Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Motylele


Vasti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: NeRo-_-
Nick osoby oskarżonej: Motylele
Powód napisania skargi: Wstawienie pojazdu Elegy o id 91944 na parking policyjny za kwote 1000 PLN. To tak pojazd został opłacony na 30 minut na parkingu kopalni ponieważ chciałem wywieźć węgiel więc czekałem na ciężarówke no i pojechałem i oddałem węgiel przyjechałem ciężarówką na kopalnie oddałem no i chciałem zabrać Elegy z parkingu i co sie okazało że pojazdu już tam nie było myślałem że pojazd będzie na przecho lecz tak nie było, podjechałem więc na parking policyjny w los santos i zobaczyłem że pojazd został wystawiony za kwote 1000 PLN z powodu Brak opłaty na płatnym parkingu, po czym wezwałem supporta i zapytałem się go czy po opłaceniu parkingu na kopalni teleportuje auto na przecho odpowiedział że tak teleportuje ale nie zawsze bo sie to buguje czasami ale nawet jak sara bierze auto to musi je odstawić na przecho albo wystawić na parking policyjny za kwotę 0 pln.
Dowody: image.png.55d5ddc7fdb235912b3ee3ec728a5e2f.pngimage.png.ebda610ac23cbb579bb941657956c2e7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin