Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cały dorobek w ciągu 2 lat wystawiony poglądowo!


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Z góry zaznaczam, że wszystkie pojazdy są poglądowo wystawione, w celu oszacowania wartości. Niewykluczone, że jeżeli spodoba mi się oferta za jakiś pojazd, to będę skłonny go sprzedać.

 

Model: Vincent
ID: 21790
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 91554,6km.
Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1079), wydech (1019), tablica rejestracyjna (Vesperka), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd wystawiony poglądowo, tylko by wycenić wartość.
SS’y:  https://i.imgur.com/tB0H0PL.png

Model: Sentinel
ID: 25084
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 8103,6km.
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV NAVY ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), baki 90/50.
Cena: Oferty
Coś od siebie: Pojazd zakupiony przeze mnie już dawno temu, posiada unikatowe lampy o nazwie Navy Blue. Podobno jest to drugi Sentinel na tym serwerze o takich lampach (rgb lampek 0, 0, 128). Jeżeli wpadnie jakaś fajna oferta, to pomyślę nad sprzedażą.
SS’y:  https://i.imgur.com/RTqKMdq.png

Model: Bravura
ID: 91389
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 177,8km.
Dodatki: felgi (1080), wydech (1020)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd wystawiony w celu oszacowania wartości. Nie zamierzam go sprzedawać, ponieważ otrzymałem go od wiernego fana bravurek, jakim jest @HyperSonic0!
SS’y:  https://i.imgur.com/ep6wqJt.png

Model: Buffalo DSD
ID: 104387
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 812,5km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1074), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( HELLC4T), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Świeżo zakończony projekt od salonówki, aż po 2.2FT bez nitra i hyderki. Pojazdu na ten moment nie chcę sprzedawać, ale z chęcią posłucham ofert za niego!
SS’y:  https://i.imgur.com/Nvul00N.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, veeniX napisał:

buffek 800k

 

7 godzin temu, Lilmxcioo* napisał:

buffek 805

Dzięki za start panowie, oczywiście dalej zbieram offki! ;)

7 godzin temu, dobrodziej* napisał:

Vicek 90

Również dzięki za start, dalej.

5 godzin temu, Assasyn24 napisał:

Za sentinela 88390

Na razie dalej, chciałbym jeszcze spojrzeć na ewentualne oferty w PLN'ach, ale tę ofertę też biorę pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MateuszXQ napisał:

 

Dzięki za start panowie, oczywiście dalej zbieram offki! ;)

Również dzięki za start, dalej.

Na razie dalej, chciałbym jeszcze spojrzeć na ewentualne oferty w PLN'ach, ale tę ofertę też biorę pod uwagę ;)

no ja moge max dac 820 za buffa i decyzje chcialbym jak najszybciej bo zaraz chce auto kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Lilmxcioo* napisał:

no ja moge max dac 820 za buffa i decyzje chcialbym jak najszybciej bo zaraz chce auto kupic

 

9 godzin temu, MateuszXQ napisał:

Pojazdu na ten moment nie chcę sprzedawać, ale z chęcią posłucham ofert za niego!

Dalej słucham ofert!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 godzin temu, pyszczu napisał:

vicek 95

Dalej.

 

Godzinę temu, DAVE.zugajka napisał:

sentinel nie ma nic w kasie coś dać trza 520 tysioncuf

Niezbyt satysfakcjonująca oferta, dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin