Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chrzano_o - oskarżony przez SzefSzefa


Szefu*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:Chrzano_o
    Data i godzina zdarzenia:21:15
    Pełen opis sytuacji: Miałem pościg i jechałem do LS i chcieliśmy razem z moim ziomkiem (Haps) zrobić pościg z przesiadką żeby zrobić jakieś fajne RP nagle Chrzano_o wyciąga broń i zaczyna ładować w kierowcę zamiast strzelać po kołach to zabije mi kierowcę Przypominam że podczas pościgu nie robiłem żadnych skoków związanych z 0RP więc po co te strzelanie?
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: - 

Edytowane przez SzefSzefa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wg9OVzD.png Chrzano_o.

Po pierwsze uzupełnij poprawnie wzór. 
Po drugie miałeś doszczętnie zniszczone auto. Po trzecie, podczas pościgu posiadałeś karę wyciszenia, która dyskwalifikuje całkowicie pościg z RP. Po czwarte w trakcie ucieczki zaliczyłeś liczne wyskoki z wzniesień oraz taranowałeś kilkukrotnie infrastrukturę miejską czyt. lampy i niczego nie odegrałeś (co jest logiczne w końcu miałeś karę wyciszenia). Finalnie po podjęciu się przez Ciebie przesiadki, jako osoba dowodząca zdecydowałem o eliminacji kierowcy sabre(?), by uniemożliwić Ci dalszą ucieczkę, która nie miała nic wspólnego z pościgiem RP. 

To tyle ode mnie. Resztę zostawiam dla ES.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin