Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ale super auta, jestem w szoku tyle autek na id i unikatach?!


Jasiekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Admiral
ID: 274
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 12k
Dodatki:   hydraulika, stereo, felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%) baki 90/75
Cena: Offki były od 5kk w górę więc wolał bym uniknąć offek poniżej, chętnie przyjme oferty wymiany na różne pojazdy proszę pisać smiało
Coś od siebie: Wydaje mi się, że bardzo ciekawe auto 1 na serwerze pojazd czyli gratka dla kolekcjonerów, co prawda jest to admiral aczkolwiek uważam, że autko giga oddaje niskie id cena tylko urośnie  lampki niebieskie
SS’y: https://imgur.com/a/4TLqGDA

 

Model: bufallo
ID: 291
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1.5k
Dodatki:  atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Czekam na ciekawe offerty wymiany, nie mam zamiaru zbyt tego sprzedac chyba ze ktos mnie zaciekawi
Coś od siebie: Wydaje mi się, że bardzo ciekawe auto 3 na serwerze pojazd, nie wiem czy 2 ns jest na sell czy nie, fajna fura, szybka no i co cjfallo super jest lampy jasne nebieskie (chyba lazury?)

 

Model: Flash
ID: 2362
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 12k
Dodatki:   spoiler (1058), progi (1048), wlot -dach (1053), atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1097), wydech (1046), przedni zderzak (1152), tylny zderzak (1151), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%) baki 90/75
Cena: Czekam na offerty
Coś od siebie: chyba 24ns ale nie wiem który aktywny, wiem ze duzo przed nim jest na zerowaniu ect, fajna furka na id, honda na lampie żółtej 
SS’y: dam potem

 

Model: Sultan RS
ID: 8099
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 12k
Dodatki:   progi (1031), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1097), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) baki 90/75
Cena: jestem ciekaw co możecie zaproponować, offki byly potężne do tej pory wiec liczę na cos ciekawego na pewno offki >10 nie będą brane pod uwagę 
Coś od siebie: Kurde sultan na id na lampie fuksja!? super fura co ja mogę powiedzieć, nigdzie lepszego nie znajdziesz sultana imo B)
SS’y: dam potem

Edytowane przez Jasiekk
dodałem ssy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cbd.siewjezdza napisał:

flasz 1,25kk

Strasznie słaba offka imo :p większe offki miałem 

5 godzin temu, NewCygan* napisał:

Adam 5.5 trade 

jeżeli chcesz mozesz napisac pv co tam masz moze sie dogadamy :)

9 godzin temu, AdekUchiha napisał:

Slut 12 ps na start adam 5 na start 

jak zwykle dobry start dziękuję <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin