Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kju.


placz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: placz
Nick oskarżonego: Kju
Data zdarzenia: 13.09.2022 godzina nie wiem ktora ( aczkolwiek ss dzis zrobilem o 22:47 25.09.2022 )
Powód skargi: Nie przyjmowanie skarg 
Opis zdarzenia: sytuacja wygladala tak ze mialem wyslac oskarżonemu dowody o takiej jednej sprawie, jesli ktoś widział moją ostatnia apelacje o unbana to moze wiedziec czemu oskarżony nie chce przyjąć odemnie dowodów. No i ogólnie gdy prosze oskarzonego ze moge dac ekran na dc to odpisuje to co widać na podanym SS
Dowody: 2022_09_25_22.47.35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zatem jednak postanowiłeś napisać skargę na mnie z powodu mojej odpowiedzi... już wyjaśniam.
Zacznijmy od samego początku... czyli od momentu kiedy otrzymałem informację od jednego z pracowników naszej frakcji, iż jest on ciągle prowokowany przez twoją osobę w wiadomościach prywatnych, różnych serwerach discord powiązanych z serwerem 4Life oraz na samym serwerze. Sam otrzymałem zaproszenia na parę z serwerów gdzie mogłem zobaczyć twoje zaczepki oraz prowokacje.

Przechodząc do powodu dla którego napisałeś skargę.
Na jednym z serwerów discord wysłałeś na grono publiczne screen'a z rozmowy z tym pracownikiem na którym "wysłał" on wiadomość w której obraża on frakcję SAMD oraz pisze co on nie robi gdy nie ma na służbie zarządu frakcji oraz administracji serwera.

Oczywiście zweryfikowałem ten "dowód". Pracownik na którego wysłałeś tego SS pokazał mi oryginalną wiadomość na której było coś zupełnie innego niż w wiadomości którą otrzymałem od Ciebie ( wiadomości na obu SS nie były edytowane za pomocą edycji którą oferuje komunikator discord ). Co za tym wychodzi... wiadomość została przez Ciebie przerobiona. 

Oczywiście sprawa została przekazana administracji serwera 4Life, gdzie w apelacji o otrzymanie unbana na naszym serwerze zostałeś zapytany o to czy przerobiłeś te dowody, na co się przyznałeś. Oraz otrzymałeś drugiego bana za podrabianie dowodów oraz próbę oszustwa administracji.

Link do apelacji w której przyznajesz się do podrabiania screenów:

Spoiler

 

Miałbym przyjąć Od Ciebie kolejne "dowody" które tak samo jak poprzednie mogą być sfałszowane?

Myślę że wystarczająco wyjaśniłem powód dla którego nie mam zamiaru przyjmować od twojej osoby żadnych "dowodów".
 

Edytowane przez Kju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli według ciebie da się podrabiać screenshoty w oficjalnej aplikacji discord to czemu nie. Podrabiać tylko można jak się wejdzie na discorda że strony. Ale jak widać z tobą nie da się porozumieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członek Zarządu miał podstawy do nieprzyjmowania od Ciebie dowodów. Jeśli nie zgadzałeś się z jego zdaniem należało napisać skargę na danego pracownika w odpowiednim dziale na forum.

 

DUQTTtO.png

Edytowane przez Aza*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin