wsparcie medyczne na polu walki, garnizonie oraz jeśli jest taka potrzeba, również cywilom.

Rzecznictwo Prasowe (pod dowództwem @HalfDonkey2) - oddział, który robi wywiady, sondy i materiały na tematy militarne. Upamiętniają oni również ważne dni dla Polskiej historii.

Wzór podania

Spoiler

PID:
Serial:

Login:
Nick:
Dlaczego akurat ty?:
Dlaczego akurat my?:
Miałeś okazję być już u nas?:

Interesujesz się strukturą wojskową?:
Jesteś obecnie we frakcji?:
Akceptujesz regulamin ogólny?:
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz discorda?:

Zakazuje się pytań w stronę Sztabu Dywizji na temat wyników

Pieczatka_z_podpisem_-_Pukownik_Mai__Pod

Edytowane przez Atryk47

PID:262242
Serial:6994FEC74C217A9B570DBF5B2BF6D3E4

Login:LilPikusi
Nick:Pikusi.drip
Staż na serwerze: 192h
Dlaczego akurat ty?:Ponieważ interesuję się wojskiem oraz broniami ogólnie rzeczy związane z wojskiem
Dlaczego akurat my?:Jesteście biznesem który dużo osób bardzo sobie chwali i poleca oraz dlatego że mam tam dużo znajomych :D 
Miałeś okazję być już u nas?:Nie

Interesujesz się strukturą wojskową?:tak
Jesteś obecnie we frakcji?:Nie
Akceptujesz regulamin ogólny?:tak
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?:tak
Czy posiadasz discorda?:tak

PID:142154
Serial:E08D0A1CA017201B1A2D1C07D1625F03

Login:Qarolek
Nick:Qarolek
Staż na serwerze: <w godzinach>48
Dlaczego akurat ty?:Myśle że byłbym ciekawym elementem tej organizacji oraz interesuje sie militariami i nie tylko , jestem dowódcą w klasie wojskowej w mojej szkole znam sie troche na tym oraz wiem jak to wygląda od kuchni , posiadam już ponad roczny staż w 1 batalion dowodzenia i zabezpieczenia 
Dlaczego akurat my?:Ponieważ jak już pisałem uwielbiam wojsko a po drugie uwielbiam mta jeśli te 2 rzeczy sie połączy... Czy może być coś lepszego ??
Miałeś okazję być już u nas?:Niestety nie

Interesujesz się strukturą wojskową?:Tak wspomniałem wyżej należy od 1 batalion dowodzenia i zabezpieczenia
Jesteś obecnie we frakcji?:Nie
Akceptujesz regulamin ogólny?:Tak jest
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?:Tak jest
Czy posiadasz discorda?:Kurde oczywiście że tak

PID: 260757
Serial: DAD73B7F7408FF775BAB4080762335A3 

Login: Grubiutki
Nick: Stasiek.ACO
Staż na serwerze: Aktualnie 458h
Dlaczego akurat ty?: Wydaje mi się, że nadaje się na to stanowisko idealnie. Interesuję się militarią oraz lotnictwem, czyli tym co głównie zajmuje się ten biznes. Jestem aktywny na serwerze, więc byłbym aktywny i na służbie. 
Dlaczego akurat my?: W sumie, to ze wszystkich biznesów na serwerze, wydaje mi się ten najciekawszy, i taki który widzę w nim siebie.
Miałeś okazję być już u nas?: Niestety nie.

Interesujesz się strukturą wojskową?: Można tak powiedzieć, chociażby bardzo lubię oglądać filmy związane z wojskiem, obejrzałem sporo filmów, w którym były przedstawione różne wojny. Może się wydać śmieszne, to co napisałem lecz posiadam jakąś wiedze na ten temat z tego powodu. Znam raczej większą część stopni wojskowych.
Jesteś obecnie we frakcji?: Nie.
Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak jest!
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: Posiadam.
Czy posiadasz discorda?: Tak posiadam, Grubiutki#0542

PID: 243019
Serial: 7247323917C06A8261AD2D2F7BC4B053

Login: Killer221PL
Nick: Najcior.
Staż na serwerze: <w godzinach> 285 godz. 10 min
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą, która bardzo poważnie myśli o swojej karierze W wymaganiach chcecie żeby to była osoba 16 letnia która jest zdyscyplinowana która ma kulturę osobistą i żeby była cierpliwa no to sepłniam te wymagania i myśle że się nadaje. W tym Biznesiei mam średnie  doświadczenie które pomoże mi . Moje nastawienie jest bardzo dobre i się nie mogę doczekać kiedy będę miał doczynienia z pracownikami oraz zarządem o to tym Biznesie.
Dlaczego akurat my?: Chciałbym spróbować sił w tym Biznesie żeby mieć duże doświadczenie.
Miałeś okazję być już u nas?: Nie

Interesujesz się strukturą wojskową?: Troszkę
Jesteś obecnie we frakcji?: Tak, w SAFD
Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak, akceptuje regulamin.
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz discorda?: Tak

PID: 11683
Serial: F9E86E6CD9F3A1BD8CF06B5D964E2C22

Login: Energy.
Nick: Energy.
Staż na serwerze: <w godzinach> 206h (rośnie)
Dlaczego akurat ty?: Z łatwością odpowiem na to pytanie. Główną moją cechą jest to, że jestem osobą pomocną i otwartą. Nie mam problemu z poznawaniem nowych osób, i jestem bardzo otwarty na nowe znajomości. Bardzo cenie w ludziach szczerość i tolerancję. Nie jestem przysłowiowym "odwalaczem", a wręcz przeciwnie, jestem bardzo kulturalną osobą. Myślę, że to tyle o mnie.
Dlaczego akurat my?: Chciałbym zobaczyć jak to wygląda wewnątrz. Ostatnio złapałem zajawkę na służby mundurowe i nie ukrywam, że marzy mi się właśnie zdobyć wiedzę na ten temat, a myślę, że jest to bardzo dobre miejsce na to.
Miałeś okazję być już u nas?: Nie, nie miałem takiej okazji.

Interesujesz się strukturą wojskową?: Tak jak napisałem wyżej, zacząłem się interesować strukturą wojskową a w szczególności WSP.
Jesteś obecnie we frakcji?: Nie, nie jestem
Akceptujesz regulamin ogólny?: Akceptuję.
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: Posiadam.
Czy posiadasz discorda?: Również posiadam.

PID: 190265

Serial:  868BA83B247AB08C8095F349D09F9F14

Login: HUbi_

Nick:  HUbi_

Staż na serwerze: 3646 godz. 18 min.

Dlaczego akurat ty?: Jestem doświadczonym graczem na tym serwerze mówi to mój staż godzinowy. Komunikatywność na pewno będzie kolejnym atutem, gdyż bardzo łatwo wchodzę w nowe relacje i dobrze komunikuje się z innymi graczami. Cechuje się pracowitością i wytrwałością oraz dużym zaangażowaniem w wszystko co robię.

Dlaczego akurat my?: Wybrałem biznes 41.St Mechanized Infantry Division ponieważ chce dalej się rozwijać na serwerze i jestem zainteresowany możliwościami danej struktury.

Miałeś okazję być już u nas?: nie

Interesujesz się strukturą wojskową?: jeszcze jak

Jesteś obecnie we frakcji?: nie

Akceptujesz regulamin ogólny?: pewnie

Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: tak

Czy posiadasz discorda?: tak

PID:1918

Serial:FAD55675712F2618869CD2E495D14FA2
Login: _Seba_
Nick: _Seba_
Staż na serwerze: 1082
Dlaczego akurat ty?: Jestem  bardzo miła pomocną osobą, szybko łapie kontakt z nowo poznanymi osobami, również jestem bardzo pracowitą osobą, powierzone mi obowiązki staram się wykonywać jak najlepiej potrafię, praca w grupie nie sprawia mi żadnych problemów. Posiadam w miarę duży staż na serwerze
Dlaczego akurat my?: Wybrałem ten biznes z powodu ze wydaje mi się ze jest to najlepsza opcja, ponieważ nigdy nie byłem w jakimkolwiek biznesie i chcę spróbować swoich sił.

Interesujesz się strukturą wojskową?: Tak, nawet byłem 5 dni w wojsku, ale rezygnowałem z pewnych powodów.
Jesteś obecnie we frakcji?: Nie
Akceptujesz regulamin ogólny?: Akceptuję
Czy posiadasz discorda?:Tak

PID: 193701
Serial: 997EE8395DFEB8DB7E2FCD2804210994

Login: ____Kvba____
Nick: KusieK.
Staż na serwerze: <w godzinach> 3474
Dlaczego akurat ty?: Szybko nawiązuje kontakt z nowymi osobami, praca w grupach nie sprawia mi problemów, jestem osobą bezkonfliktową, przydzielone mi obowiązki staram się wykonywać najlepiej jak potrafię. Jeśli wydarzy się jakiś konflikt staram się go rozwiązać.
Dlaczego akurat my?:  Moim zdaniem biznes wojskowy jest jednym z ciekawszych dostępnych na serwerze, słyszałem również dużo dobrych słów o tym biznesie.
Miałeś okazję być już u nas?: Tak

Interesujesz się strukturą wojskową?: Tak
Jesteś obecnie we frakcji?: Tak
Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak

PID: 266558
Serial: B0C67CF290DDBB2A8C51A38193943563
Login: Czesio2137
Nick: Wojtek.Gola
Staż na serwerze: 279h
Dlaczego akurat ty?: Ponieważ staram się być osobą bez konfliktową, potrafię pracować w grupie, staram się jak najlepiej wykonywać moje obowiązki, jestem dojrzały emocjonalnie, posiadam już ponad rok stażu na serwerze i chce się dalej rozwijać, oraz nawiązywać nowe znajomości.
Dlaczego akurat my?: Ponieważ szukam jakiegoś zajęcia na serwerze i spodobał mi się ten biznes przez różne urozmaicenia które otrzymał w ostatnim czasie i myślę że dam sobie w nim radę.
Miałeś okazję być już u nas?: Niestety nie
Interesujesz się strukturą wojskową?: jak dołączę do biznesu to napewno co nieco zacznę się interesować
Akceptujesz regulamin ogólny?: tak
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: tak
Czy posiadasz discorda?: tak

Edytowane przez Wojtek.Gola

PID: 247780 
Serial: D737E34D7FD8CA4F906B01B981B36CF3 

Login: REBOB 
Nick: REBOB 
Staż na serwerze: 1033h 
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą kreatywną która z chęcią poznaje nowe rzeczy i informacje, również bezproblemowo nawiązuje nowe znajomości, każde przydzielone zadanie staram się wykonywać jak najlepiej potrafię. Jestem osobą mało problemową która nie wchodzi w przeróżne konflikty a raczej staram się je rozwiązywać. Interesuje się wojskiem i lotnictwem, a Także posiadam wysoki staż na serwerze. 
Dlaczego akurat my?: Ponieważ jesteście biznesem ciekawym i chwalonym który bardzo mnie interesuje, chciałbym spróbować czegoś nowego na serwerze oraz moich sił właśnie u was. 
Miałeś okazję być już u nas?: Niestety nie 

Akceptujesz regulamin ogólny?: Oczywiście że tak 

PID: 14004
Serial: BF14B865D41DAD7528CB4655C7041E52

Login: TheOlek
Nick: carp
Staż na serwerze: 2817h+
Dlaczego akurat ty?: Myślę że nadaje się gdyż mam w sobie parę cech które mogą kreować mnie na dobrego i wykfalifikowanego żołnierza. Przyglądając się pracy innym żołnierzom zaciekawiła mnie ich asertywność jak i poświęcenie na rzecz ochrony drugiej osoby.
Dlaczego akurat my?: Ponieważ chciałbym spróbować swoich sił w wojsku i wydaje mi się że nadaje się na służbę w wojsku.
Miałeś okazję być już u nas?: Niestety nie.

Interesujesz się strukturą wojskową?: Tak, interesuje się.
Jesteś obecnie we frakcji?: Nie, nie jestem.
Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak, akceptuje.
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: Tak , posiadam aplikacje jak i sprawny mikrofon.
Czy posiadasz discorda?: Tak.

PID: 265041
Serial:EDF320106E86E434A731FA269F4387D3

Login: Mayw3999
Nick: Ritway39
Staż na serwerze: 1132 godziny
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą, która w miarę często szuka czegoś nowego do wypróbowania,. Jestem osobą opanowaną, nie jest mi po drodze aby iść z kimś na zwarcie. Konsekwentnie dążę, aby wykonywać wyznaczone przez siebie cele. Lubię nieść pomoc innym ludziom i w zależności od różnych czynników w miarę często umiem się dogadywać z innymi. Poza tym mam w miarę duży staż na serwerze
Dlaczego akurat my?: Wybrałem Was ze względu na to, że moi znajomi sobie chwalą ten biznes, podobają mi się możliwości jakie wojsko oferuje. Jak już wyżej wspomniałem, próbuje różnych rzeczy. 
Miałeś okazję być już u nas?: Nie, nie miałem takiej okazji

Interesujesz się strukturą wojskową?: Poniekąd tak
Jesteś obecnie we frakcji?: Nie, nie jestem
Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak, akceptuje
Czy posiadasz mumble i sprawny mikrofon?: Posiadam zarówno mumble jak i sprawny mikrofon

PID: 112440
Serial: 44F10E190416D71BE19814021997CAB2
Login: kacpi22545
Nick: kacpi22545
Staż na serwerze: 296 godz. 48 min.
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą która lubi robić nowe rzeczy. Myślę że dam sobie radę w tym biznesie ponieważ jest wiele oddziałów oraz możliwości gdzie któryś mi podpasuje. Jestem osobą która lubi nawiązywać nowe znajomości i nie szuka problemów. Gdy ktoś potrzebuję pomocy i wiem jak pomóc to pomagam.
Dlaczego akurat my?: Myślę że jesteście jednym z najlepszych biznesów na serwerze i macie wiele możliwości do wyboru. Chciałbym spróbować u was siły dlatego że macie najlepszą ofertę. Słyszałem wiele dobrych opinii o was i to również mnie przekonało.

Akceptujesz regulamin ogólny?: Tak, akceptuję

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności