Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@Hirek2 oskarżony przez Ok?


Ok?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza:Hirek2
    Data i godzina zdarzenia:02.10 około godziny 21
    Pełen opis sytuacji:
jechałem autem koło wypadku gdzie był wprowadzony ruch jednym pasem jechałem nim po czym zaczeło we mnie cofac auto i aby we mnie nie uderzyłe tez cofnołem a gracz (SAPD) wysiadł z auta po czym zaczoł do mnie strzelać, wypadłem z auta a on mnie zakuł i wsadził do radiowozu wszystko byłoby w porządku ale on zostawił moje auto na drodze bez odcholowania czy pozostania przy nim tylko odjechał dalej ze mną na pobocze mówiłem mu o tym ze ma odcholować auto ale nie dostałem odpowiedz, po nałozeniu mi mandatu za stwazanie zagrozenia w ruchu  pobiegłem w miejsce zatrzymania a auta tam nie było, po sprawdzeniu lokalizacji samochodu okazało sie ze zostało wepchane na dm prawdopodobnie przez innego gracza
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: informowałem gracza po całym zajsciu sytuacji ze zostanie złozona skarga na forum

 


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Police Officer II Hirek2 z San Andreas Police Department. 

Zacznę od początku. Jadąc wieczorem na mechanika El Corona przy spawnie LS był wypadek gdzie ruch odbywał się wahadłowo, było tam dosyć  spore zamieszanie i trzeba było ogarnąć tam ruch, gdy zapaliło się zielone kurierka nie mogła przejechać gdyż stałeś  na środku drogi i nie chciałeś zejść, zostałeś  poproszony o zejście lecz tego nie zrobiłeś więc postanowiłem zjechać na bok i zakuć ciebie, zostałeś  wsadzony do pojazdu i ze względu na chaos który był postanowiłem ciebie przewieść kawałek dalej. Odnośnie tego pojazdu, tłumaczyłem już  tobie wczoraj iż  nie widziałem tam twojego pojazdu, dodatkowo kłamiesz jakobym "ZOSTAWIŁ" je na środku drogi co jest nieprawdą tak samo jak to że wypadłeś  z jakiegoś  pojazdu. Myślę że nie mam nic więcej do powiedzenia i czekam na werdykt zarządu. 

Pozdrawiam Hirek2.~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin