Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tymczasem o 1;20 w nocy...


KubaT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nie tylko odwalanie jest to również niegodne reprezentowanie frakcji naszego serwera. Jak wiadomo straciliśmy trochę z wypłat. Dlaczego? Przez takich odwalaczy właśnie. Trzeba ich usunąć z frakcji oraz nadać im specjalną karę od KSF zakazu dołączenia do frakcji przez conajmniej 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Zamiast sr**ć wszyscy na siebie frakcja na frakcje, skupcie się na was - bo na wszystkie frakcję JA mogę znaleźć screeny z poprzedniego komputera. Byleby zapropsować u jednej frakcji, a drugiej zaszkodzić - śmieszne zachowanie panów na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

SDSAnie odwala i nie afczy na bazie tak jak np. SAFD lub TSA :)

SAFD, w porównaniu do SDSA do prawidłowego działania potrzebuje zgłoszenia które przychodzą do dyspozytorni, albo poprzez krótkofalówkę drogi kolego, więc skończ gadać że jedna frakcja się opieprza bo każda frakcja potrzebuje drugiej do prawidłowego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Dlatego my staramy się zabezpieczać dla nich pożary.  Ale to TSA jak już zaczęło odwalać to to będzie tragedia, gdyż oni nawet RP nie robią.

Widzisz, były lider miał na to wyrąbane za przeproszeniem, i pozwalał każdemu na wszystko, a swoim "przydupasą" dawał specjalne przywileje :). Na szczęście, nowy lider zostanie wybrany za niedługo :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak SDSA nie Afcza na bazie jak wczoraj gdzies ok. 9 - 12 widziałem jak pracownik wasz Afczyl i pewnie jak podjechaliśmy to S4 żeby nie było przypsu to był KIKO był na służbie i siedział na bazie.

Pewnie jako najwyższa ranga na służbie sobie pozolił. Jak ja wbijam na służbę nikt nie afczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin