Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Wojtus47, Ceglasty - oskarżony przez maciek2010PL


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Wojtus47 @Ceglasty.
    Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj - godz 16:30  (21.09.2022r.)
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz  @Wojtus47 nakazał mi się zatrzymać za przekroczoną prędkość samochodem, jednakże podjąłem pościg. Wjechałem na strefę bezprawia (DM), funkcjonariusze SAPD także postanowili wjechać za mną - na strefę      bezprawia, zostałem TOTALNIE PERFIDNIE STARANOWANY przez funkcjonariusz @Ceglasty., a następnie zostałem zabity przez gracza. Odczekałem chwilę i wyszedłem z serwera   - bo co miałem zrobić, zostałem zabity pościg już się dawno zakończył...

Mój samochód marki Elegy, został wsadzony na parking policyjny (prawdopodobnie za 2.2k z tego co mi koledzy pisali, ale sprawdzę po odsiedzeniu kary). Wchodzę teraz na serwer a tu patrzę, zostałem wsadzony przez PID na 1godz 34min (bez powodu).

Skarga dotyczy się w głównej mierzę funkcjonariusza @Wojtus47 (bo on PRAWDOPODOBNIE MNIE WSADZIŁ) przez PID do więzienia, po zakończonym pościgu, ale Proszę także zwrócić na naganny taran funkcjonariusza @Ceglasty. (minuta 2:37 na filmie) 


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Tak się składa, że na szczęście posiadam calutki nagranie, bez żadnych cięć :) 

6lzquW0.png

A tutaj nagranie: 

 

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wojtus47 napisał:

Uszanowanie, Sergeant I Wojtus47

Do więzienia przed PID zostałeś wsadzony na polecenie dowodzącego @vanos. I weryfikuj dokładniej informacje zanim napiszesz skargę, bo to nie @s1zu wykonał ten manewr.

Pozdrawiam.

Dobrze, czyli w takim razie @Ceglasty., a nie mogłem tego zweryfikować iż to strefa bezprawia i nie widziałem niickow, ani ID funkcjonariuszy. Dostatałem 2 nakazy na czacie, od funkcjonariusz pierwsze @s1zu w minucie 2:20, a także w 2:37, więc stąd ten mój zarzut, dzięki za zwrócenie uwagi.

Pozdrawiam, i Przepraszam za zarzut @s1zu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Ceglasty. się kłania.
Zostałem oznaczony i oskarżony o "perfidne staranowanie", więc się wypowiem. 
Twoje zarzuty są totalnie bezsensu, twierdzisz, że to ja cię staranowałem to teraz uświadamiam cię, że byłem w helikopterze co za tym idzie nie mogłem staranować cię radiowozem. Dodatkowo nie myślałeś chyba, że po wjeździe na dm będziemy cię głaskać po zderzaku.

Z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam i na następny raz doinformuj się bardziej a nie rzucasz bezsensowne zarzuty tylko dlatego, że dostałeś od kogoś nakaz zatrzymania za pomocą skryptu. 

Edytowane przez Ceglasty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ceglasty. napisał:

Uszanowanie, Sergeant II Ceglasty. się kłania.
Zostałem oznaczony więc się wypowiem. 
Twoje zarzuty są totalnie bezsensu, twierdzisz, że to ja cię staranowałem to teraz uświadamiam cię, że byłem w helikopterze co za tym idzie nie mogłem staranować cię radiowozem. Dodatkowo nie myślałeś chyba, że po wjeździe na dm będziemy cię głaskać po zderzaku.

Z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam i na następny raz doinformuj się bardziej a nie rzucasz bezsensowne zarzuty tylko dlatego, że dostałeś od kogoś nakaz zatrzymania za pomocą skryptu. 

Spokojnie idzie to zweryfikować kto, mnie starnował.

2 minuty temu, Ceglasty. napisał:

Dodatkowo nie myślałeś chyba, że po wjeździe na dm będziemy cię głaskać po zderzaku.

Oczywiscie, ze nie. Ale starnowac na full predkosci mowisz ze to jest wporzadku zachowanie? Zwlaszcza, ze przez cały poscig, nie odwalalem - nie skakałem ani nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maciek2010PL napisał:

Spokojnie idzie to zweryfikować kto, mnie starnował.

Oczywiscie, ze nie. Ale starnowac na full predkosci mowisz ze to jest wporzadku zachowanie? Zwlaszcza, ze przez cały poscig, nie odwalalem - nie skakałem ani nic....

Już Ci tłumaczę. Jako funkcjonariusz nie widzę błędu z strony osoby, która to zrobiła. Analizując twoje nagranie widać, że mógł cię wybić chodnik gdy na niego wjeżdżałeś, dodatkowo funkcjonariusz za tobą nie miał czasu na zahamowanie gdyż zahamowałeś za pomocą ogranicznika co widać na na nagraniu, wtedy funkcjonariusz uderzył w tył twojego pojazdu a przez to, że radiowóz ma większą masę od zwykłego pojazdu odleciałeś dosyć daleko. 
Nie będę już dodawać zbędnych odpowiedzi, decyzja należy do zarządu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ceglasty. napisał:

Już Ci tłumaczę. Jako funkcjonariusz nie widzę błędu z strony osoby, która to zrobiła. Analizując twoje nagranie widać, że mógł cię wybić chodnik gdy na niego wjeżdżałeś, dodatkowo funkcjonariusz za tobą nie miał czasu na zahamowanie gdyż zahamowałeś za pomocą ogranicznika co widać na na nagraniu, wtedy funkcjonariusz uderzył w tył twojego pojazdu a przez to, że radiowóz ma większą masę od zwykłego pojazdu odleciałeś dosyć daleko. 
Nie będę już dodawać zbędnych odpowiedzi, decyzja należy do zarządu. Pozdrawiam.

To nie chodnik podbił tylko, wjechał rozpędzony na mnie, a takie tłumaczenie ze nie miał czasu na wyhamowanie jest totalnie bez sensu, co innego jak bym nwm na full zahamowal na ograniczniku do 20km/h a moj pojazd nie shamowal do 20km/h. To tak jak bym jechał, za jakimś pojazdem wpiepszył sie w niego na full i napisał ze nie zdazyłem, zahamować. Wiadomo , ze poscig odbiega od takiej sytuacji, no ale nie oszukujmy się było to celowe wjechanie... 

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde zhamowanie pojazdu jadącego przed tobą, możesz argumentować "nie zdazyłem zahamowac nie moja wina" jednak, jest zasada bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed tobą. Wiadomo ze to pościg, no ale SAPD jak by nie patrząc tez musi jakieś zasady przestrzegać a nie taranować rozpędzonym na Full predkości, tym bardziej ze ja wyrazam poszanowanie i jechałem przez cały pościg, opanowanie bez odwalania. 

Tutaj na nagraniu widać, ze było to celowe, chcesz oszukiwać, oszukuj sam siebie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej napisałem

2 godziny temu, maciek2010PL napisał:

Mój samochód marki Elegy, został wsadzony na parking policyjny (prawdopodobnie za 2.2k z tego co mi koledzy pisali, ale sprawdzę po odsiedzeniu kary).

Zgadza się jest za 2.2k na pp.

TaqBoSq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Odnosząc się do pierwotnej wersji skargi, oraz ostatniej odpowiedzi.

1) Brak wzoru;

2) 

W dniu 21.09.2022 o 19:24, maciek2010PL napisał:

zostałem TOTALNIE PERFIDNIE STARANOWANY

Spójrzmy prawdzie w oczy... Perfidnym możemy nazwać hamowanie ogranicznikiem przed maską innego pojazdu, który ma praktycznie zerowy czas na reakcje. Idąc dalej - nie, nie zostałeś staranowany... Zostałeś wybity przez krawężnik, z czego zapewne zdawałeś sobie sprawę, włączając wówczas ogranicznik. Poniżej znajdziesz odnośnik, do wglądu z tej sytuacji.

Spoiler

 

 

W dniu 21.09.2022 o 19:24, maciek2010PL napisał:

Odczekałem chwilę i wyszedłem z serwera   - bo co miałem zrobić, zostałem zabity pościg już się dawno zakończył...

Nigdy nie przestanie mnie dziwić wasz tok myślenia... Zostałeś zabity przez Gracza, który nie przynależy do naszej frakcji. Ponadto - wydachowałeś z własnej winy, co już wiemy... Zostałeś zabity - tragedia...
Wjazd na DM był Twoim wyborem, zostałeś zabity przez randomowego, może ustawionego Gracza, nie mnie w to wnikać... W każdym bądź razie f-usze przez tą sytuację nie mieli możliwości podjęcia w stosunku do Ciebie żadnych działań, co jest równoznaczne z umieszczeniem Cię po PID.

Wracając - idąc tym tokiem myślenia - każdy pościg mógłby się kończyć na DM, gdzie czeka jedna osoba, gotowa do zabicia kierowcy i się rozchodzimy... No niestyt - tak dobrze nie było i nie będzie...


Funkcjonariusz nie popełnił błędu, skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin