Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na wot3322 oskarżony przez rozpruwacz21


rozpruwacz21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: wot3322
    Data i godzina zdarzenia: 2020-10-08 10
    Pełen opis sytuacji: Zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza wot3322 ponieważ przekroczyłem prędkość w terenie zabudowanym i postanowiłem że ucieknę było to obok dm więc od razu wjechałem na dm gdzie funkcjonariusz przestał mnie gonić po tym pojechałem na stacje żeby zatankować swój pojazd i znalazł mnie wot3322 i za nim 3 radiowozy oraz znowu wjechałem na dm gdzie wysiadłem i zastrzeliłem jednego funkcjonariusza oraz inny gracz mi pomógł a ja zostałem powalony obok stały dwa radiowozy ale każdy policjant został zabity ja wstałem po powaleniu schowałem swój pojazd udałem się na spawn unity station w los santos gdzie wsiadłem do ubera i pojechałem na kopalnie gdzie po kilku minutach kopania zostałem wsadzony do więzienia chodź uciekłem gdy już byłem w więzieniu napisałem reporta i tepnął sie do mnie suport mai który jest policemanem i powiedział że supervisor mówił żeby mnie wsadzić 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:[2022-10-08 10:03:22] [Output] :

Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza wot3322.
[2022-10-08 10:03:22] [Output] : Ⓘ Powód: Brak możliwości przyjecia mandatu
[2022-10-08 10:03:22] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 50 minut/y.

 


Ja, rozpruwacz21 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II wot3322 - Police Departament.

Na początek prosiłbym Cię, abyś następnym razem wpisał poprawną datę zdarzenia.

Faktycznie prowadziliśmy za Tobą pościg, w ciągu którego wjechałeś na DM. Po wjeździe na DM zatrzymałeś się na torowisku, wysiadłeś i zacząłeś oddawać strzały, zabijając mnie. W tym momencie zostałeś powalony przez @Mai, którego sekundę później zabił jakiś gracz. Po uzgodnieniu sytuacji z Supervisor'em zostałeś wsadzony po PID.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wot3322 napisał:

Uszanowanie, Police Officer II wot3322 - Police Departament.

Na początek prosiłbym Cię, abyś następnym razem wpisał poprawną datę zdarzenia.

Faktycznie prowadziliśmy za Tobą pościg, w ciągu którego wjechałeś na DM. Po wjeździe na DM zatrzymałeś się na torowisku, wysiadłeś i zacząłeś oddawać strzały, zabijając mnie. W tym momencie zostałeś powalony przez @Mai, którego sekundę później zabił jakiś gracz. Po uzgodnieniu sytuacji z Supervisor'em zostałeś wsadzony po PID.

 

no ale z jakiej racji zostałem wsadzony przecież uciekłem .Jak byłoby to po za strefa bezprawia  to jeszcze by miało jakiś sens .no i po to powaleniu przez policjanta można się podnieść żeby uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin